0

sprzedac Keite ! a Affelaya albo zostawic albo sprzedac jak najdrozej z opcja pierwokupu

0

albo do Ajaxu isc tam sa dobrzy obroncy

0

tylko nie HUMMELS to jest NIEMIEC! a Niemca w Barcelonie nie chce widziec! niech sięgną do kieszeni i kupia Silve a jak nie to Luiza

0

moim zdaniem powinnismy go przedac i dac sznase DOS SANTOSOWI albo innemu młodemy... Keita ma na karku juz prawie 33 lata

0

0

i to mnie wkurza same opery mydlane... MANCHESTER CITY robi wszytko szybko

0

no to jest ten ból teraz zawodnicy solidni sa drodzy a Barca nie wyda tyle kasy ; / Silve z Milanu juz nam PSG bierze ; //

0

japierdole ; (

0

on u nas bOsZe bOOsko !!!

0

chetnie zobaczyłbym Keite na MŚ 2014

0

ciesze sie bardzo ze do nas wbije ; D

0

niech juz bd Alba i lewa strona bd zgłowy

0

moze poprostu z 1 połowy Aguero ma koszulke a Neymar dostał z 2

0

nie ma zle jest remis... Wojtek zawalił trudno wyciagnac wnioski i mamy 2 kolejne mecze przed soba i oby ich było wiecej ;p

0

żałosny człowiek i taki ktos gra w Brazylii ?? boSZe

0

fajny zawodnik stylem pasuje do nas smiało idzie go kupic :)

0

Hiszpania wygra euro jedynie jak pokona Polske !!

0

Sawik_10.

Jeden z najlepszych moze jest max. na 3 miejscu

0

damianos1308

tak mamy dobrych ale ilu 3 ? bo boczni sie nie zaliczaja... i w tym sezonie były straszne problemy z obrona

0

musimy go miec !!! Thiago postaw sie !

0

dokładnie na sezon musza byc i to wazne ; )

A co do menagera to trophymanager jest bOskie !!!! polecam (moj klub : LKS CZARKÓW )

0

nie chcemy go!! to kaleka ktory nie umie sobie poradzic w Romie

0

sprzedac nadszedł jego czas

0

boze ; ( dzieki Pep a teraz Tino

0

kurde sobota ; / jestem w sanatorium i wychodze w niedziele a nie ma przepustek musze cos zrobic ; ////

0

czerwona faul bez piłki a co do karnego na Alexisie to sie nie wypowiem..

0

BOJAN ? won!!!!!!!!!

0

oo yea

0

nie chce Persiego to DREWNO ja chce Neymara GUME ; ddd

0

hahahhah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?