Alves i Márquez wracają do treningów
Alves i Márquez, którzy rozgrywali spotkania reprezentacyjne najdalej ze wszystkich powołanych piłkarzy, wrócili już do Barcelony i dzisiaj rano odbyli trening z resztą drużyny na Miniestadi.
Tym samym Pep Guardiola ma do dyspozycji wszystkich zdrowych piłkarzy, z którymi mógł kontynuować przygotowania do niedzielnego meczu z Getafe.
Na porannej sesji treningowej zabrakło tylko Pedro, który trenował z Barçą Atletic oraz kontuzjowanych Milito, Abidala i Iniesty.
Z Brazylii i Hondurasu
Alves swój mecz rozegrał w Brasilii, gdzie 'Canarinhos' rozgromili Portugalię 6:2. Dani na boisko wszedł w 77 minucie zmieniając Maicona.
Natomiast Rafa Márquez z reprezentacją Meksyku przegrał 0:1 z Hondurasem w ramach eliminacji do MŚ 2010. Pomimo zwycięstwa Jamajki z Kanadą (3:0), która zrównała się punktami z drużyną 'El Tri', to właśnie podopieczni Svena Gorana Erikssona awansowali do finałowej rundy kwalifikacyjnej zajmując 2 miejsce w grupie. Decydujący okazał się bilans bramek.
Dobrą wiadomością jest fakt, iż zarówno Márquez jak i Alves wrócili do Barcelony bez kontuzji i w dobrej kondycji fizycznej.
Natomiast Carles Puyol, który ostatnio zmagał się z bólami brzucha i głowy, również uczestniczył dziś w zajęciach trenując z resztą zespołu.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Tym samym Pep Guardiola ma do dyspozycji wszystkich zdrowych piłkarzy, z którymi mógł kontynuować przygotowania do niedzielnego meczu z Getafe.
Na porannej sesji treningowej zabrakło tylko Pedro, który trenował z Barçą Atletic oraz kontuzjowanych Milito, Abidala i Iniesty.
Z Brazylii i Hondurasu
Alves swój mecz rozegrał w Brasilii, gdzie 'Canarinhos' rozgromili Portugalię 6:2. Dani na boisko wszedł w 77 minucie zmieniając Maicona.
Natomiast Rafa Márquez z reprezentacją Meksyku przegrał 0:1 z Hondurasem w ramach eliminacji do MŚ 2010. Pomimo zwycięstwa Jamajki z Kanadą (3:0), która zrównała się punktami z drużyną 'El Tri', to właśnie podopieczni Svena Gorana Erikssona awansowali do finałowej rundy kwalifikacyjnej zajmując 2 miejsce w grupie. Decydujący okazał się bilans bramek.
Dobrą wiadomością jest fakt, iż zarówno Márquez jak i Alves wrócili do Barcelony bez kontuzji i w dobrej kondycji fizycznej.
Natomiast Carles Puyol, który ostatnio zmagał się z bólami brzucha i głowy, również uczestniczył dziś w zajęciach trenując z resztą zespołu.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)