80Ronaldinho90
Dołączył/a: listopad 2010
Pszczyna
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sprzedac Keite ! a Affelaya albo zostawic albo sprzedac jak najdrozej z opcja pierwokupu
0
albo do Ajaxu isc tam sa dobrzy obroncy
0
tylko nie HUMMELS to jest NIEMIEC! a Niemca w Barcelonie nie chce widziec! niech sięgną do kieszeni i kupia Silve a jak nie to Luiza
0
moim zdaniem powinnismy go przedac i dac sznase DOS SANTOSOWI albo innemu młodemy... Keita ma na karku juz prawie 33 lata
0
0
i to mnie wkurza same opery mydlane... MANCHESTER CITY robi wszytko szybko
0
no to jest ten ból teraz zawodnicy solidni sa drodzy a Barca nie wyda tyle kasy ; / Silve z Milanu juz nam PSG bierze ; //
0
japierdole ; (
0
on u nas bOsZe bOOsko !!!
0
chetnie zobaczyłbym Keite na MŚ 2014
0
ciesze sie bardzo ze do nas wbije ; D
0
niech juz bd Alba i lewa strona bd zgłowy
0
moze poprostu z 1 połowy Aguero ma koszulke a Neymar dostał z 2
0
nie ma zle jest remis... Wojtek zawalił trudno wyciagnac wnioski i mamy 2 kolejne mecze przed soba i oby ich było wiecej ;p
0
żałosny człowiek i taki ktos gra w Brazylii ?? boSZe
0
fajny zawodnik stylem pasuje do nas smiało idzie go kupic :)
0
Hiszpania wygra euro jedynie jak pokona Polske !!
0
Sawik_10.
Jeden z najlepszych moze jest max. na 3 miejscu
0
damianos1308
tak mamy dobrych ale ilu 3 ? bo boczni sie nie zaliczaja... i w tym sezonie były straszne problemy z obrona
0
musimy go miec !!! Thiago postaw sie !
0
dokładnie na sezon musza byc i to wazne ; )
A co do menagera to trophymanager jest bOskie !!!! polecam (moj klub : LKS CZARKÓW )
0
nie chcemy go!! to kaleka ktory nie umie sobie poradzic w Romie
0
sprzedac nadszedł jego czas
0
boze ; ( dzieki Pep a teraz Tino
0
kurde sobota ; / jestem w sanatorium i wychodze w niedziele a nie ma przepustek musze cos zrobic ; ////
0
czerwona faul bez piłki a co do karnego na Alexisie to sie nie wypowiem..
0
BOJAN ? won!!!!!!!!!
0
oo yea
0
nie chce Persiego to DREWNO ja chce Neymara GUME ; ddd
0
hahahhah