0

31 grudzień MEGA MELANŻ !!! Epicka domówka sylwestrowa 2012!!!


!!! ZAPRASZAMY WSZSYTKICH !!!

Województwo : ŚLĄSKIE
miejscowość : Pszczyna (dokładnie Radostowice 10 min. od Pszczyny )
UL. Jeśionowa 8



ZAPRASZAM WSZYSTKICH CULE !!!

0

Villa niech gra albo sprzedac go... bo to bez sensu zeby grzał ławe

0

zeby araujo został

0

smiech na sali

0

chciałbym zeby my bylismy w lidze francuskiej

0

hahahaahahhahhah real,,,,

0

niby fajnie nowy stadion ale nie tu Camp Nou to cos wiecej niz stadion to nasz dom. Jestem za wyremontowaniem i przebudowaniem Cam Nou

0

Alexis...

0

czy tak ciezko kupic srodkowego obronce ?

0

0

Jak to mowi Costa " Co mam z nim począć "

0

taki skład:
Valdes
Montoya Mascherano Song Alba
Xavi Dos Santos Fabregas
Alexis Messi Iniesta

0

biedny Sergio uczepili sie go a nic nie robi

0

miał zamore bo miał obrone teraz nie ma obrony i nie bedzie zamory ; D

0

hehe ;p teraz mozemy sie z tego smiac pozytywnie oczywiscie ; D Alba tez wazne ze sa 3 pkt

0

łooo to tych piłek bd miec FUUUUUL

0

Mapou Yanga Mbiwe
Verthongen
Vermalen
David Luiz

nic innego mi nie przychodzi do głowy

0

Z tego co wiem to Olimpic Lyon oferował nam Lliorisa ...

0

powiem tak :

OBRONCA SRODKOWY -----> na juz
Bramkarz ----> cos o tym pomyslec
NAPASTNIK ----- > Neymar ; DD

0

WilliamPedro

no tak z sRealem tez zawalił... tam nie moze byc

0

pax

zawalił 1 na 100% jak nie 2

0

i bramkarz sie przyda

0

I DALEJ MÓWCIE ZE NIE POTRZEBA NA SRODKOWEGO OBRANCY !!

0

Bina44

zgadzam sie z toba w 100% !!

0

ciekawe gdzie bedzie grał syn messiego czy w Hiszpanii czy w Argetynie... hmm jak wgl bd grac w piłke nozna ale raczej bedzie ; DD

0

WHAT ??????????????? czemu go nie wzielismy ???????? Valdes popełnia takie błędy ze szok

0

bramki Pedro wOw

0

co do Valdesa to niech lepiej wybije jak jest zagrozenie bo pozniej jest tak jak z Di Maria albo wczesniej tez co Benzema nam wpakował w 1 min

0

0

tak to jest jak sie nie chce wyłozyc kasy na obronce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?