80Ronaldinho90
Dołączył/a: listopad 2010
Pszczyna
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i mowcie dalej ze nie potrzeba na stopera...
0
15 najlepsza
0
zal... szkoda ze nie mamy Thiago Silvy... a tak to chciałbym zobaczyc Barte zeby Tito podjął wazna decyzje
0
Valdes
Alves Pique Mascherano Alba
Xavi Sergio Iniesta
Alexis Messi Fabregas
oczywiscie Cesc nie bd grac na skrzydle...
0
powiem tak to miła rzecz taki nowy stadion... ( wyobrazamy sb jaki on byłby piękny) ale moim zdaniem powinnismy tylko wyremontowac i powiekrzyc CAMP NOU + ewentualnie dach. Ten stadion to jest cos wiecej niz stadion to nasz dom
Visca el Barca
0
takimi spotkaniami zdobywa sie MISTRZOWSTWO !!!!
0
zdrowia i szczescia Abi
0
o boze... to Bojan wraca do nas zaaaaaaallllllll nikt normalny nie da za niego 28 mln
0
pisac tu w komentarzach lub na moje gg 3466116
0
kocham tego chłopaka ; )
a panowie wiecie moze gdzie mozna sciagnac gre " FIFA 13 DEMO " na xbox 360 ??? czy idzie pobrac z netu ? bo nie mam dostapu do xbox live
0
Thierry_Henry
ZGADZAM SIE Z TOBĄ ja jestem za taka teorią : JESTEŚ POLAKIEM --- > KIBICUJ I MNIEJ WIARE W POLSKI ZESPÓŁ. Messimilina wez nie odzywaj sie i idz kibicuj niemcom .... hahhah
0
haha mnie to rozwala jak oni krytykuja nas... boze wszystko tylko zebysmy nic nie wygrali i wgl tak jest juz z reprezentacja Hiszpanii zaczyna sie takie cos ze oo hiszpania to juz nie ta sama druzyna co kiedys a tu dup mistrzostwo europy ma i krytycy sie zamykaja tak samo jest z Barcelona
0
hehe. Juz go widze na nastepce Pinto w Barcelonie ; D
0
na to kase maja ale na takiego Neymara i innych to nie
0
jest noc ;d
0
pierdolić to wszystko kurwa nie ma pucharu nie ma wakacji prawie kurwa
0
nic sie nie stało ?? kuzwa stało co to wgl było ?? gra Mascherano Panie Boże... Gdzie był Puyol ??? co robi Adriano na boisku ??? teraz widac ze potrzeby nam napastnik bo kto miał wejsc ??? wyłozyc wkoncu tą kase na Neymara bo to robi sie żałosne !!!
0
sorry ze to mowie ale wyciagnąc od juve duzo kasy za Ville dołozyc jeszcze swoja i kupic Neymara
0
hahhaahaahah zas płacze
0
wygraliscmy i to sie liczy i walic ten błąd Valdesa my jestesmy cules i siebie wspieramy
0
VenoM
Zgadzam się w 100% ja nie wiem jakim cudem moze grac Pedro ? on nic nie pokazuje a Cesc zarabisty jest
0
chore to jest
0
ale bd mecz 3-1 dla Barcy
0
Song bd z numerem 25 bo innego nie ma wolnego
0
TAAAKK hahahhaahahahahaha mamooo jest moc taaak YES YES YES !!!
0
Song w Barcelonie tak mowia na Canal + sport 2. I wgl czytalem w hiszpanskiej gazecie ze ma dojsc do nas za 17 mln i juz jest w dordze do Barcy
0
Songa w drodze do Barcelony transfer będzie kosztowac 17 mln
0
dobry mecz przeciez Armelia to dobra druzyna
0
no i gitara
0
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/premier-league/2012-2013/barca-kupi-songa_sto3384043/story.shtml
Song blisko Barcelony