Już jutro Barcelonę czeka pierwszy mecz ligowy w sezonie 2016/17. O 18:15 na Camp Nou rozpocznie się spotkanie z Betisem.
Drużyna Barçy, która wczoraj zdobyła Superpuchar Hiszpanii, chce dobrze rozpocząć marsz po obronę tytułu mistrzowskiego. Dziś rano odbył się ostatni przedmeczowy trening, w którym uczestniczyli wszyscy dostępni zawodnicy pierwszej drużyny (łącznie z Claudio Bravo, dla którego mogła to być ostatnia sesja treningowa w Barcelonie), a także José Suárez i Kaptoum z Barçy B. Trener Luis Enrique nie powołał na zajęcia żadnego stopera z zespołu rezerw, mimo że ma do dyspozycji jedynie Gerarda Piqué i Samuela Umtitiego.
Komentarze (15)