Dzisiaj o godzinie 9.00 odbyła się ostatnia sesja treningowa Dumy Katalonii w pierwszym tygodniu zajęć. Na obiekcie Ciutat Esportiva zjawiło się dziewiętnastu piłkarzy.
W ósmym i zarazem finałowym treningu pierwszego tygodnia zajęć, przygotowujących do nowego sezonu, uczestniczyło w sumie dziewiętnastu zawodników Barçy: dwunastu graczy podstawowego składu oraz siedmiu reprezentantów drużyny B. W sesji nie wzięli udziału Thiago i Cuenca, którzy wciąż ćwiczą indywidualnie, oraz zmagający się z urazem pachwiny Kiko Femenía.
Do treningów piłkarze powrócą dopiero w poniedziałek. Na pierwszy dzień tygodnia zaplanowano dwa treningi - poranny i wieczorny. Pierwszy z nich odbędzie się o 9.00, drugi natomiast - 19.00.
Komentarze (29)