0

bardzo dobry zawodnik ale Busi to cos wiecej...

0

taak!!!

0

TAAAAAAAAKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

to bylo piekne a co robiła Alves hehe teraz mozemy sie posmiac z tego wazne ze mamy 3pkt

0

VeB

0

WTF??

0

na PGE ARENIE W GDANSKU!!!!!!!!!!!!!!!!

0

nie ma co trzeba kupic klasowego obronce na srode ... np. Thiago Silva

0

tak!! a co tam robi arsenal?albo bayern? i do tego roma

0

Taaak hahahhah Neymar Barca haha kocham to czekam na ten transfer !!!!!!!!!!

0

podobno nie bd mogl grac bo jakby dostał piłka w brzuch czy gdzies tam to by umarł:///

0

nie rozmumiem po co gra Pedro ktory nic nie robi choc sie stara ale nie wychodzi mu zamiast CCuenca lub Tello

0

0

sprxzedac Pique hahahahahaha

0

nie chce Niemca w Barcelonie

0

Oyntel

zgadzam sie co do Alby i Silvy ale Van Persie NIE! to jest drewno!

Jordi Alba , Thiago Silva, Neymar !!!

0

0

chciałbym go ale kasy tyle Barca nie da ://///

0

to bylo niepotrzebne Pep

0

zal mi Brazylii powinni go brac puki sie da

0

Pep zostan !!!

0

zal kur.... i dlatego trzeba sciagnac Neymara

0

Brawo Pique!!!

0

Keita! Barca wygrywa z 10 i jeszcze przy idotycznym sedziemu haha

0

to tak: Dos Santos , Javi Martinez lub Romeu ewentualnie jakis mlody inny dobry

0

Bardzo dobrze jest juz stary lepiej kupic mlodego albo wychowanka wlaczyc

0

Rumba de Barca

fatalne? ty jestes fatalny chłopcze

0

nie bo to niemiec

0

oj nie nie

0

TAK musimy go mniec! i juz jak najszybciej !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?