Alves i Márquez wracają do treningów

Krakers

21 listopada 2008, 17:35

5 komentarzy
Alves i Márquez, którzy rozgrywali spotkania reprezentacyjne najdalej ze wszystkich powołanych piłkarzy, wrócili już do Barcelony i dzisiaj rano odbyli trening z resztą drużyny na Miniestadi.

Tym samym Pep Guardiola ma do dyspozycji wszystkich zdrowych piłkarzy, z którymi mógł kontynuować przygotowania do niedzielnego meczu z Getafe.
Na porannej sesji treningowej zabrakło tylko Pedro, który trenował z Barçą Atletic oraz kontuzjowanych Milito, Abidala i Iniesty.

Z Brazylii i Hondurasu

Alves swój mecz rozegrał w Brasilii, gdzie 'Canarinhos' rozgromili Portugalię 6:2. Dani na boisko wszedł w 77 minucie zmieniając Maicona.

Natomiast Rafa Márquez z reprezentacją Meksyku przegrał 0:1 z Hondurasem w ramach eliminacji do MŚ 2010. Pomimo zwycięstwa Jamajki z Kanadą (3:0), która zrównała się punktami z drużyną 'El Tri', to właśnie podopieczni Svena Gorana Erikssona awansowali do finałowej rundy kwalifikacyjnej zajmując 2 miejsce w grupie. Decydujący okazał się bilans bramek.

Dobrą wiadomością jest fakt, iż zarówno Márquez jak i Alves wrócili do Barcelony bez kontuzji i w dobrej kondycji fizycznej.

Natomiast Carles Puyol, który ostatnio zmagał się z bólami brzucha i głowy, również uczestniczył dziś w zajęciach trenując z resztą zespołu.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze