ANTYFAN11
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak dla mnie kontakt był, ale nie na karnego.
0
Ja nie płacze że jest tu a nie w Realu. Gra w Barcelonie jego wybór.
0
Obecnie ok! Sprawdź tabele ligowe:) Ronaldo ma więcej bramek a zagrał trzy mecze mniej ;)
0
Ronaldo zagral 5 czy 6 meczy mniej.
3
A pamiętasz moment w 2014 jak sam Cr7 miał więcej goli niż Ney, Messi i Suarez razem?
0
Jeżeli Barcelona ma zamiar wygrać ligę teraz jest ten moment. Znajduje się w najlepszej formie a Real w dołku, słaba gra Bale'a i Cr7 i jeszcze szpital. Pięciu (5) graczy podstawowego składu kontuzjowanych a teraz ciężki terminarz. Jeżeli teraz Real nie straci punktów lub Barcelona gdzieś je straci Real raczej zostanie już na szczycie tabeli do końca.
2
Właśnie takimi meczami wygrywa się puchary.
1
Tak pokaże że Isco, James i Kroos są lepsi...
0
Akurat jak dla mnie As i Marca są lepsze od Mundo i Sportu ponieważ CZASAMI zdąża im się pochwalić Barcelone i ich zawodników podczas gdy Mundo i Sport'owi takie coś w stronę Madrytu by nie przeszło. Co nie zmienia faktu że wszystkie gazety to zwykłe brukowce.
0
Akurat na Bernabeu zaczyna się coś dziać. Perez przekazuje kolejne sektory pod kibiców dopingujących głośno.
0
Podań super nie daje ale ma 9 asyst ...-ok. W porównaniu do Bale'a zagrał dopiero pół sezonu super, a Bale cały poprzedni sezon był zdecydowanie lepszy. Więc nie wyciągaj takich wniosków bezpodstawnie. Zawodników ocenia się po skończeniu kariery, jeden znakomity sezon niczego nie oznacza.
0
Fakt. Ale Bale'a bronią statystyki, gra piach ale asysty i bramki ma. Tak samo jak Suarez, gra słabo ale całkiem dużo ma asyst, bramek może trochę mniej ale staty jakieś ma. Jak na ten moment Ney>Bale, Suarez
2
Niski poziom szkółki Realu a w ostatnim czasie wprowadzili więcej graczy do pierwszego składu.
0
Tak, tak Jese i Carvajal lubią to. Kto się w ostatnich dwóch latach u was do podstawy przebił ? Nikt.
1
Waszej prawdy, czyli go**o prawdy.
0
Były dwa karne, oba słuszne.
1
Przeplacony walijczyk o kurcze. Ten walijczyk strzelał gole na 2:1 z Barca, w finale LM z Atletico. Zresztą jest drugim strzelcem Realu a miał kontuzję i długo nie grał. Drewno to już prędzej Rakitic, Xavi, Iniesta, Busquets, Suarez.
0
Raczej nie bo Castilla po sezonie jeżeli utrzyma obecny poziom awansuje a wy spadniecie...
0
To że lubi Messiego nie znaczy że jest kibicem Barcy. Tatuażu "Hala Madrid" oznacza że jest za Realem.
0
Nie wiem kogo masz na myśli mówiąc płetwonurek. Ney nurkował z Atleti. Cr7 też nurkuje i tyle. Drewno za 80 mln ? To James? Ten zawodnik który w lidze ma 3x więcej asyst i bramek sam niż cała pomoc Barcy? Ala ale to musi boleć :/
0
Bale gra źle a więcej asyst lub bramek ma od was tylko Ney i Messi. Co do Pepe to gra bardzo dobrze, jeden czy dwa słabsze mecze tylko miał. Xavi niby najlepszy pomocnik ale z Barcy, ogólnie gra słabo jak cała pomoc w Barcy. Wystarczy na statystki popatrzeć. Alves raczej jest krytykowany i gra nie najlepiej, fakt nie ma kto za niego grać Montoia i Douglas to nie ten poziom. Jeśli chodzi o wychowanków to od ostatnich 4 lat ilu przebiło się i gra regularnie w pierwszym składzie ? Raczej nikt, popraw mnie jeśli się mylę, mam do tego prawo jestem tylko człowiekiem. Mieliście genialnie pokolenie, Real niestety nie trudno. Przebiją się tylko najlepsi, nikt nie gra dlatego że jest wychowankiem. Real ma wspaniałą szkółkę która przeżywała gorszy okres, teraz pod wodzą Zidana wracają na właściwie tory za to szkółka Barcy pod wodzą Eusebio stacza się w dół. Nie można teraz oceniać młodzików bo nie jesteśmy w stanie ich porównać. Zobaczymy za kilka lat kto się przebije a kto zniknie w mroku.
2
Casillas miał gorszy okres ale teraz gra bdb. Ramos to jeden z najlepszych obrońców na świecie... a przebić się trudno? Carvajal, a Jese przed kontuzją wygrywał rywalizację z Bale'em. A w Barcelonie kto się ostatnio przebił z wychowanków ? Munir? A za zasługi gra pół składu bez formy. Alves, Busquets, Pique, Xavi, Iniesta i Suarez.
0
Tak super. Wasi zawodnicy nie nurkuja. Szczególnie Ney w meczu z Atleti! Poleciał na kasę bo nie wybrał Barcy która płaciła więcej. Taki zły chłopiec. Ciekawe co na to wasz super młody talent z Chorwacji z tatuażem "Hala Madrid".
0
Przeczytaj ostatni wywiad ;) powiedział że Cr7 obecnie jest lepszy od Messiego. Według was każdy jest fanem Messiego i Barcy... a jeżeli już poszedł do Realu to napewno kibicuje Barcelonie. Musi tak być i tyle. Kompleksy lvl ekspert.
1
W Realu nikt nie gra za zasługi. Nie to co w Barcelonie, więc ma większe szanse. "Poleciał na kasę" a wiesz że Barca oferowała mu więcej i Chelsea także ? Tyle w temacie.
0
Neymar już nie symuluje.
0
Jeszcze Cr7 zły bo z metra strzela i dlatego tylko ma dobre staty. A jeżeli to takie proste to czemu inni tak nie robią ? I karne ulubione na tej stronie. A co ma obok strzelić bo gol z karnego to zło ? Jedynie to do czego można się przyczepić to symulki i za to minus odemnie do Ronaldo.
0
Tak czytam i widzę Messi lepszy od Cr7 bo kreuje akcje ... a takie pytanie po co on ma je kreować? To robi Isco, James, Kroos, Marcelo, Carvajal... A Messi ma gorszych kolegów więc sam musi to robić. Proste a strzelić dwie bramki w meczu w którym gra się piach też trzeba umieć ;)
0
Hazard jak dla mnie przereklamowany Alexis gra od niego lepiej. Neymar ma szansę zostać kimś wielkim o ile będzie ciężko pracował. Wielki talent na pewno to Isco to co obecnie gra to kosmos. Jest wielu którzy mogą im dorównać ale trzeba ciężko zapinkalać żeby kimś zostać.
0
Przyjdą nowi... a co do Taty i Martino to nie mieli dużo gorszych wyników od Pepa. Poprostu teraz na świecie i w Hiszpani jest wyższy poziom piłki.