Adaminho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno Alba ma kosztować max 15 mln.
0
W zakończonym sezonie Barca była faworytem i wiadomo jak się skończyło :P Więc nie warto się przejmować :)
0
Niestety doniesienia w sprawie Daniego są prawdziwe :/
0
Przykład dla innych piłkarzy, że jak się czegoś naprawdę pragnie, to można to osiągnąć.
0
bluebottle
Ja nie napisałem, że Barcelona ma go kupić żeby spełnić jego marzenie. Chodziło mi raczej o to że Barcelona się nim zainteresowała, sam agent piłkarza wypowiada się, że jest coś na rzeczy. Więc Drogba może mieć utorowaną drogę żeby spełnić to marzenie. Gdyby Barca się nim nie interesowała, to mógłby dalej marzyć :)
0
Barcelona szastać pieniędzmi nie ma zamiaru, więc nie zdziwię się jak transfer dojdzie do skutku.
0
Dla Drogby perspektywa gry z Leo w ataku oraz Iniestą i Xavim za plecami, to marzenie. Sam kiedyś w wywiadach się tak wypowiadał. Więc na stare lata może spełnić swoje marzenie.
0
Messi: Najlepszy piłkarz superpucharu europy, wybrany najlepszym zawodnikiem Klubowych Mistrzostw Świata, pobicie rekordu strzeleckiego Ligi Mistrzów, pobicie rekordu świata w golach na sezon. Zdobyte tytuły: Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwo Świata, być może i Puchar Hiszpanii.
The five ma kompleks :)
0
Ewentualna absencja w finale, to byłby wielki cios w plecy dla Pinto. Mam nadzieje, że wyjdzie w podstawowym składzie 25 maja.
0
64% za pozostaniem ? No to sorry, ale te 36% to chyba kibice innych drużyn :P
0
No ja się akurat nie dziwie, że nie chcą go sprzedać. To tak samo jakby Barca miała sprzedać Thiago :P
0
Pedro walczy o EURO :P
0
Ja raczej bym wolał, żeby gracze pierwszego zespołu zostali i się przygotowywali do sezonu.
0
Ale popatrzcie jaka niecodzienna sytuacja, nikt nie chce aby trener drużyny odszedł. To pokazuje jaki wyjątkowy jest ten klub :)
0
Dla mnie Barcelona bez Pepa, to jak zabranie członka rodziny.
0
Byle by się na finał CdR wykurował, bo w lidze spokojnie Thiago może grać.
0
ZNAJDŹMY PIŁKĘ PO STRZALE SERDZIO RAMOSA!
WCIĄŻ TRWAJĄ POSZUKIWANIA MECZOWEJ PIŁKI NA SANTIAGO BERNABEU (20 PIĘTRO, MIEJSCE 140) PO STRZALE RAMOSA, BYĆ MOŻE OPUŚCIŁA STADION I ZNAJDUJE SIĘ NA PARKINGU.
0
Śmiać mi się chce jak cały czas czytam o końcu ery, czy cyklu Barcelony. Ewidentnie Barca miała pecha w obu meczach, tutaj nie chodzi o słaba grę, a zmarnowanie tylu okazji. O Końcu ery można by mówić, jakby Barca nie stwarzała żadnych okazji strzeleckich, natomiast tych było mnóstwo, zabrakło tylko zimnej krwi przy wykończeniu. Skoro teraz twierdzą o końcu ery, to dlaczego tego nie pisali po meczu z Interem. Każdy wie jak wyglądał następny sezon po porażce z Interem :)
0
Zapomniałem dodać, że cieszy mnie to, że wreszcie nasze magiczne trio z Ameryki łacińskiej, Alves, Masherano i Messi, będą mieli dużo wolnego i spokojnie nastawią się na nowy sezon psychicznie jak i fizycznie.
0
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Oczywiście każdy z nas by chciał, aby Barca znowu wszystko wygrała. Ale popatrzmy na to z innej strony. Potrzebny jest głód sukcesów, świeży umysł oraz sportowa złość. Po tym sezonie, presja z piłkarzy trochę zejdzie. Te wszystkie czynniki mogą się razem skumulować i w następnym sezonie możemy oglądać ponowną dominacje jednej drużyny. Dodatkowy sukces reprezentacji Hiszpanii na EURO, może wpłynąć pozytywnie na nowy sezon, bo nie ma co ukrywać, że 70% składu Hiszpanii, to będą Barceloniści.
0
Nie sugerujcie się tym, że jak Chelsea oddała 3 strzały na Stamfrod, to na Camp Nou nie odda wcale. Przecież ten stadion nie ma jakichś nadprzyrodzonych mocy, że mniej strzałów przeciwnik oddaje :P
0
Patrząc obiektywnie, stworzyliśmy sobie więcej okazji do strzelenia bramki niż Real. Tak jak powiedział Pep, zabrakło skuteczności. Gdyby skuteczność była, wynik byłby na naszą korzyść.
0
Ciężki orzech jeżeli chodzi o obronę. Szkoda posadzić Masherano na ławce, bo jest w takiej formie, że chyba nikt sobie nie wyobraża pierwszej 11 bez niego. Szkoda posadzić Puyola, bo to solidny obrońca, nigdy się nie poddaje, a po drugie to serce Blaugrany. Szkoda posadzić Pique, bo jego wzrost będzie najbardziej potrzebny. Szkoda też posadzić Adriano, jego wejścia ofensywne w ostatnich meczach pokazały, że może napsuć krwi obrońcom drużyny przeciwnej.
0
Wszystko zaczęło się od sezonu, kiedy Barcelona zdobyła wszystkie możliwe trofea. Ponieważ Barca nadal dominuje we wszystkich rozgrywkach przeciwnicy nie mogą znieść ciągłej dominacji jednego zespołu. Jeśli to się utrzyma przez następne sezony, nienawiść i frustracja będą się nasilać. Zachowania przeciwników Barcy można podciągnąć pod pojęcie szowinizmu piłkarskiego.
0
A co musi zrobić żeby być lepszy od Neymara ? Wychodować większego irokeza ?
0
MaTi1515
Jeśli ty twierdzisz, że Alexis zagrał słaby mecz, to chyba oglądałeś jakiś inny.
0
No to formacja obronna na najbliższy mecz jest już znana :P
0
Tu nie ma co dyskutować, cały futbolowy świat mówi, że oba karne są słusznie podyktowane. Oczywiście futbolowy świat poza Mediolanem i Madrytem, powody wszyscy znają. Drugi karny bardziej ewidentny niż pierwszy, jeszcze piłka nie była w grze a piłkarz Milanu już trzymał Sergio za koszulkę. Nawet Puyolowi się nie udało odwieść Neste od tych niecnych zamiarów :P Na szczęście te karne zabrane w pierwszym meczu, zostały dziś oddane.
0
Adriano na pewno jest gotowy, przecież grał w ostatnim meczu ligowym.
0
Ciekawi mnie fakt, dlaczego w Athletic nie wystąpi do początku Muniain.