0

on jest przyzwyczajony...

0

jak jest ciezko , jak jest zle wołaj Puyola to bd okey !!!!

0

wy jestescie pojeb.... Cuenca jest genialny!!!!

0

hahahahahahahs

0

Geniusz!!!! wlaczyc go na stale do 1 druzyny

0

zawsze wierni!!!! Visca El Barca!!! co by sie nie działo zawsze bd stabą barco

0

a mnie to wali najlepiej wzisc i do ligi dac Barce B + Messi,Puyol,Xavi i niech sobie graja... a my skupmy sie na Lidze Mistrzów i Puchare Króla.

0

tak to jest czlowiek ;) ALEXIS!!!

0

0

jak ktos bd wiedziec czy to na serio to prosze pisac i nie tylko w tej sprawie GG: 3466116

0

niee co ty chory jestes realista7 wez... sory ale nie bo Dos Santos powinien byc nastepca Keity ktory musi odejsc!

0

fajnie jakby przyszedł do barcy b i by sie zobaczyło czy ma talent na miare barcy

0

nie przedłużać z nim kontraktu! stary juz jest sorry ze tak mowie ale taka jest prawda...:/ lepiej kupic Jordi Albe - jest to nasz wychowanek + bardzo młody + 100 razy lepszy+ gra w reprezentacji obok Puyola i Pique = zgranie!!!!

0

ja wole 100 razu Tello jest młody a i dobrze gra a nie taki Soriano co ma 25 lat i sobie nie radzi

0

a ja tak nigdy nie bd miec szansy z nimi zagrac zal

0

Guardiola zostan! ale jak cos to Bielsa jest ok

0

tak! bardzo fajnie:)

0

moim zdaniem nie i strzeli Messi

0

tak prawda Realista7

0

haha Keita tak ale Masche NIE!!!!!!!!

0

sprzedac i podziekowac co zrobil dla barcy. Ale teraz przychodzi czas ROMEU!!!

0

jezu juz sie wystraszylem glupi zart

0

zal zal zal zal !!!! sprzedawac Keita starucha za przeproszeniem jak nie chemy kupic obroncy to romeu spowrotem

0

oj jak mi ich szkoda ... haha

0

Powiem tak nigdy nie chciałem niemca w Barcelonie... ale on by sie nadawał ale jakby naprawede był kryzys pomocnikow... w tym momencie napewno on jest nam nie potrzebny i nie bd... bo niemiec nigdy nie podoła takiemu zadaniu mamy np .Sergi Roberto mam szacunek dla Gotze ale mowie NIE

0

Wesołych świąt!! BARCA!!

0

zajebiscie ze filmiki dzialaja zal

0

dobrze ze wy nie decydujecie o transferach Barcelony bo to byłaby tragedia

0

David Villa!!! ... David Villa!!! ... David Villa!!! ... David Villa!!! ...

0

Marzę o takim newsie: Oficjalnie Neymar w Barcelonie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?