Mistrzowie dotarli do Hiszpanii

Makaj

2 lipca 2012, 17:33

Sport

55 komentarzy

Samolot z piłkarzami i działaczami hiszpańskiej kadry wylądował dwie godziny temu na lotnisku Barajas.

Bohaterowie wczorajszego wieczoru podróżowali do Madrytu Airbusem 319, na którym namalowano duży napis „Dumni z naszego zespołu”. W trakcie lotu panowała fantastyczna atmosfera i piłkarze nie mogli doczekać się przylotu do kraju, gdzie podzielą się radością z kibicami.

Samolot wylądował na madryckim lotnisku o 15:40. Niecodzienne powitanie zgotowali piłkarzom strażacy, którzy wodnym łukiem pozdrowili mistrzów Europy. Po wyjściu z samolotu hiszpański zespół udał się do położonego nieopodal lotniska, skąd zawodnicy udadzą się do Pałacu Zarzuela, gdzie uroczyście wręczą zdobyty wczoraj puchar królowi Juanowi Carlosowi.

Wieczorem cała ekipa wsiądzie do otwartego autobusu, którym będzie przemierzać ulice Madrytu i wspólnie z kibicami świętować wielki sukces.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (55)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze