Rekordowa przewaga w tabeli

Makaj

22 grudnia 2008, 20:40

12 komentarzy
Chyba żaden kibic nawet nie przypuszczał, że po kiepskim początku sezonu (porażka z Wisłą i Numancią oraz remis z Racingiem Santander), czekają nas tak radosne święta.

Dziesięciopunktowa przewaga nad drugą w tabeli drużyną, wpisała piłkarzy Barcelony na karty historii - nigdy wcześniej drużyna Barçy nie miała tak dużej przewagi. Wspomnieć trzeba również o trzecim i czwartym zespole ligi, które to drużyny tracą do Barcelony aż 11 oczek. Szósty w tabeli Villarreal ma 13 punktów straty.

Barcelona nagromadziła rekordowo dużo punktów - w 16 meczach aż 41 oczek. Drużyna wygrała trzynaście spotkań, dwa zremisowała i tylko jeden przegrała.

Wczorajsze zwycięstwo nad Villarreal sprawiło, iż Barça została mistrzem jesieni sezonu 2008/2009 w La Liga.

[źródło: Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze