Messi: Wierzymy w siebie przed rewanżem

Wiktor

22 lutego 2013, 12:38

Mundo Deportivo

58 komentarzy

Po nieudanym meczu z AC Milanem Messi zabrał głos za pośrednictwem Tencent Weibo, chińskiego odpowiednika Twittera, na którym ma konto.

Podobnie jak jego koledzy z drużyny, Leo Messi przyznaje, że nie stworzyli wielu okazji bramkowych w środowym meczu na San Siro, w którym przegrali 2:0 w pierwszym meczu fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Jak podkreślił na Tencent Weibo: "Nie zagraliśmy dobrego meczu" przeciwko Milanowi. Mimo to Argentyńczyk jest przekonany, że uda się dokonać remontady w rewanżu na Camp Nou: "Jestem pewien, że uda nam się odegrać".

Jak zapewnia Leo Messi: "Wierzymy w siebie przed rewanżem", który odbędzie się 12 marca na Camp Nou.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (58)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze