1

Chamskie zachowanie nie da się ukryć, powinna być kartka ale z drugiej strony trzeba zrozumieć Marcelo ten zawodnik od początku niemiłosiernie kopał zawodników Realu a sędzia nie reagował. Karma wraca

0

Na farcie ok. Nikt inny nie wygrywa na farcie a napewno nie Barcelona która zawsze gra cudowny football i wygrywa zasłużenie.

1

Czy Busi ostatnio nie gra tragicznie i nie jest obarczany winą za słabe mecze? Casemiro przed kontuzją zjadał go. Po co wypaczać fakty..

1

A co w tym złego? Była to słaba bramka? Bo nie rozumiem.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Spisek, zdrada!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

A ja Buffona znam jednego i jest z Włoch.

0

Jedna butelka na 5 wystarczy ;)

0

Szkółka upada, obecnie nawet Real ma lepszą szkółkę od Barcy.

0

De Bruyne najlepszy piłkarz Premier League zeszłego sezonu, Pepe oceniany jako najlepszy piłkarz Euro, świetny sezon w czym problem? To już Ramos, Lloris, Rui Patricio mniej tam pasują.

0

Modric nie miał super sezonu a za to Busquets zagrał cudnie... Dobre żarty. Ostatni mecz Busquetsa też był cudowny.

0

Iniesta kiedyś był lepszy, teraz gra przeciętnie. Nie oszukuję się.

0

Obecnie kontuzjowany fakt, ale mimo to przed kontuzją czy poprzedni sezon były fenomenalne. Niech ktoś mi wymieni lepszego pomocnika tylko proszę nie ośmieszać się Pogbą, Iniestą czy Rakiticiem bo to nie ten poziom..

0

Nie zdziwiłbym się jakby Tobie płacili za głupotę... Ale nie wtedy byłbyś milionerem.

3

Modric nie powinien się tam znaleźć? To ja nie mam pytań. Obecnie najlepszy pomocnik na świecie.

1

W tym sezonie najlepszy do tej pory zdecydowanie Kucharczyk.

2

Oby wreszcie trafił karnego.

2

Brać, świetny zawodnik.

0

Słaby ten Ney, cóż tyle kasy...

0

Czyli nie mam prawa mieć swojego zdania?

0

Grają w bardzo słabej lidze angielskiej.

0

Poprostu był niedoceniany.

0

Teraz to już będzie ciężko wygrać ligę. Bez nich szanse spadają a to ważny okres sezonu.

0

Powinien dostać więcej szans, miał wielki potencjał, szkoda że się zmarnował.

0

Paco to obecnie jeden z najlepszych napastników na świecie, jak dla mnie Top5 zaraz po Messim, Neyu, Suarezie i Lewym.

0

Mialo być do hepibera.

0

A ile nie strzelić ?

0

Karim Benzema ma tyle samo punktów w klasyfikacji kanadyjskiej co Neymar. A Neymar podobno taki swietny jest a tu benc. Warto dodać wyższość w tej klasyfikacji Cr7 nad Messim i Bale nad Suarezem. #lepszetriobarcelony

2

Problem jest tylko jeden Ronaldo nie pije alkoholu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?