Po nieudanym meczu z AC Milanem Messi zabrał głos za pośrednictwem Tencent Weibo, chińskiego odpowiednika Twittera, na którym ma konto.
Podobnie jak jego koledzy z drużyny, Leo Messi przyznaje, że nie stworzyli wielu okazji bramkowych w środowym meczu na San Siro, w którym przegrali 2:0 w pierwszym meczu fazy pucharowej Ligi Mistrzów.
Jak podkreślił na Tencent Weibo: "Nie zagraliśmy dobrego meczu" przeciwko Milanowi. Mimo to Argentyńczyk jest przekonany, że uda się dokonać remontady w rewanżu na Camp Nou: "Jestem pewien, że uda nam się odegrać".
Jak zapewnia Leo Messi: "Wierzymy w siebie przed rewanżem", który odbędzie się 12 marca na Camp Nou.
Messi: Wierzymy w siebie przed rewanżem
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (58)