ANTYFAN11
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto zaczął ten zaczął... pamiętacie początek ligi? Najlepsza Barca, najgorszy Real? Także spokojnie katalonia zaczeła :)
1
22 :)
0
Ten drewniak wam bramki strzelał ;) Drewno wam bramki strzela i jest szybsze od waszych obrońców ? Fajny skład !
1
Wiocha tak... garniaki w kolorach tęczy i trzymanie rąk w kieszni podczas rozmowy- pełna kultura.
0
No fakt Benzema ma znacznie lepsze staty w tym sezonie a Suarez nie grał pół roku.
1
napisał koleś w avatarze z krzyczącym Puyol'em... hiopokryzja ;)
3
0
Jak dla mnie skład LL zły. Trudno wybrać idealny ale Iniesta, Xavi? Serio... Modric, Kroos, Isco, James, Koke, Gabi czy nawet Krychowiak są od nich lepsi. Bramka Casillas lub Bravo z plusem na Bravo. Obrona PO - Carvajal, środek Pique/Ramos/Pepe/Varan/Godni/Miranda z naciskiem na Pepe i Godina. A atak Cr7, Benzema/Suarez, Messi.
1
A Ancelotti? Osiągnął narazie więcej niż Klopp czy Mou i nie chodzi tylko o Real ale jego Milan, Chelsea, PSG. Wszędzie tam robił piękna robotę.
0
info z ?
2
Propaganda, wszędzie propaganda. Mundo tak bardzo rzetelne.
0
Żadnego ? Ała ale musi boleć... Najlepszy strzelec LL, Najlepszy strzelec LM, najlepszy zawodnik ligi hiszpaniskiej według LFP, Złoty But, Najlepszy piłkarz Europy, Liga Mistrzów, Puchar Krola, Klubowe Mistrzoswa Świata, Super puchar europy. A Messi fakt potrójna korona.. puchar kataloni, superpuchar kataloni, trofeo Gampera wniosek Messi> Cr7 tak bardzo kibice Barcy.
0
Pewnie dostał ZP za to że był w 2013 najlepszy. Ale co ja tam wiem bordo-spinacz wie lepiej.
0
Co to za piski jak Ney ma piłkę ? Jakieś gejeszki stadion opanowały?
0
Oj widzę kompleksy kasa, kasa.. nie to co wychowankowie Barcy ten atak marzeń z hiszpańskich zawodników ! Ahh, Bramkarz też ! A resztę nie warto podsumowywać bo gra piach. W ostatnich latach Barca wydała na transfery podobną ilość kasy co Real.
0
Fair play po katalonsku
1. Byliśmy lepsi
2. Murawa zła
3. Piłkarze okradaja urząd skarbowy
4. Messi grozi Arbeloi
5. Messi strzela w kibiców
6. Teatr Neymara i innych
7. Kupujemy i oszukujemy (Neymar)
I WIELE INNYCH KATALONSKI HIPOKRYTO. Pozdrawiam bez spiny.
0
Ałaaaa ale kompleksy... nic tam wyżej o Cr7 nie było. Ale musi Cię to boleć. Wysyłam konwój humanitarny z maściami na ból dupy! Putin będzie ze mnie dumny!
0
Ile Suarez ma asyst, bramek średnio na mecz a ile James? A Suarez to napastnik więc z tego się go rozlicza! Suarez z Barcy to max 30 mln nie więcej.
0
Do przeprowadzki miała namówić go Antonella po namowach żony ... Cesca.
1
Messi latem opuści Barcelonę. [RAC1]
0
Przepraszam ale łatwo pomylić od 18-21 tylko o Realu pisali ;/
0
Kilku to dobre określenie. Zresztą na każdej stronie tak jest. Banda dzieci zagłusza normalnych ludzi.
5
Boli? Ma boleć. Porażka zawsze boli. Smialiscie się z Realu a sami przegraliście. Dlaczego bo u was już nic nie działa! Same błęde decyzje. Suarez narazie piach, Lucho miał być taki wielki a tu lipa... Messi to ciągnie ale nie da rady, najwiekszy plus to Brawo, ratuje wam tyłek cały czas. A teraz zostaliście potrójne. 1 Porażka 2 Smialiscie się z Realu 3 Przegrać z tym trenerem ;) pozdrawiam bez spiny :)
1
Prawdziwi kibice nie ma co!
0
Gooool 2:0 !
Tak cwicze na przyszłość.
0
Czasy się zmieniają.
0
Gdy dziś grał Real były dwie ręce w polu karnym a karny jeden... sędzia z kataloni..
0
A wam ktoś kazał grać rezerwą ? Nie. To może według waszego trenera najlepszy skład ?
0
Ja go coraz bardziej lubię.
0
Widziałem, teraz czekam na wasz wynik ;)