Edmílson zawodnikiem Villarreal

Barcman

23 maja 2008, 15:34

Brak komentarzy
Jose Edmílson zdecydował się na transfer do Villareal. Niebawem Brazylijczyk podpisze dwuletni kontrakt z ekipą "Żółtej Łodzi Podwodnej". Oficjalna prezentacja piłkarza odbędzie się w najbliższy poniedziałek o 12:30 na El Madrigal.

Edmílson zawodową karierę rozpoczął w brazylijskim Sao Paulo, gdzie zdobył kilka tytułów mistrza Brazylii. W 2000 roku przeniósł się do Olympique Lyon, gdzie spędził 4 lata. W międzyczasie wywalczył trzy tytuły mistrza Francji i trzy Puchary Francji. W 2002 roku wraz z reprezentacją Brazylii świętował zwycięstwo w Mistrzostwach Świata. W 2004 roku zdecydował się na transfer do FC Barcelony. W barwach Blaugrana zdobył dwa tytuły mistrza Hiszpanii i jeden puchar Ligi Mistrzów.

[źródło: Villarreal.es]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze