Bojan chce grać dla Hiszpanii
Usilne apele Serbów nawołujące Bojana Krkica do gry w reprezentacji z Bałkanów, prawdopodobnie spełzną na niczym. Utalentowany napastnik Barçy ma ugruntowane zdanie jeśli chodzi o swoją przyszłość związaną z kadrą narodową - chce jak najprędzej zadebiutować w barwach reprezentacji Hiszpanii, którą obecnie prowadzi Luis Aragones.
"Hiszpania okazała mi pełne zaufanie kiedy tylko skończyłem 16 lat. Teraz mam 17, a gram w kadrze do lat 21. Nie mogę prosić o więcej" - mówił zadowolony Bojan.
[źródło: Marca]
"Hiszpania okazała mi pełne zaufanie kiedy tylko skończyłem 16 lat. Teraz mam 17, a gram w kadrze do lat 21. Nie mogę prosić o więcej" - mówił zadowolony Bojan.
[źródło: Marca]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)