4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No dobra, emocje opadły, więc czas na merytorykę.
Nielogiczne decyzje Koemana:
-Coutinho, który odżył gdy przestał grać na skrzydle i dostał zadanie konstruowania akcji w środku, nagle w meczu z Realem gra na.. skrzydle,
-Dembele będący najlepszym naszym zawodnikiem w 2 ostatnich meczach siedzi na ławce, wchodzi na ostatni 10 minut, w tym 5 gra na prawym skrzydle, gdzie zagrał ostatnio genialnie, a później po wejściu Braitwhite'a przechodzi na lewe,
- 17 letni Pedri, który jeszcze 3 miesiące temu grał w 2 lidze teraz wychodzi w klasyku w pierwszym składzie, w dodatku na prawym skrzydle, choć we wcześniejszych meczach grał głównie w środku,
-w momencie gdy największy problem mamy ze stwarzaniem sytuacji, Koeman wpuszcza kolejnych napastników kosztem środka pola i lewej obrony, czyli chyba naszego najbardziej kreatywnego sektora w tym meczu, przez co mamy jeszcze większy problem z tworzeniem gry,
- we wszystkich poprzednich meczach na prawej obronie wychodził Sergi Roberto, nagle na klasyk następuje zmiana na tej pozycji,
-najsłabszy z ofensywnych zawodników w drużynie w ostatnich meczach- Griezmann i najsłabszy pod względem umiejętności- Braitwhite, wchodzą w końcówce ratować wynik,
-nasz najbardziej zajechany fizycznie zawodnik- Messi, gra od deski do deski w każdym meczu.
#Koeman out
1
@creativeopinion
Żeby w tej sytuacji był karny Lenglet musiałby uniemożliwić Ramosowi niezgodnie z przepisami (np. ciągnięciem za koszulkę) dojście do piłki, czego nie zrobił, bo Ramos tak czy siak nie miał na to szans (stąd teatralny upadek), albo spowodować upadek rywala, czego również nie zrobił, bo Ramos wywrócił się sam, w przeciwnym kierunku do tego w którym był pociągany.
7
Lenglet zaprzeczył prawom fizyki, tak pociągnął Ramosa za koszulkę w stronę bramki, że Ramos wywrócił się w przeciwnym kierunku..
Casemiro zaś kolejny raz gdy powinien wylecieć z czerwem dogorywa mecz do końca i nawet oczywistego faulu na karnego mu się nie gwizdze, bo trzeba by mu dać za niego drugą żółtą.
Fakt, że gramy słabo, mamy nijakiego trenera, który myśli, że jak wpuści więcej napastnikow kosztem obronców na ostatnie 10 minut meczu to drużyna będzie atakować, oraz burdel w zarządzie nie może przesłaniać pro madryckiego sędziowania..
1
Po dwóch pierwszych meczach kilka osób się mnie tu czepiało gdy pisałem, że nic z tego koemanowego grania na dłuższą metę nie będzie, bo w takim ustawieniu nie mamy kontroli nad grą, ale wtedy wygranie przysłaniały im oczy..
Rozumiem, że teraz już można pisać #Koeman out?
1
Statut powinien być tak skonstruowany, że to zarządowi powinno zależeć na zorganizowaniu glosowania..
Np. Nie zorganizowanie głosowania w terminie zgodnym ze statutem powinno se równać automatycznemu odwołaniu zarządu, na takich samych zasadach jak po głosowaniu.
2
To mamy już jasność jeśli chodzi o posadę prezydenta na następne 12 lat, teraz Laporta, następny Pique. Będzie dobrze. :)
0
Pique na kolejne 4 lata, choć już teraz powinien schodzić ze sceny, gdyby tylko rok temu sprowadzony został jego zastępca- De Ligt i płatności odroczone na dalsze lata..
A później Bartomeu będzie gadał, że nie tylko on miał problemy finansowe i nie tylko on miał problem ze sprzedażą podstarzałych zawodników.
11
Powinniśmy zagrać: Neto, Dest, Araujo, Lenglet, Firpo, De Jong, Puiq, Coutinho, Dembele, Trincao, Fati
7
Dembele wczoraj był jedynym, który próbował coś zrobić w ofensywie, a rok czasu nie grał w pierwszym składzie.
Griezmann najsłabszy na boisku.
0
@Scross
To znaczy, że Barcelona źle gra. Choćby Real przegrał wszystkie mecze i spadł z ligi, liczy się to, że Barcelona grała słabo i przegrała mecz.
0
@Scross
A co to ma do naszej słabej gry i strat punków?
0
Balonik pękł szybciej niż się można było spodziewać..
Wystarczyły dwie ogarnięte w defensywie drużyny i już mamy 2 straty punktów w meczach, w których nie potrafimy przejąć kontroli i stwarzać sytuacji.
Jedyny plus dla Koemana za to, że powiedział kilka słów na temat sędziowania, choć powinien jeszcze więcej. Niech się zrobi o tym głośno, bo inaczej nic się nie zmieni.
Inna sprawa, że i z takim sędziowaniem Getafe powinno zostać przez nas zjedzone.
