Rosell potwierdza: Będę kandydował
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w hotelu Princesa Sofia, Sandro Rosell potwierdził, że wystartuje w wyborach prezydenckich niezależnie od tego czy odbędą się one w tym roku, czy dopiero za 2 lata.
Były wiceprezydent Barçy rozpoczął od odczytania listu skierowanego w stronę socios: "(...) Ze względu na szacunek jakim darzę klub, milczałem, lecz cisza ta nie oznaczała rezygnacji czy bierności (...) Chcę byście poznali mój cel, którym jest start w kolejnych wyborach prezydenckich, niezależnie od tego kiedy się one odbędą (...)".
Podczas kolejnego etapu konferencji, w trakcie tury pytań i odpowiedzi, Rosell skomentował: "Chcemy przedstawić swoją kandydaturę, bowiem Barcelona to duża część naszego życia... To sentyment, który ciężko wyrazić słowami".
"Wkrótce wybory mogą stać się faktem. Wierzymy, że lepiej ogłosić to przed tym wydarzeniem", dodał.
[źródło: Sport]
Były wiceprezydent Barçy rozpoczął od odczytania listu skierowanego w stronę socios: "(...) Ze względu na szacunek jakim darzę klub, milczałem, lecz cisza ta nie oznaczała rezygnacji czy bierności (...) Chcę byście poznali mój cel, którym jest start w kolejnych wyborach prezydenckich, niezależnie od tego kiedy się one odbędą (...)".
Podczas kolejnego etapu konferencji, w trakcie tury pytań i odpowiedzi, Rosell skomentował: "Chcemy przedstawić swoją kandydaturę, bowiem Barcelona to duża część naszego życia... To sentyment, który ciężko wyrazić słowami".
"Wkrótce wybory mogą stać się faktem. Wierzymy, że lepiej ogłosić to przed tym wydarzeniem", dodał.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)