Ostatnie zajęcia Blaugrany

Mim

21 lipca 2012, 12:02

fcbarcelona.com

29 komentarzy

Dzisiaj o godzinie 9.00 odbyła się ostatnia sesja treningowa Dumy Katalonii w pierwszym tygodniu zajęć. Na obiekcie Ciutat Esportiva zjawiło się dziewiętnastu piłkarzy.

W ósmym i zarazem finałowym treningu pierwszego tygodnia zajęć, przygotowujących do nowego sezonu, uczestniczyło w sumie dziewiętnastu zawodników Barçy: dwunastu graczy podstawowego składu oraz siedmiu reprezentantów drużyny B. W sesji nie wzięli udziału Thiago i Cuenca, którzy wciąż ćwiczą indywidualnie, oraz zmagający się z urazem pachwiny Kiko Femenía.

Do treningów piłkarze powrócą dopiero w poniedziałek. Na pierwszy dzień tygodnia zaplanowano dwa treningi - poranny i wieczorny. Pierwszy z nich odbędzie się o 9.00, drugi natomiast - 19.00.


REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (29)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze