Spot promujący mecz o Puchar Gampera

Majerr

15 lipca 2015, 18:30

Weloba.es

28 komentarzy

Wczoraj potwierdzono oficjalnie, że mecz o Puchar Gampera zostanie rozegrany 5 sierpnia o godzinie 22:00, a przeciwnikiem FC Barcelony będzie włoska AS Roma.

Z tej okazji kataloński klub stworzył specjalne wideo, promujące starcie o puchar założyciela FC Barcelony. Oryginalne wideo zostało utrzymane w iście poetyckim stylu. Słyszymy na nim:

Jestem stadionem. Pustym stadionem. Od długiego czasu czekam, nudzę się… Potrzebuję znów poczuć napięcie w tunelu, ujrzeć zapalone reflektory, patrzeć jak depczą murawę i słuchać śpiewów. Ach... Śpiewy… Potrzebuję, aby moje siatki ponownie zatrzepotały, aby tysiące krzesełek trzęsły się w jednym momencie, aby zagrzewające okrzyki sprawiły, bym ogłuchł. Chcę na nowo stać się centrum uwagi. Potrzebuję znowu żyć najlepszym spektaklem na świecie.

Przypomnijmy, że Barça spotka się z Seydou Keitą, który reprezentował barwy Blaugrany w latach 2008-2012. Od dzisiaj można ubiegać się o zakup wejściówek na ten mecz, których cena będzie wynosiła od 29 do 94 euro. Bilety można zakupić poprzez oficjalną klubową stronę internetową. Jedna osoba może ubiegać się maksymalnie o sześć wejściówek.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (28)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze