ANTYFAN11
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Poczekamy, zobaczymy ;)
1
Komentarz usunięty
2
Ostatnia porażka Realu w lidze miała miejsce w lutnym. Zidane to taki słaby trener.
0
La Masia nie istnieje od kilku lat, była cudowna generacja ale teraz nie ma tam cudownych grajków. Szkółka Realu ostatnio wypuszcza więcej talentów, czas się z tym pogodzić.
1
Ostatnio jak napisałem że Real ma lepszą pomoc to zostałem wyśmiany przez użytkowników.
0
Stawiam u buka.
4
Sędziowie w lidze hiszpańskiej to dramat, ale chociaż okradają wszytkich. Zaraz będzie #PerezPosmarował
0
Ktoś chyba nie pamięta jak tu strona siadała i to nawet po meczach Realu.
0
Nie mam więcej pytań.
0
Na szczęście kataloński gazety są obiektywne.
4
Przy obecnych cenach to raczej 100-120 mlm.
0
Aha czyli każde inne poglądy niż Twoje są złe, chyba komuś się kod włączył.
0
Obecnie Alves lepszy od Higuaina? Szkoda komentować.
0
Dramat ludzi toczy się wszędzie, w Polsce też. Ukraińców nie lubię i lubić nie będę, moja rodzina uciekała z Wołynia nie wszystkim się udało. A ostatnio napadł mnie Ukrainiec tak o za nic, miał pecha że ćwiczyłem sztuki walki. Chyba mam prawo kogoś nie lubić? Wiem nie wszyscy są źli, tak samo jak nie każdy muzułmanin to terrorysta a niemic hitlerowiec. Zapewne Ty jesteś cudownym człowiekiem. Ja regularnie oddaję krew, jestem dawcą-podpisane papiery po śmierci i działam w wolontariacie a Ty drogi nieznajomy?
0
Popatrz na dowolne, nie ma statystyki w których są gorsi.
0
Poza Modriciem? Kross, Casemiro, James, Lucas Vazquez, Isco. Popatrz na statystki pomocników Realu I Barcelony i wtedy odpowiedz. "XD" tak wiele o Tobie mówi.
0
Argumenty poziom przedszkola, brak komentarza.
0
Co MSN do pomocników? MSN jest lepsze od BBC ale Real ma lepszych pomocników.
0
Tak, tak Iniesta to nie ten poziom obecnie zejdź na ziemię.
1
James czy Isco zjadają każdego z pomocników Barcy.
0
Każdy może mieć swoje zdanie. Akurat tu się nie zgodzę w stosunku do prawa wszyscy powinni być równi .
1
Podziel się towarem
0
A co Ty jako człowiek możesz z tym zrobić? Zabronisz im?
0
A więc według Ciebie ustawianie granic po wojnie a o ile się nie mylę Ukraina nie pojawiła się po wojnie tylko po rozpadzie ZSRR i ustawienie ich na "oko" bo tam komuś pasowało jest dobre? Taki sam problem jest w Afryce gdzie kontynent został podzielony kreskami i do dziś się tłuką sąsiadujące plemiona. Nikt nie chce mieszkać w obcym kraju gdy jest ich tam więcej. A Rosja ma siłę i da rady odbierać to co ich proste. Jak mówi pewne powiedzenie jeśli chcesz pokoju to szykuj się na wojnę. A wojny były, są i będą, smutne ale prawdziwe nie da się tego zatrzymać.
0
Od razu zacznij wstawiać znaki w losowej kolejności.
0
Ukraina to sztuczny twór państwowy, 70% terytorium tego "państwa" zamieszkują inne narody, na Krymie było to 90% Rosjan więc o czym wogóle mowa? Rosja odbiera to co ich.
0
Albo użyć ortografii.
1
Tak, masz rację. Zawsze tak jest. Perez posmarował.