0

Martinez sie zgodzi i bd nasz !!!!!!!!!!!!!!!

0

.taaaaaakkkkkkkkkkk bd moc

0

tyle dobrze ze to opcja B ... Martinez ma swoja cene bo ma 22 lata i jest genialny

0


Polecam ; )

0

why so serious?

nie podoba sie to nie ogladaj proste.... to ma byc uchonorowanie Keity jego zdjecia a jakbys zobaczył caly to bys widział normalny film..

0



moj filmik o Keicie

0

Pozwoliłem sobie zrobic krotki filmik o Seydou jak ktos chce zobaczym to zapraszam :
mile widziane komentarze ; )

0

nieeeeeeeeeeeeeee

0

powodzenia Keita : ) ale dobrze teraz bd młodsi

0

pasowałby i tanio

0

TAAAK boże jak on przyjdzie to IDE DO KOSCIOŁA !!!!!!!!!!

0

ale dziekujemy ! : )

0

0

ale nie szanuja niczego co powiesz to ja tez nie bd szanowac i nie bd słucha bzdur nara

0

chłopie ale pacz co oni wygaduja to jakies dzieci bez jaja i nie wyzywam ich

0

Queras i Santana10

wy sie walnijcie w łeb zobaczymy czy Tito wpuści ich w jakism wanzym meczu jhahahahhaa

0

Santana 10

to jest niemożliwe zeby cały skład runął idioto.... Montoya boczny obronca moze grac ale na srodku to jest odpowiedzialnosc człowieku

0

Santana 10

powiedz szczerzze wierzysz w to ze Muniesa zagra ??? bo ja nie

0

queras

Bo Rosell nie umie dac kasy i to jest prawda!! a Martinez grał na obronie długo długo i gra zajebiscie!!! a co by było jak jestes taki madry jakby masche tez nie mogł grac i zostaje Pique + ??? no własnie kto??? jak dobrze ze ty nie decydujesz o tym !

0

Józef Guardiola i Queras

Boże ludzie talent w szkółce ok zagadzam sie ale czy taki Muniesa ma szanse zagrac w finale LM z na srodku obrony ??? POMYSŁ TROCHE (HAHA) . I jak kupić to kogos z jakością tak ? no to Silva no zgadzam sie teraz juz go nie kupimy bo zrąbalismy sprawe... ale Martinez czemu go nie idzie kupic ?? co??? idioty ??? !!!! wystarczy wyłozyć KASE i go mamy ale nieee bo Rosellek nie bd miec na chleb japierdole

0

powiedzmy sobie szczerze jeb*** Rosell nie chce dac kasy

0

Józek Guardiola

Jest dobra oferta = mamy zawodnika

My wyygryywamy wszystko a dalej kasy nie mamy to jest żałosne moze pora porozmawiac z szejkami jak ma Manchester CITY

0

0

mozecie mnie zbanowac ale powiem to co mysle :

PO CHUJ NA KEITA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kupic Neymara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ON IDZIE DO MANCHESTERU CITY BO ONI MAJA KASE OMG....

0

Bartek953

Bardzo dobrze mówisz !

0

Józek Guardiola

Thiago Silva , David Luiz , Javi Martinez i moge wymieniac...

0

N20

zgadzam się z Tobą w 100 proc. było 100 mln pozniej 40 mln wydalismy 15mln i kasy nie ma? powinno zostać 85 mln ale ok . jak odjąć choćby od tych 40 mln 15mln to mamy 25 mln i za to da sie kupic solidnego obronce. A tak przy okazji chyba było widac w zeszłym sezonie jakie były problemy z obstawieniem lini defensywnej jak np. Puyol miał kontuzje a Pique był bez formy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

MrBulioner

chopie Thiago jest juz dawno w 1 druzynie hahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?