19
Granie Griezmannem w sytuacji gdy na ławce mamy Dembele to jak jazda rowerem gdy w garażu stoi ferrari..
0
Żadna z niego "9", a na skrzydle mamy wiele lepszych opcji.
Niech wywalają jak najszybciej Bartomeu i nowy zarząd blokuje ten transfer..
0
Oby za rok, gdy przyjdzie Xavi nie było jeszcze za późno..
0
@Pyziol
Ok, był, powiedział kurtuazyjnie parę zdań i tyle. Odpowiedział na jakieś pytanie? Nie, bo też wyszedł tylko po to by przypisać sobie zasługi Suareza dla klubu.
O jakich zasługach w przypadku zatrudnienia Ronalda mówisz? Koeman przyszedł by zdobyć 7 pkt w pierwszych 3 meczach? Już można odtrąbić jego sukces?
Jeśli chodzi o zatrudnienie Setiena to była to dla mnie najlepsza decyzja Bartomeu w całej kadencji, nie ze względu na samo jego zatrudnienie, ale na to co z nim się łączyło, czyli zwolnienie Valverde.
10
Tam gdzie powinien być, czyli np. na konferencjach pożegnalnych Rakiticia czy Suareza, gdzie powinien się z pewnych niewygodnych rzeczy wytłumaczyć, także tych odnośnie Messiego, to wysyłał swoich pachołków, samemu chowając się jak ten szczur.
Ale jak pojawił się sukces to pierwszy wystawia pierś do orderu za cudze zasługi.
I dziwi się jeszcze, że nawet w covidowych czasach tyle podpisów za jego odwołaniem zostało zebranych.
#Laporta wróć
1
To klub zdecydował, ale "Suarezowi byłoby bardzo trudno grać"..
2
@RKS1979
Pozycja Griezmanna jest za plecami "9".. w Atletico.
0
@Dosiek
Jak nie ma?
Tam nie tylko rodziny ale i każdy jeden zawodnik powinien się podpisać..
15
News na zlecenie Bartomeu..
1
A niech rusza, tylko już pod wodzą nowego prezydenta i najlepiej na mediolański rynek handlu wymiennego, niech weźmie ze sobą Griezmanna, a wróci z Lautaro.
Może zahaczyć też o niebieski rynek w Manchesterze, gdzie na wyprzedaży zgarnie Erica Garcię.
I oby przez myśl jej nawet nie przeszło, by wstępować do bardzo drogiej "toalety" w Lyonie (the pay for (mem) piss).
4
Dobrze, że nie przyszedł, choćby i za darmo to miało być.
Wystarczy już sprowadzania zawodników zbyt słabych na ten klub, by później oddawać ich za darmo byleby zejść z pensji.
0
Kolejny news na zlecenie Bartomeu.
Wrócił Coutinho, doszedł Pjanić, Trincao, Pedri, Dest- każdy z nich pewnie gra za darmo.
btw. Rakitić zarabiał 2,5 razy więcej niż Arthur..
2
Oby zimowe okienko transferowe było już zmartwieniem nowego prezydenta, który porzuci pomysł sprowadzenia do nas kolejnego "Braitwhite'a", czyli Depaya.
0
@adrian89
Szukasz tu jeszcze jakichś usprawiedliwień dla Bartomeu? Kompromitujesz się nie mniej niż on..
Właśnie widzę, ze Todibo jeszcze można dorzucić i dalej Moder jest droższy.
15
Moder kosztował Brighton więcej niż Rakitić, Vidal, Suarez i Rafinha razem wzięci. To już nawet nie jest śmieszne..
2
@dzemeras
Myślę, że podstawiony gość z Madrytu aż tyle by nie napsuł, bojąc się że zostanie zdemaskowany.
3
Za dzisiejszy dzień wielkie dzięki dla Dembele.
Jakby zgodził się na transfer to byśmy mieli w klubie kolejnego "Braitwhite'a" w osobie Depaya, zablokowaną pozycję "9" już nie jednym, a dwoma średniakami, nie nadającymi się do gry na poziomie Barcelony i mniej kasy na koncie, a naszego najlepszego skrzydłowego poza klubem, jak w poprzednim roku naszego najlepszego rozgrywającego Coutinho.
Niech przychodzi jak najszybciej Laporta, dogaduje sprzedaż Griezmanna i Pjanicia, kupno Lautaro, wywala pacynkę Bartomeu- Koemana i zatrudnia Xaviego.
Czas na prawdziwą rewolucję.
9
Bartomeu pali się ziemia pod stopami.. Próbował wypchnąć Dembele, nie udało się to zjechał z ceny Rafinhi z 15 mln na 3 w zmiennych, byleby chociaż z kontraktu zejść. Każdy grosz się liczy, bo zaraz wypad z klubu i będą go rozliczać..
Dlatego właśnie tak ważne było żeby go wyrzucić z klubu nawet kosztem okienka transferowego, bo w każdym momencie może napsuć jeszcze więcej, dobrze, że chociaż zimowe okienko go już powinno ominąć..