80Ronaldinho90
Dołączył/a: listopad 2010
Pszczyna
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on jest przyzwyczajony...
0
jak jest ciezko , jak jest zle wołaj Puyola to bd okey !!!!
0
wy jestescie pojeb.... Cuenca jest genialny!!!!
0
hahahahahahahs
0
Geniusz!!!! wlaczyc go na stale do 1 druzyny
0
zawsze wierni!!!! Visca El Barca!!! co by sie nie działo zawsze bd stabą barco
0
a mnie to wali najlepiej wzisc i do ligi dac Barce B + Messi,Puyol,Xavi i niech sobie graja... a my skupmy sie na Lidze Mistrzów i Puchare Króla.
0
tak to jest czlowiek ;) ALEXIS!!!
0
0
jak ktos bd wiedziec czy to na serio to prosze pisac i nie tylko w tej sprawie GG: 3466116
0
niee co ty chory jestes realista7 wez... sory ale nie bo Dos Santos powinien byc nastepca Keity ktory musi odejsc!
0
fajnie jakby przyszedł do barcy b i by sie zobaczyło czy ma talent na miare barcy
0
nie przedłużać z nim kontraktu! stary juz jest sorry ze tak mowie ale taka jest prawda...:/ lepiej kupic Jordi Albe - jest to nasz wychowanek + bardzo młody + 100 razy lepszy+ gra w reprezentacji obok Puyola i Pique = zgranie!!!!
0
ja wole 100 razu Tello jest młody a i dobrze gra a nie taki Soriano co ma 25 lat i sobie nie radzi
0
a ja tak nigdy nie bd miec szansy z nimi zagrac zal
0
Guardiola zostan! ale jak cos to Bielsa jest ok
0
tak! bardzo fajnie:)
0
moim zdaniem nie i strzeli Messi
0
tak prawda Realista7
0
haha Keita tak ale Masche NIE!!!!!!!!
0
sprzedac i podziekowac co zrobil dla barcy. Ale teraz przychodzi czas ROMEU!!!
0
jezu juz sie wystraszylem glupi zart
0
zal zal zal zal !!!! sprzedawac Keita starucha za przeproszeniem jak nie chemy kupic obroncy to romeu spowrotem
0
oj jak mi ich szkoda ... haha
0
Powiem tak nigdy nie chciałem niemca w Barcelonie... ale on by sie nadawał ale jakby naprawede był kryzys pomocnikow... w tym momencie napewno on jest nam nie potrzebny i nie bd... bo niemiec nigdy nie podoła takiemu zadaniu mamy np .Sergi Roberto mam szacunek dla Gotze ale mowie NIE
0
Wesołych świąt!! BARCA!!
0
zajebiscie ze filmiki dzialaja zal
0
dobrze ze wy nie decydujecie o transferach Barcelony bo to byłaby tragedia
0
David Villa!!! ... David Villa!!! ... David Villa!!! ... David Villa!!! ...
0
Marzę o takim newsie: Oficjalnie Neymar w Barcelonie!