Drużyna jest już w Barcelonie

Łukasz Lewtak

11 sierpnia 2013, 09:20

Mundo Deportivo

28 komentarzy

Tuż po zakończeniu wczorajszego spotkania towarzyskiego z drużyną gwiazd ligi malezyjskiej, piłkarze i sztab trenerski Barcelony udali się na lotnisko w Kuala Lumpur i odlecieli do stolicy Katalonii po dziewięciu dniach spędzonych poza domem.

Zgodnie z planem samolot, którym lecieli miał wylądować na lotnisku El Prat o 7:30 rano, jednak z powodu opóźnienia podróż zakończyła się o ponad godzinę później, tuż przed 9:00.

Trener Gerardo Martino zadecydował, że piłkarze otrzymają dziś wolne i do treningów powrócą jutro o godzinie 19:00. W zajęciach nie wezmą już udziału gracze powołani na mecze reprezentacyjne. W barwach swoich drużyn narodowych wystąpią m.in.: Alexis Sánchez, Leo Messi, Javier Mascherano, Neymar czy Dani Alves. Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque, powołał do kadry pięciu zawodników Barcelony, w tym po raz pierwszy Cristiana Tello, ale dał odpocząć niektórym podstawowym piłkarzom, takim jak Xavi, Gerard Piqué, Sergio Busquets czy Pedro.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (28)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze