Kto trzecim kapitanem Barçy?

Dylu

7 sierpnia 2008, 13:25

30 komentarzy
Zmieniamy naszą sondę. Ostatnio pytaliśmy Was o to, który zespół z pary Wisła Kraków-Beitar Jerozolima będzie rywalem Barcelony w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Wczoraj polska drużyna przypieczętowała swój awans, wygrywając w Krakowie aż 5-0. Wszystkich zainteresowanych wynikami głosowania zapraszamy do naszego archiwum sond.

Nowa ankieta dotyczy sprawy wyboru trzeciego kapitana pierwszego zespołu FC Barcelona. Po odejściu Ronaldinho do Milanu, na stanowisku tym powstał wakat, który trzeba wypełnić którymś z obecnych piłkarzy drużyny Guardioli. Przed oficjalną inauguracją sezonu zawodnicy dokonają wyboru spośród wytypowanych kandydatów, którymi są: Andrés Iniesta, Rafael Márquez i Víctor Valdés. Oprócz zdolności przywódczych, decydujące znaczenie miał także staż w zespole Barcelony. A kto Waszym zdaniem powinien przejąć opaskę po Ronaldinho? Pytanie brzmi następująco: "Który piłkarz powinien zostać trzecim kapitanem Barçy?"

Zapraszamy do głosowania!
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (30)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze