ANTYFAN11
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
już po meczu. Teraz czekamy na wasz i wspaniałe święto GD. :)
0
Był, obejrzyj powtórkę. Ewidentny faul.
2
Cris jest atletą, nurkuje ok ale to co robi Neymar to dopiero jest basen. Neymar to idealny piłkarz na Narodowy... :)
0
Plebs- określenie statusu, tak samo jak rycerz czy szlachcic. Każdy może poczuć się czymś innym obrażony ;)
0
Ja Cię nie obrażam ja stwierdzam fakty :)
0
1
Wiem kiedy co pisałem jaki był tytuł tamtego artykułu? Prowokacja ze strony redaktorów :)
0
Tobie także nie dane interpretować moje wypowiedzi. Biały- symbol niewinności w większej ilości kultur. Rycerz- symbol męstwa, waleczności poświęcenia w imię spraw ważniejszych oraz charakteryzujący się miłością do Boga. A wiesz co mówią o pasjonatach informatyki ? :)
3
Kontuzja to nie wymówka, zresztą Cr7 też ją miał, może nie tak przewlekłą ale no...
0
A jak VD nie będą mówić że to wina Pereza to się wam świat zawali.
1
Mityczny atleta co za podmuchem wiatru leży ? Mityczny czyli nie istniejący, fikcja literacka i wszystko jasne... - Neymar.
4
Cr7- 31 meczy, Messi- 31 meczy.
0
Wyrażanie sensownej opini :)
1
Nie kompromituj to się Ty. Zawsze najazd, a pod jakim artykułem to było... ?
1
Jeżeli ja jestem hipokrytą kim Ty jesteś? Małym dzieciaczkiem któremu ktoś zabrał zabawkę i za to obraża innych za wyrażenie swojej opini?
1
1
Dzieciaku pora spać.. prawda boli.
5
Jeżeli nie znacie Veli to nie mam pytań... Messi był lepszy fakt ale takiego piłkarza jak Vela raczej powinnieście znać jeżeli interesujecie się piłką poważnie.
7
Nominacje Busquetsa i Iniesty którzy na to nie zasłużyli to też wina Pereza.
4
Całe Twoje kieszonkowe.
3
Perez rządzi całym światem, tak naprawdę należy on do Iluminati i panuje nad światem razem z resztą dyrektorów Realu.
2
Komplels Cr7 i Realu. Jak tu iść do szkoły i powiedzieć że Messi nie został nominowany. Ból tyłka, typowe VD.
0
Jak Polacy mogą sympatyzować z klubem który był wspierany przez komuchów?
1
Cr7 z kilku metrów... aha, super jeżeli dla kogoś bramki z około 20-35 metrów to dobitki do pustej to nie mam więcej pytań. Messi z krótszych odległości strzela ale fanboyom nie przemuwisz do rozsądku.
0
Gdybym powiedział to co sądzę o wieku użytkownika LOL LOL podszedłbym do więzienia.
1
Twarde prawo ale prawo sami to pisaliscie... kiedy chyba każdy pamięta ;)
0
Tak bardzo zabawny jesteś... haha. Idź się uczyć. Lepsze białe prześcieradło niż fioletowa kołdra.
0
0
0
100 mln a rok do końca kontraktu. Gratuluję głupoty zarządu. Jakby miał pięć lat do końca kontraktu to zapłacili by 500mln?