Rafa Márquez: Jesteśmy faworytami
Meksykański obrońca Dumy Katalonii, Rafa Márquez wierzy, że FC Barcelona jest faworytem ćwierćfinałowego dwumeczu Ligi Mistrzów, w którym podopieczni Pepa Guardioli zmierzą się z Arsenalem Londyn.
"Jesteśmy faworytami, ponieważ drugi mecz gramy u siebie i jesteśmy aktualnymi mistrzami Europy", stwierdził defensor Blaugrany.
"Obecnie prezentujemy podobny poziom", powiedział Márquez.
"Styl gry Arsenalu bardzo przypomina nasz. To będzie trudne i skomplikowane spotkanie. Ich piłkarze ofensywni potrafią robić różnicę i grają dobry futbol", dodał.
31-letni obrońca wierzy, że mecz będzie "interesujący, ponieważ oba kluby kochają grę do przodu". Meksykanin powiedział również, że "jest to najciekawsza para ćwierćfinałowa".
[źródło: Sport]
"Jesteśmy faworytami, ponieważ drugi mecz gramy u siebie i jesteśmy aktualnymi mistrzami Europy", stwierdził defensor Blaugrany.
"Obecnie prezentujemy podobny poziom", powiedział Márquez.
"Styl gry Arsenalu bardzo przypomina nasz. To będzie trudne i skomplikowane spotkanie. Ich piłkarze ofensywni potrafią robić różnicę i grają dobry futbol", dodał.
31-letni obrońca wierzy, że mecz będzie "interesujący, ponieważ oba kluby kochają grę do przodu". Meksykanin powiedział również, że "jest to najciekawsza para ćwierćfinałowa".
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (22)