1

Messi został wybrany najlepszym zawodnikiem mundialu pytanie tylko za co... za 4 bramki ? To była taka nagroda pocieszenia dla Leo a nie za faktycznie bycie najlepszym zawodnikiem.

2

A ststystke karnych z zeszłego roku przytoczysz? Z tego co pamiętam Barca miała 9 więcej od Realu. Pozdrawiam napinacza :)

0

Nie nikt z Barcelony nue symuluje. 100% racji popieram.

0

Za to z podatkami tak i z kopaniem piłki w trybuny... nie ma ludzi świętych. A co to za akcje jeszcze były z odrzucaniem dzieci co chciały się przytulić i z odwolywaniem meczy charytatywnych ? No także nie ma ludzi świętych.

0

Każdy mecz ? Ok czekam na 18 powtórek każda z innego meczu tego sezonu.

0

Jestem mobilnie, nie dam rady. Google i yt nie gryzie...

0

Ile było dziś symulek? Jedna... to chyba nie dużo plus brak karnego po faulu na Bale'u. A wcześniej gdzie Cr7 symulowal ? 3-4 mecze temu?

2

Wpisz w yt. Ja z telefonu Ci nie znajdę ale raczej to problemem nie jest :)

4

Trochę obiektywizmu ludzie... nie mówicie że zawodnicy Barcy nie symulują... poprostu wtedy bronicie Neymara, Alvesa, Busiego itd. A wypowiedzi zawodników też na podobnym poziomie oby dwóch drużyn. Nie ma białe - czarne tak ja wy to widzicie. Pozdrawiam.

1

Kartki Isco też nie anulowali- wina Pereza.

0

0

Jako kibic Realu życzę Wam 1000 lat i jak największej ilości GD z wielkimi, sportowymi emocjami na boisku i tylko tam, oraz wielu sukcesów w tym czego Realowi nie uda się wygrać :)

0

Ja też ale nie piszę bo po co? Nie będę rannych dobijał.

0

Tak, wina sędziego i Pereza. A i jeszcze grożono wam w przerwie.

0

za to druga drużyna grała na innej murawie :)

0

Mam dokładnie tak samo. ale może nie spamujmy tu bo bany polecą :) Dobrze wiedzieć że ludzie jeszcze interesują się jeszcze tą prawdziwą historią :)

0

akurat historia to moja pasja i wiem o niej bardzo dużo. wiecej niż przeciętny Polak. I napewno nie zgadzam się na nauczanie obecnej zakłamanej historii w szkołach.

0

Jeżeli chodzi ci o historię t zdecydwanie więcej od Ciebie :)

0

1

0

0

wtedy podobno byli zastraszani w przerwie przy wyniku 8:0 ale ok. Zapomnieli dodać że to wina Pereza.

0

Albo zagra u was Pedro, Douglas, Alves, Busquets, Pique, S.Roberto wtedy Real nie ma żadnych szans ... ;/

2

1

Raczej mało mnie to obchodzi że Pani Krystyna (twoja znajoma, sąsiadka?) płacze.

1

Grozili im w przerwie tak.. szkoda że wtedy było już 8:0. Według was to wszystko wina Franco i Pereza.

0

Wina Pereza bo no ... tak. Perez to Iluminati i rządzi światem, teraz właśnie płaci sędziemu za GD.

1

a jaką wymówkę będziecie mieli wy jak przegra barca ? Że murawa zła ?

1

Nie przecież bramki nic nie dają drużynie xd VD logic :)

0

Ale Cię boli.. karne też trzeba umieć strzelać o ile pamięć mnie nie myli Leo ostatnich dwóch nie strzelił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?