Ancelotti nie boi się Barcelony

Gołąbka

16 marca 2011, 13:29

Brak komentarzy
Szkoleniowiec Chelsea Carlo Ancelotti powiedział, że w tej edycji Ligi Mistrzów nie obawia się żadnej drużyny.

Po wyeliminowaniu Arsenalu Londyn, Barcelona jest jednym z faworytów do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Jeśli Chelsea chce spełnić swój sen o zdobyciu tego trofeum, być może będzie musiała zmierzyć się z katalońską drużyną. Menedżer Carlo Ancelotti twierdzi jednak, że Barcelona nie jest niepokonana.

"Barcelona jest obecnie najlepszym zespołem w Europie", powiedział Włoch, którego podopieczni zagrają dziś z Kopenhagą o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. "Występy Barcelony są w tej chwili fantastyczne, jednak każdy mecz to inna historia".

Dwa lata temu Barça wyeliminowała Chelsea w półfinale, jednak Ancelotti stwierdził , że "siła i moc" mogą pomóc odnieść zwycięstwo nad podopiecznymi Guardioli. "Jeśli będziemy musieli z nimi grać, trzeba będzie znaleźć na nich sposób".

[źródło: The Independent/setanta.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze