80Ronaldinho90
Dołączył/a: listopad 2010
Pszczyna
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardzo dobry zawodnik ale Busi to cos wiecej...
0
taak!!!
0
TAAAAAAAAKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
to bylo piekne a co robiła Alves hehe teraz mozemy sie posmiac z tego wazne ze mamy 3pkt
0
VeB
0
WTF??
0
na PGE ARENIE W GDANSKU!!!!!!!!!!!!!!!!
0
nie ma co trzeba kupic klasowego obronce na srode ... np. Thiago Silva
0
tak!! a co tam robi arsenal?albo bayern? i do tego roma
0
Taaak hahahhah Neymar Barca haha kocham to czekam na ten transfer !!!!!!!!!!
0
podobno nie bd mogl grac bo jakby dostał piłka w brzuch czy gdzies tam to by umarł:///
0
nie rozmumiem po co gra Pedro ktory nic nie robi choc sie stara ale nie wychodzi mu zamiast CCuenca lub Tello
0
0
sprxzedac Pique hahahahahaha
0
nie chce Niemca w Barcelonie
0
Oyntel
zgadzam sie co do Alby i Silvy ale Van Persie NIE! to jest drewno!
Jordi Alba , Thiago Silva, Neymar !!!
0
0
chciałbym go ale kasy tyle Barca nie da ://///
0
to bylo niepotrzebne Pep
0
zal mi Brazylii powinni go brac puki sie da
0
Pep zostan !!!
0
zal kur.... i dlatego trzeba sciagnac Neymara
0
Brawo Pique!!!
0
Keita! Barca wygrywa z 10 i jeszcze przy idotycznym sedziemu haha
0
to tak: Dos Santos , Javi Martinez lub Romeu ewentualnie jakis mlody inny dobry
0
Bardzo dobrze jest juz stary lepiej kupic mlodego albo wychowanka wlaczyc
0
Rumba de Barca
fatalne? ty jestes fatalny chłopcze
0
nie bo to niemiec
0
oj nie nie
0
TAK musimy go mniec! i juz jak najszybciej !