0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Poczekamy, zobaczymy ;)

1

Komentarz usunięty

2

Ostatnia porażka Realu w lidze miała miejsce w lutnym. Zidane to taki słaby trener.

0

La Masia nie istnieje od kilku lat, była cudowna generacja ale teraz nie ma tam cudownych grajków. Szkółka Realu ostatnio wypuszcza więcej talentów, czas się z tym pogodzić.

1

Ostatnio jak napisałem że Real ma lepszą pomoc to zostałem wyśmiany przez użytkowników.

0

Stawiam u buka.

4

Sędziowie w lidze hiszpańskiej to dramat, ale chociaż okradają wszytkich. Zaraz będzie #PerezPosmarował

0

Ktoś chyba nie pamięta jak tu strona siadała i to nawet po meczach Realu.

0

Nie mam więcej pytań.

0

Na szczęście kataloński gazety są obiektywne.

4

Przy obecnych cenach to raczej 100-120 mlm.

0

Aha czyli każde inne poglądy niż Twoje są złe, chyba komuś się kod włączył.

0

Obecnie Alves lepszy od Higuaina? Szkoda komentować.

0

Dramat ludzi toczy się wszędzie, w Polsce też. Ukraińców nie lubię i lubić nie będę, moja rodzina uciekała z Wołynia nie wszystkim się udało. A ostatnio napadł mnie Ukrainiec tak o za nic, miał pecha że ćwiczyłem sztuki walki. Chyba mam prawo kogoś nie lubić? Wiem nie wszyscy są źli, tak samo jak nie każdy muzułmanin to terrorysta a niemic hitlerowiec. Zapewne Ty jesteś cudownym człowiekiem. Ja regularnie oddaję krew, jestem dawcą-podpisane papiery po śmierci i działam w wolontariacie a Ty drogi nieznajomy?

0

Popatrz na dowolne, nie ma statystyki w których są gorsi.

0

Poza Modriciem? Kross, Casemiro, James, Lucas Vazquez, Isco. Popatrz na statystki pomocników Realu I Barcelony i wtedy odpowiedz. "XD" tak wiele o Tobie mówi.

0

Argumenty poziom przedszkola, brak komentarza.

0

Co MSN do pomocników? MSN jest lepsze od BBC ale Real ma lepszych pomocników.

0

Tak, tak Iniesta to nie ten poziom obecnie zejdź na ziemię.

1

James czy Isco zjadają każdego z pomocników Barcy.

0

Każdy może mieć swoje zdanie. Akurat tu się nie zgodzę w stosunku do prawa wszyscy powinni być równi .

1

Podziel się towarem

0

A co Ty jako człowiek możesz z tym zrobić? Zabronisz im?

0

A więc według Ciebie ustawianie granic po wojnie a o ile się nie mylę Ukraina nie pojawiła się po wojnie tylko po rozpadzie ZSRR i ustawienie ich na "oko" bo tam komuś pasowało jest dobre? Taki sam problem jest w Afryce gdzie kontynent został podzielony kreskami i do dziś się tłuką sąsiadujące plemiona. Nikt nie chce mieszkać w obcym kraju gdy jest ich tam więcej. A Rosja ma siłę i da rady odbierać to co ich proste. Jak mówi pewne powiedzenie jeśli chcesz pokoju to szykuj się na wojnę. A wojny były, są i będą, smutne ale prawdziwe nie da się tego zatrzymać.

0

Od razu zacznij wstawiać znaki w losowej kolejności.

0

Ukraina to sztuczny twór państwowy, 70% terytorium tego "państwa" zamieszkują inne narody, na Krymie było to 90% Rosjan więc o czym wogóle mowa? Rosja odbiera to co ich.

0

Albo użyć ortografii.

1

Tak, masz rację. Zawsze tak jest. Perez posmarował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?