Barça przeciw AIDS u dzieci (VIDEO)

hanc

26 listopada 2009, 21:22

20 komentarzy
Víctor Valdés, Dani Alves, Zlatan Ibrahimović, Seydou Keita i Andrés Iniesta wystąpili w spocie reklamowym promującym kampanię przeciwko AIDS u dzieci, która ruszyła w efekcie współpracy Barcelony i UNICEF.

Kampania pod nazwą "AIDS także dotyka dzieci" rozpocznie się w najbliższą niedzielę a jej celem będzie zwrócenie uwagi na to, że na wirusa HIV chorują także najmłodsi. Pięciu barcelońskich piłkarzy poświęciło swój czas inicjatywie poprzez wzięcie udziału w spocie wyprodukowanym przez Barça TV, w którym prezentują misia Dubu, będącego maskotką kampanii.

Pluszak noszący na piersi słowo "SIDA" (nazwa choroby w języku hiszpańskim) reprezentuje 2,6 miliona dzieci zarażonych wirusem HIV, jak również te, które na niego zmarły. Spot prezentuje szokujące dane informując o tym, że AIDS "osierocił" na całym świecie 15 milionów dzieci, a z jego powodu co minutę ginie jeden malec.



[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (20)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze