Wczoraj potwierdzono oficjalnie, że mecz o Puchar Gampera zostanie rozegrany 5 sierpnia o godzinie 22:00, a przeciwnikiem FC Barcelony będzie włoska AS Roma.
Z tej okazji kataloński klub stworzył specjalne wideo, promujące starcie o puchar założyciela FC Barcelony. Oryginalne wideo zostało utrzymane w iście poetyckim stylu. Słyszymy na nim:
Jestem stadionem. Pustym stadionem. Od długiego czasu czekam, nudzę się… Potrzebuję znów poczuć napięcie w tunelu, ujrzeć zapalone reflektory, patrzeć jak depczą murawę i słuchać śpiewów. Ach... Śpiewy… Potrzebuję, aby moje siatki ponownie zatrzepotały, aby tysiące krzesełek trzęsły się w jednym momencie, aby zagrzewające okrzyki sprawiły, bym ogłuchł. Chcę na nowo stać się centrum uwagi. Potrzebuję znowu żyć najlepszym spektaklem na świecie.
Przypomnijmy, że Barça spotka się z Seydou Keitą, który reprezentował barwy Blaugrany w latach 2008-2012. Od dzisiaj można ubiegać się o zakup wejściówek na ten mecz, których cena będzie wynosiła od 29 do 94 euro. Bilety można zakupić poprzez oficjalną klubową stronę internetową. Jedna osoba może ubiegać się maksymalnie o sześć wejściówek.
Komentarze (28)