80Ronaldinho90
Dołączył/a: listopad 2010
Pszczyna
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
31 grudzień MEGA MELANŻ !!! Epicka domówka sylwestrowa 2012!!!
!!! ZAPRASZAMY WSZSYTKICH !!!
Województwo : ŚLĄSKIE
miejscowość : Pszczyna (dokładnie Radostowice 10 min. od Pszczyny )
UL. Jeśionowa 8
ZAPRASZAM WSZYSTKICH CULE !!!
0
Villa niech gra albo sprzedac go... bo to bez sensu zeby grzał ławe
0
zeby araujo został
0
smiech na sali
0
chciałbym zeby my bylismy w lidze francuskiej
0
hahahaahahhahhah real,,,,
0
niby fajnie nowy stadion ale nie tu Camp Nou to cos wiecej niz stadion to nasz dom. Jestem za wyremontowaniem i przebudowaniem Cam Nou
0
Alexis...
0
czy tak ciezko kupic srodkowego obronce ?
0
0
Jak to mowi Costa " Co mam z nim począć "
0
taki skład:
Valdes
Montoya Mascherano Song Alba
Xavi Dos Santos Fabregas
Alexis Messi Iniesta
0
biedny Sergio uczepili sie go a nic nie robi
0
miał zamore bo miał obrone teraz nie ma obrony i nie bedzie zamory ; D
0
hehe ;p teraz mozemy sie z tego smiac pozytywnie oczywiscie ; D Alba tez wazne ze sa 3 pkt
0
łooo to tych piłek bd miec FUUUUUL
0
Mapou Yanga Mbiwe
Verthongen
Vermalen
David Luiz
nic innego mi nie przychodzi do głowy
0
Z tego co wiem to Olimpic Lyon oferował nam Lliorisa ...
0
powiem tak :
OBRONCA SRODKOWY -----> na juz
Bramkarz ----> cos o tym pomyslec
NAPASTNIK ----- > Neymar ; DD
0
WilliamPedro
no tak z sRealem tez zawalił... tam nie moze byc
0
pax
zawalił 1 na 100% jak nie 2
0
i bramkarz sie przyda
0
I DALEJ MÓWCIE ZE NIE POTRZEBA NA SRODKOWEGO OBRANCY !!
0
Bina44
zgadzam sie z toba w 100% !!
0
ciekawe gdzie bedzie grał syn messiego czy w Hiszpanii czy w Argetynie... hmm jak wgl bd grac w piłke nozna ale raczej bedzie ; DD
0
WHAT ??????????????? czemu go nie wzielismy ???????? Valdes popełnia takie błędy ze szok
0
bramki Pedro wOw
0
co do Valdesa to niech lepiej wybije jak jest zagrozenie bo pozniej jest tak jak z Di Maria albo wczesniej tez co Benzema nam wpakował w 1 min
0
0
tak to jest jak sie nie chce wyłozyc kasy na obronce