Środkowy obrońca Barcelony pojawi się na konferencji prasowej, aby odnieść się do dyskusji powstałej w ostatnich dniach wokół gwizdów w jego kierunku.
FC Barcelona poinformowała, że po czwartkowym treningu odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Gerarda Piqué. Wcześniej klub informował dziennikarzy, że na ten dzień nie planuje konferencji, co pozwala domyślać się, że jej zwołanie było inicjatywą piłkarza.
Piqué spotka się z dziennikarzami, aby odnieść się do gwizdów ze strony kibiców mających miejsce podczas meczów reprezentacji Hiszpanii. Do tej pory zawodnik ograniczał się do skupiania na meczach i zmniejszonej aktywności na swoich profilach na portalach społecznościowych. Jego celem jest złagodzenie konfliktu powstałego wokół jego osoby.
Ostatnią osobą, która dolała oliwy do ognia w sprawie Piqué był Sergio Ramos. Obrońca Realu Madryt powiedział, że „ze względu na rywalizację między Realem i Barçą, jego ostatnie działania w niczym nie pomagają”.
„Wszyscy popełniamy błędy, ja jestem pierwszym, który je robi. Każdy z nas musi wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje czyny”, dodał Ramos.
Piqué niejednokrotnie pokazał, że mówi to, co myśli. Jego pierwszym działaniem po powrocie do treningów w klubie jest zwołanie konferencji prasowej. Możemy się spodziewać, że obrońca szczerze odpowie na wszystkie zadane mu pytania.
Komentarze (71)