ANTYFAN11
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi został wybrany najlepszym zawodnikiem mundialu pytanie tylko za co... za 4 bramki ? To była taka nagroda pocieszenia dla Leo a nie za faktycznie bycie najlepszym zawodnikiem.
2
A ststystke karnych z zeszłego roku przytoczysz? Z tego co pamiętam Barca miała 9 więcej od Realu. Pozdrawiam napinacza :)
0
Nie nikt z Barcelony nue symuluje. 100% racji popieram.
0
Za to z podatkami tak i z kopaniem piłki w trybuny... nie ma ludzi świętych. A co to za akcje jeszcze były z odrzucaniem dzieci co chciały się przytulić i z odwolywaniem meczy charytatywnych ? No także nie ma ludzi świętych.
0
Każdy mecz ? Ok czekam na 18 powtórek każda z innego meczu tego sezonu.
0
Jestem mobilnie, nie dam rady. Google i yt nie gryzie...
0
Ile było dziś symulek? Jedna... to chyba nie dużo plus brak karnego po faulu na Bale'u. A wcześniej gdzie Cr7 symulowal ? 3-4 mecze temu?
2
Wpisz w yt. Ja z telefonu Ci nie znajdę ale raczej to problemem nie jest :)
4
Trochę obiektywizmu ludzie... nie mówicie że zawodnicy Barcy nie symulują... poprostu wtedy bronicie Neymara, Alvesa, Busiego itd. A wypowiedzi zawodników też na podobnym poziomie oby dwóch drużyn. Nie ma białe - czarne tak ja wy to widzicie. Pozdrawiam.
1
Kartki Isco też nie anulowali- wina Pereza.
0
0
Jako kibic Realu życzę Wam 1000 lat i jak największej ilości GD z wielkimi, sportowymi emocjami na boisku i tylko tam, oraz wielu sukcesów w tym czego Realowi nie uda się wygrać :)
0
Ja też ale nie piszę bo po co? Nie będę rannych dobijał.
0
Tak, wina sędziego i Pereza. A i jeszcze grożono wam w przerwie.
0
za to druga drużyna grała na innej murawie :)
0
Mam dokładnie tak samo. ale może nie spamujmy tu bo bany polecą :) Dobrze wiedzieć że ludzie jeszcze interesują się jeszcze tą prawdziwą historią :)
0
akurat historia to moja pasja i wiem o niej bardzo dużo. wiecej niż przeciętny Polak. I napewno nie zgadzam się na nauczanie obecnej zakłamanej historii w szkołach.
0
Jeżeli chodzi ci o historię t zdecydwanie więcej od Ciebie :)
0
1
0
0
wtedy podobno byli zastraszani w przerwie przy wyniku 8:0 ale ok. Zapomnieli dodać że to wina Pereza.
0
Albo zagra u was Pedro, Douglas, Alves, Busquets, Pique, S.Roberto wtedy Real nie ma żadnych szans ... ;/
2
1
Raczej mało mnie to obchodzi że Pani Krystyna (twoja znajoma, sąsiadka?) płacze.
1
Grozili im w przerwie tak.. szkoda że wtedy było już 8:0. Według was to wszystko wina Franco i Pereza.
0
Wina Pereza bo no ... tak. Perez to Iluminati i rządzi światem, teraz właśnie płaci sędziemu za GD.
1
a jaką wymówkę będziecie mieli wy jak przegra barca ? Że murawa zła ?
1
Nie przecież bramki nic nie dają drużynie xd VD logic :)
0
Ale Cię boli.. karne też trzeba umieć strzelać o ile pamięć mnie nie myli Leo ostatnich dwóch nie strzelił :)