Barcelona solidaryzuje się Severiano Ballesterosem
"On jest wielkim fanem Barcelony i obecnie przechodzi trudny okres w swoim życiu. W imieniu klubu chciałbym mu zadedykować zwycięstwo i życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia".
W tych słowach Prezydent Blaugrana solidaryzuje się z jednym z najbardziej znanych fanów Barçy, Severiano Ballesterosem, który ma guza mózgu.
W podobnym tonie wypowiada się Carles Puyol: "Mamy nadzieję, że Severiano Ballesteros wyzdrowieje tak szybko jak jest to możliwe i będzie mógł zagrzewać nas do walki".
Samuel Eto'o
"Nie przypominam sobie, czy kiedykolwiek zdobyłem cztery bramki w jednym meczu. Funkcjonujemy wyśmienicie. Kiedy ktoś nas ogląda ma wrażenie, że wszystko wychodzi nam z dziecinną łatwością, jednak w rzeczywistości jest to wynik ciężkiej pracy. Poprzez grę w taki sposób, stwarzamy wiele okazji i zdobywamy wiele goli. Nie sądzę, abym był zawodnikiem meczu. Wykonałem swoje zadanie, którym jest kierowanie piłki do siatki przeciwnika. Zagraliśmy wspaniale, i co więcej przeciwko drużynie, która prezentowała odważny futbol. Zatrzymałem piłkę i moi koledzy z drużyny podpiszą ją w poniedziałek. Jestem bardzo wdzięczy fanom. Mam nadzieję, że będzie tak dalej grać".
Xavi Hernández
"Prezentujemy się bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z podtrzymania dobrej passy. Musimy jeszcze popracować nad większym zaangażowaniem naszych fanów w spotkanie. Jeśli będziemy dalej grać ofensywnie, zdobywać bramki i zachwycać swoim stylem, to fani będą przychodzić i bardziej angażować się w nasze mecze. Musimy po prostu sprawić, aby nasi fani odczuwali wielką przyjemność z oglądania nas na Camp Nou".
Seydou Keita
"Spotkanie potoczyło się po naszej myśli. Zespół gra świetnie i teraz nasze myśli kierujemy w stronę następnej potyczki. Czułem się dobrze. Ciężko pracowałem wspólnie ze sztabem medycznym i dzięki temu jestem już do dyspozycji trenera. O wiele łatwiej powraca się do zespołu, który jest na fali i zdobywa dużo bramek".
Dani Alves
"Pomimo że był to na początku bardzo wyrównany mecz, po zdobyciu drugiej bramki widowisko trochę straciło na wartości. Samuel Eto'o jest niesamowitym piłkarzem. Zawsze jest tam, gdzie być powinien i gra sprytnie. Wszyscy jesteśmy wdzięczni jemu za poświęcenie i zaangażowanie, jakie prezentuje na boisku. Jestem niezwykle szczęśliwy z bycia częścią tego wspaniałego składu. Każdy z nas jest w pełni zaangażowany. To niesamowita przyjemność grać z takimi zawodnikami, niezależnie od wyniku".
Martín Cáceres
"Zespół poprzez swoją grę pokazuje, że jest w wysokiej formie i jesteśmy z tego zadowoleni. Zawsze jesteś szczęśliwy, kiedy dostajesz szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Jestem spokojny, zawsze chce się grać więcej, niemniej będę pracował więcej, aby przebywać więcej minut na boisku i stać się częścią tak wspaniale grającej drużyny".
[źródło: FCBarcelona.cat]
W tych słowach Prezydent Blaugrana solidaryzuje się z jednym z najbardziej znanych fanów Barçy, Severiano Ballesterosem, który ma guza mózgu.
W podobnym tonie wypowiada się Carles Puyol: "Mamy nadzieję, że Severiano Ballesteros wyzdrowieje tak szybko jak jest to możliwe i będzie mógł zagrzewać nas do walki".
Samuel Eto'o
"Nie przypominam sobie, czy kiedykolwiek zdobyłem cztery bramki w jednym meczu. Funkcjonujemy wyśmienicie. Kiedy ktoś nas ogląda ma wrażenie, że wszystko wychodzi nam z dziecinną łatwością, jednak w rzeczywistości jest to wynik ciężkiej pracy. Poprzez grę w taki sposób, stwarzamy wiele okazji i zdobywamy wiele goli. Nie sądzę, abym był zawodnikiem meczu. Wykonałem swoje zadanie, którym jest kierowanie piłki do siatki przeciwnika. Zagraliśmy wspaniale, i co więcej przeciwko drużynie, która prezentowała odważny futbol. Zatrzymałem piłkę i moi koledzy z drużyny podpiszą ją w poniedziałek. Jestem bardzo wdzięczy fanom. Mam nadzieję, że będzie tak dalej grać".
Xavi Hernández
"Prezentujemy się bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z podtrzymania dobrej passy. Musimy jeszcze popracować nad większym zaangażowaniem naszych fanów w spotkanie. Jeśli będziemy dalej grać ofensywnie, zdobywać bramki i zachwycać swoim stylem, to fani będą przychodzić i bardziej angażować się w nasze mecze. Musimy po prostu sprawić, aby nasi fani odczuwali wielką przyjemność z oglądania nas na Camp Nou".
Seydou Keita
"Spotkanie potoczyło się po naszej myśli. Zespół gra świetnie i teraz nasze myśli kierujemy w stronę następnej potyczki. Czułem się dobrze. Ciężko pracowałem wspólnie ze sztabem medycznym i dzięki temu jestem już do dyspozycji trenera. O wiele łatwiej powraca się do zespołu, który jest na fali i zdobywa dużo bramek".
Dani Alves
"Pomimo że był to na początku bardzo wyrównany mecz, po zdobyciu drugiej bramki widowisko trochę straciło na wartości. Samuel Eto'o jest niesamowitym piłkarzem. Zawsze jest tam, gdzie być powinien i gra sprytnie. Wszyscy jesteśmy wdzięczni jemu za poświęcenie i zaangażowanie, jakie prezentuje na boisku. Jestem niezwykle szczęśliwy z bycia częścią tego wspaniałego składu. Każdy z nas jest w pełni zaangażowany. To niesamowita przyjemność grać z takimi zawodnikami, niezależnie od wyniku".
Martín Cáceres
"Zespół poprzez swoją grę pokazuje, że jest w wysokiej formie i jesteśmy z tego zadowoleni. Zawsze jesteś szczęśliwy, kiedy dostajesz szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Jestem spokojny, zawsze chce się grać więcej, niemniej będę pracował więcej, aby przebywać więcej minut na boisku i stać się częścią tak wspaniale grającej drużyny".
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)