Rafa Márquez: Jesteśmy faworytami

thuglife

30 marca 2010, 20:47

22 komentarze
Meksykański obrońca Dumy Katalonii, Rafa Márquez wierzy, że FC Barcelona jest faworytem ćwierćfinałowego dwumeczu Ligi Mistrzów, w którym podopieczni Pepa Guardioli zmierzą się z Arsenalem Londyn.

"Jesteśmy faworytami, ponieważ drugi mecz gramy u siebie i jesteśmy aktualnymi mistrzami Europy", stwierdził defensor Blaugrany.

"Obecnie prezentujemy podobny poziom", powiedział Márquez.

"Styl gry Arsenalu bardzo przypomina nasz. To będzie trudne i skomplikowane spotkanie. Ich piłkarze ofensywni potrafią robić różnicę i grają dobry futbol", dodał.

31-letni obrońca wierzy, że mecz będzie "interesujący, ponieważ oba kluby kochają grę do przodu". Meksykanin powiedział również, że "jest to najciekawsza para ćwierćfinałowa".


[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (22)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze