0

michal26 zgadzam sie z toba ze wszystkim oprocz tego ze : Sprzedac Pinto i kupic Szczesnego nie popre tego bo to nie mozliwe niesety i tak sie nigdy nie stanie : / i ze problem nie lezy w ataku ja chcetnie zobacze kazdego dobrego zawodnika w ataku nowego



0

0

powinien grac Montoya ale co? nie bd i dlatego mowie ze po co sa oni w barcelonie

0

nie wierze ze on wbije do nas...;/

0

brawa dla Arsenalu ze probuja nasladowac ale nie wychodzi im to : / wczoraj kataklizm...

0

hahahahahah

0

ta Brazylia to juz nie ta druzyna co kiedys..:/

0

cały on nie ma srealu to juz nikt nie moze tam grac

0

juz go widze jak wymiata na lewej obronie :) taaak Bale wbijaj

0

widzicie w LM wygrywamy a w Lidze nie jaki z tego morał? nie mamy ambicji grac w lidze a w LM taak i bardzo dobrze

0

Pique na ławie dobrze bo bez formy jest

0

ROBERTO!!!

0

tak bd inny skład

0

pozdro jak wygramy cos z Fontasem na obronie hahahahaha ja wiem jak Barca funkcjonuje i jestem zdecydowanie ZA wychowankami... ale popatrzmy na to realistycznie na obronie oni? HAHA i wgl po co oni są jak Pep i tak ich nie wpusci a co do tego ze my stawiamy na młodych to co moze Alba , Neymar są starzy??? A co do Thiago Silvy to ten kto wie co to piłka nożna powinnien obczaić ze to jest zawodnik kompletny a nie FONTAS haha

0

tak jak kolega nizej mysle... Alba a Bale niestety nierealne... Fontasu OUT ! Montoya TAK a Barta czy ja wiem dac mu szanse

0

bozeeeeeeeeee

0

lepiej kupic Thiago Silve , Bale / Albe ... i na atak Neymara i git

0

o zal Montoya tak Dos Santos tak ale czy Barta i tym bardziej Muniesa ? to raczej NIE widzimy co jest z tym całym Fontasem..... taki z graczy na srodek obrony nie maja szans zagrac w waznych meczach.... kto sie zgadza +

0

cala Warszawa...

0

taak Xavi!

0

juz widze jak barca ich sprzedaje haha poprostu dajemy ok.30 mln za Bale i go mamy ;p

0

fajna sprawa:) Thiago jest super gracz

0

i jakby nie takie rzeczy to było by 2 pkt straty a nie 7!

0

moglo byc gorzej

0

0

jak pojdzie Pinto na emeryture to on bd 2 .. ale nie chce zeby szedł jeszcze Pinto bo to taki nasz ochroniarz;p

0

dostaniemy za to kase i nikogo nie kupimy zal.pl

0

tragedia...

0

mowi sie trudno;p Messi!!! Messi!!! Messi !!!

0

to bardzo dobry wynik patrzac na to ze gramy teraz na Camp Nou. A co do strzału Messiego to moze damy sprobowac czasami strzelic Villi ? jak wroci do gry oczywiscuie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?