Bojan chce grać dla Hiszpanii

Looky

27 listopada 2007, 12:11

Brak komentarzy
Usilne apele Serbów nawołujące Bojana Krkica do gry w reprezentacji z Bałkanów, prawdopodobnie spełzną na niczym. Utalentowany napastnik Barçy ma ugruntowane zdanie jeśli chodzi o swoją przyszłość związaną z kadrą narodową - chce jak najprędzej zadebiutować w barwach reprezentacji Hiszpanii, którą obecnie prowadzi Luis Aragones.

"Hiszpania okazała mi pełne zaufanie kiedy tylko skończyłem 16 lat. Teraz mam 17, a gram w kadrze do lat 21. Nie mogę prosić o więcej" - mówił zadowolony Bojan.

[źródło: Marca]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze