80Ronaldinho90
Dołączył/a: listopad 2010
Pszczyna
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
michal26 zgadzam sie z toba ze wszystkim oprocz tego ze : Sprzedac Pinto i kupic Szczesnego nie popre tego bo to nie mozliwe niesety i tak sie nigdy nie stanie : / i ze problem nie lezy w ataku ja chcetnie zobacze kazdego dobrego zawodnika w ataku nowego
0
0
powinien grac Montoya ale co? nie bd i dlatego mowie ze po co sa oni w barcelonie
0
nie wierze ze on wbije do nas...;/
0
brawa dla Arsenalu ze probuja nasladowac ale nie wychodzi im to : / wczoraj kataklizm...
0
hahahahahah
0
ta Brazylia to juz nie ta druzyna co kiedys..:/
0
cały on nie ma srealu to juz nikt nie moze tam grac
0
juz go widze jak wymiata na lewej obronie :) taaak Bale wbijaj
0
widzicie w LM wygrywamy a w Lidze nie jaki z tego morał? nie mamy ambicji grac w lidze a w LM taak i bardzo dobrze
0
Pique na ławie dobrze bo bez formy jest
0
ROBERTO!!!
0
tak bd inny skład
0
pozdro jak wygramy cos z Fontasem na obronie hahahahaha ja wiem jak Barca funkcjonuje i jestem zdecydowanie ZA wychowankami... ale popatrzmy na to realistycznie na obronie oni? HAHA i wgl po co oni są jak Pep i tak ich nie wpusci a co do tego ze my stawiamy na młodych to co moze Alba , Neymar są starzy??? A co do Thiago Silvy to ten kto wie co to piłka nożna powinnien obczaić ze to jest zawodnik kompletny a nie FONTAS haha
0
tak jak kolega nizej mysle... Alba a Bale niestety nierealne... Fontasu OUT ! Montoya TAK a Barta czy ja wiem dac mu szanse
0
bozeeeeeeeeee
0
lepiej kupic Thiago Silve , Bale / Albe ... i na atak Neymara i git
0
o zal Montoya tak Dos Santos tak ale czy Barta i tym bardziej Muniesa ? to raczej NIE widzimy co jest z tym całym Fontasem..... taki z graczy na srodek obrony nie maja szans zagrac w waznych meczach.... kto sie zgadza +
0
cala Warszawa...
0
taak Xavi!
0
juz widze jak barca ich sprzedaje haha poprostu dajemy ok.30 mln za Bale i go mamy ;p
0
fajna sprawa:) Thiago jest super gracz
0
i jakby nie takie rzeczy to było by 2 pkt straty a nie 7!
0
moglo byc gorzej
0
0
jak pojdzie Pinto na emeryture to on bd 2 .. ale nie chce zeby szedł jeszcze Pinto bo to taki nasz ochroniarz;p
0
dostaniemy za to kase i nikogo nie kupimy zal.pl
0
tragedia...
0
mowi sie trudno;p Messi!!! Messi!!! Messi !!!
0
to bardzo dobry wynik patrzac na to ze gramy teraz na Camp Nou. A co do strzału Messiego to moze damy sprobowac czasami strzelic Villi ? jak wroci do gry oczywiscuie