ANTYFAN11
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmiali się z rm.pl a tutaj co max dwa dni pojawiają się artykuły najeżdzajace na Real. Admini powinni się iść uczyć na sprawdzian w poniedziałek. Żałosne wszystko złe to wina Realu... Neymar, ZP, zła forma Leo, brak sukcesów Barcy i to że się papier w toalecie skończył...
0
"Barcelona ? Nie nie gram z dziewczynkami" - Mario Balotelli
0
Tak pizecie o rekordzie a mozliwe że Messi go nie pobije. Jak to? A no niepodległość kataloni odznaczają się przed meczem z Eibar i Realem Messi nie strzela i co wtedy? To tylko hipotetyczna możliwość z przymrużeniem oka ;)
0
A Bartra Bale'a. :(
5
Użytkownik "LOL LOL" powinien dostać chyba kaftanik samoprzytulajcy za swoje niektóre wypowiedzi ;)
0
0
Vica dzieci część 1
Profil Georg Georg Polecają 7
16 minut temu
cooo messi znowu w formie to Perez kontakty urychomil
Kettger Polecają 3
18 minut temu
Bartomeu, który niszczy klub nie jest oskarżony, a Messi jak najbardziej, żeby nie mógł nawiązać rywalizacji z madryckim pedałem. To bardzo proste. ;)
a to dopiero jedna strona komętarzy :)
1
Ile meczy w LM zagrał Real a inne drużyny ? Liczby wyjdą podobne :)
0
Oj nie, Xaviego nic nie zniszczy a z Neymarem wyrównany pojedynek.
0
Leo strzela ręką... Nie ja poprostu dałem się tutejszym gimbom sprowokować :(
0
Za to Neymara butla z tlenem wgniotla w ziemię a Marc Barta ciągle biegnie na pomoc. Xavi za to bada stan murawy i stwierdza że to wina Pereza.
0
Real wygrał bo "symulakch" Perez kupił mecz. Za to Xavi kosi murawę, Alves ma złamaną noge, Neymar leży po "starciu", Bartra ciągle biegnie, Busquets patrzy na jedno oko. Dalej wymieniać ?
0
Jak najazd na Cr7... mam nadzieję, że to gimby piszą a nie dorośli ludzie bo ich elokwencja na takie coś nie powinna pozwolić.
1
Oglądałeś mecz? Po dwoch "spalonych" pierwsze Cr7 później Bale.
1
Naprawdę skończcie pisać o Realu. Poziom sędziowania fatalny. Kary z tyłka ale też sędzia dwóch goki dla Realu nie uznał. Czy Cr7 symuluje- tak. Ale znajdź klub w którym zawodnicy nie symulują. Nie ma co porównywać różnych zachowań. Cris jest doświadczony, poczuje nogę rywala potyka się i to jest faul w obecnym football'u. Można to ująć, że to też jest już część gry. Kiedyś faul był czymś złym obecnie to część gry. Tyle w temacie. Miłej nocy :)
0
Ma i to chyba trzy.
3
Znów prowokacyjny tekst... Przypomnijmy że James kosztował 65-70 mln zależnie od wersji nie 80 mln, jest dużo młodszy od Suareza i jest pewność że kogoś nie ugryzie i nie zostanie zawieszony na rok. :)
4
Haha ledwie wygrali 1:0 na farcie, śmieją się z Realu bo po 45min remisuje.
0
Ty też ! Ale na nogi bo na głowę już zapóźno...
0
A widzisz że wszystkie są z tylka wyjęte ?
0
Ale obejrzyj sobie ostatni wywiad i zobacz jak przebiegał i w jakim kontekście on padł. Wycieli kawałek i sensacja..
0
Co do ostatniego wywiadu obrjrzyjcie wywiad... to było że śmiechem. A co mówili Alves, Xavi ? Oni się dopiero kompromintuja.
0
Nawet redakcja ma kompleksy Cr7? Śmiali się z rm.pl sami mają ból tyłka... Ronaldo i Messi są na jednym poziomie chodź oststnie sezony należą do Cr7 miko jego kontuzji. Wasze kompleksy i obrażanie go visca dziedzi śmieszy mnie. Popcorn i czytam dla śmiechu :)
1
Źródło Sport dalej nie ma sensu czytać. Już wiele razy manipulowali wywiadami. Czekam na video bądź inne źródła.
0
0
Jaki tu jest najazd na Cr7 haha ale kompleksy macie.
0
I potem się dziwicie jakie o Was zdanie mają kibice Realu. Żenada. A teraz niech ktoś obrazi Leo...ale były ból dupy. Pozdrawiam normalnych.
2
Widzę wreszcie jakiś normalny kibic a nie sami antymadridisci.
0
Poprzedni sezon też zaczął dobrze a jak póżniej było wszyscy wiemy.
0
Kara na reningi był akurat bezsensu.