Tydzień cięzkiej pracy

robertinho

20 października 2008, 20:43

3 komentarze
Przed pierwszym zespołem Barcelony szykuje się ciężki tydzień, za sprawą dwóch spotkań jakie rozegrają zawodnicy w ciągu czterech dni. Najpierw - w środę, czeka ich pojedynek w Bazylei, by w sobotę zagrać na własnym stadionie przeciwko Almerii.

Wyjazdowe spotkanie z Athletic Bilbao (0-1) zapoczątkowało przygotowania do dwóch wcześniej wymienionych spotkań. Pierwszy trening odbył się dzisiaj o godzinie 11. na La Masia, tuż po zaprezentowaniu nowego oficjalnego autokaru klubowego. Na zajęcia nie mieli wstępu zarówno dziennikarze jak i kibice.

Bazylea na początek

Już jutro drużyna w godzinach porannych spotka się na Camp Nou, by razem wyruszyć na lotnisko "El Prat" skąd dokładnie o 11. odlecą do Szwajcarii, gdzie czeka ich w środę spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Po przylocie do Szwajcarii, zespół odbędzie trening około 19:30 na stadionie Świętego Jakuba w Bazylei.

Powrót do Ligi

Po pojedynku Ligi Mistrzów, zespół przenocuje w lokalnym hotelu przed czwartkowym powrotem do Barcelony, gdzie o 13. odbędzie się na Miniestadi kolejna sesja treningowa. Jednocześnie będą to pierwsze zajęcia przygotowujące zawodników do sobotniego pojedynku ligowego z Almerią. Pozostałe dwa treningi zaplanowane są na piątek i sobotę na Camp Nou; oba rozpoczną się o 11.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (3)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze