Carlos Bilardo, trener, który prowadził reprezentację Argentyny na mundialu 1986, wypowiedział się na temat odejścia Leo Messiego z kadry.
– Pięć lat temu powiedziałem, że będziemy musieli iść do Messiego na kolanach. Teraz tak się dzieje. Mówiłem, by go więcej nie kopać. Ostrzegałem, że należy przestać go atakować, bo się zmęczy – stwierdził.
– Z punktu widzenia dziennikarza to rozumiem, atakujesz innego zawodnika i nic się nie dzieje. Mówiłem jednak, że nie trzeba więcej krytykować Messiego. Teraz moim zdaniem należy porozmawiać z jego rodziną i z nim samym, z jego bliskimi, bo nie musi opuszczać reprezentacji – dodał.
Bilardo wypowiedział się też na temat przyszłości selekcjonera. – Martino musi zostać na stanowisku. Kadra jest dobra, mamy doświadczenie i młodość. Niemal wszyscy zawodnicy są na celowniku zagranicznych klubów – stwierdził.
Komentarze (26)