80Ronaldinho90
Dołączył/a: listopad 2010
Pszczyna
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martinez sie zgodzi i bd nasz !!!!!!!!!!!!!!!
0
.taaaaaakkkkkkkkkkk bd moc
0
tyle dobrze ze to opcja B ... Martinez ma swoja cene bo ma 22 lata i jest genialny
0
Polecam ; )
0
why so serious?
nie podoba sie to nie ogladaj proste.... to ma byc uchonorowanie Keity jego zdjecia a jakbys zobaczył caly to bys widział normalny film..
0
moj filmik o Keicie
0
Pozwoliłem sobie zrobic krotki filmik o Seydou jak ktos chce zobaczym to zapraszam :
mile widziane komentarze ; )
0
nieeeeeeeeeeeeeee
0
powodzenia Keita : ) ale dobrze teraz bd młodsi
0
pasowałby i tanio
0
TAAAK boże jak on przyjdzie to IDE DO KOSCIOŁA !!!!!!!!!!
0
ale dziekujemy ! : )
0
0
ale nie szanuja niczego co powiesz to ja tez nie bd szanowac i nie bd słucha bzdur nara
0
chłopie ale pacz co oni wygaduja to jakies dzieci bez jaja i nie wyzywam ich
0
Queras i Santana10
wy sie walnijcie w łeb zobaczymy czy Tito wpuści ich w jakism wanzym meczu jhahahahhaa
0
Santana 10
to jest niemożliwe zeby cały skład runął idioto.... Montoya boczny obronca moze grac ale na srodku to jest odpowiedzialnosc człowieku
0
Santana 10
powiedz szczerzze wierzysz w to ze Muniesa zagra ??? bo ja nie
0
queras
Bo Rosell nie umie dac kasy i to jest prawda!! a Martinez grał na obronie długo długo i gra zajebiscie!!! a co by było jak jestes taki madry jakby masche tez nie mogł grac i zostaje Pique + ??? no własnie kto??? jak dobrze ze ty nie decydujesz o tym !
0
Józef Guardiola i Queras
Boże ludzie talent w szkółce ok zagadzam sie ale czy taki Muniesa ma szanse zagrac w finale LM z na srodku obrony ??? POMYSŁ TROCHE (HAHA) . I jak kupić to kogos z jakością tak ? no to Silva no zgadzam sie teraz juz go nie kupimy bo zrąbalismy sprawe... ale Martinez czemu go nie idzie kupic ?? co??? idioty ??? !!!! wystarczy wyłozyć KASE i go mamy ale nieee bo Rosellek nie bd miec na chleb japierdole
0
powiedzmy sobie szczerze jeb*** Rosell nie chce dac kasy
0
Józek Guardiola
Jest dobra oferta = mamy zawodnika
My wyygryywamy wszystko a dalej kasy nie mamy to jest żałosne moze pora porozmawiac z szejkami jak ma Manchester CITY
0
0
mozecie mnie zbanowac ale powiem to co mysle :
PO CHUJ NA KEITA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kupic Neymara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ON IDZIE DO MANCHESTERU CITY BO ONI MAJA KASE OMG....
0
Bartek953
Bardzo dobrze mówisz !
0
Józek Guardiola
Thiago Silva , David Luiz , Javi Martinez i moge wymieniac...
0
N20
zgadzam się z Tobą w 100 proc. było 100 mln pozniej 40 mln wydalismy 15mln i kasy nie ma? powinno zostać 85 mln ale ok . jak odjąć choćby od tych 40 mln 15mln to mamy 25 mln i za to da sie kupic solidnego obronce. A tak przy okazji chyba było widac w zeszłym sezonie jakie były problemy z obstawieniem lini defensywnej jak np. Puyol miał kontuzje a Pique był bez formy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
MrBulioner
chopie Thiago jest juz dawno w 1 druzynie hahahahaha