0

już po meczu. Teraz czekamy na wasz i wspaniałe święto GD. :)

0

Był, obejrzyj powtórkę. Ewidentny faul.

2

Cris jest atletą, nurkuje ok ale to co robi Neymar to dopiero jest basen. Neymar to idealny piłkarz na Narodowy... :)

0

Plebs- określenie statusu, tak samo jak rycerz czy szlachcic. Każdy może poczuć się czymś innym obrażony ;)

0

Ja Cię nie obrażam ja stwierdzam fakty :)

0

1

Wiem kiedy co pisałem jaki był tytuł tamtego artykułu? Prowokacja ze strony redaktorów :)

0

Tobie także nie dane interpretować moje wypowiedzi. Biały- symbol niewinności w większej ilości kultur. Rycerz- symbol męstwa, waleczności poświęcenia w imię spraw ważniejszych oraz charakteryzujący się miłością do Boga. A wiesz co mówią o pasjonatach informatyki ? :)

3

Kontuzja to nie wymówka, zresztą Cr7 też ją miał, może nie tak przewlekłą ale no...

0

A jak VD nie będą mówić że to wina Pereza to się wam świat zawali.

1

Mityczny atleta co za podmuchem wiatru leży ? Mityczny czyli nie istniejący, fikcja literacka i wszystko jasne... - Neymar.

4

Cr7- 31 meczy, Messi- 31 meczy.

0

Wyrażanie sensownej opini :)

1

Nie kompromituj to się Ty. Zawsze najazd, a pod jakim artykułem to było... ?

1

Jeżeli ja jestem hipokrytą kim Ty jesteś? Małym dzieciaczkiem któremu ktoś zabrał zabawkę i za to obraża innych za wyrażenie swojej opini?

1

1

Dzieciaku pora spać.. prawda boli.

5

Jeżeli nie znacie Veli to nie mam pytań... Messi był lepszy fakt ale takiego piłkarza jak Vela raczej powinnieście znać jeżeli interesujecie się piłką poważnie.

7

Nominacje Busquetsa i Iniesty którzy na to nie zasłużyli to też wina Pereza.

4

Całe Twoje kieszonkowe.

3

Perez rządzi całym światem, tak naprawdę należy on do Iluminati i panuje nad światem razem z resztą dyrektorów Realu.

2

Komplels Cr7 i Realu. Jak tu iść do szkoły i powiedzieć że Messi nie został nominowany. Ból tyłka, typowe VD.

0

Jak Polacy mogą sympatyzować z klubem który był wspierany przez komuchów?

1

Cr7 z kilku metrów... aha, super jeżeli dla kogoś bramki z około 20-35 metrów to dobitki do pustej to nie mam więcej pytań. Messi z krótszych odległości strzela ale fanboyom nie przemuwisz do rozsądku.

0

Gdybym powiedział to co sądzę o wieku użytkownika LOL LOL podszedłbym do więzienia.

1

Twarde prawo ale prawo sami to pisaliscie... kiedy chyba każdy pamięta ;)

0

Tak bardzo zabawny jesteś... haha. Idź się uczyć. Lepsze białe prześcieradło niż fioletowa kołdra.

0

0

0

100 mln a rok do końca kontraktu. Gratuluję głupoty zarządu. Jakby miał pięć lat do końca kontraktu to zapłacili by 500mln?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?