Adaminho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hmmm.... z 2:0 na 2:2 ? Zdarza się i nic na to nie poradzimy. Barca zagrała świetny mecz, Zlatan walczył i wykorzystał 2 z 3 swoich okazji na gola. Messi trochę przygasł, ale on też ma prawo być zmęczony. Sergio od 65 min. zaczął popełniać błędy, lecz to nic w porównaniu co robił do tej pory. Valdes rozgrywa swój najlepszy sezon w Barcelonie. Dla nas mecz popsuł się od wejścia Walcott'a, kiedy wchodzi tak szybki skrzydłowy Maxwell powinien dostać asekuracje ze strony Keity. Niestety takową pomoc Maxwell dostał dopiero po stracie pierwszego gola. Co do karnego, to nie jestem do końca przekonany czy Puyol przewinił, a tym bardziej nie do pojęcia jest czerwona kartka. Przecież to nie był brutalny faul typu wślizg na tyły przeciwnika.
Reasumując cały mecz, jeżeli Barca będzie grać na Camp Nou, tak jak w pierwszej połowie na Emirates, to możemy być spokojni o awans. Arsenal zaczął tworzyć akcje gdy Fabregas wreszcie dochodził do piłek. Arsenal na pewno odczuje jego brak, co powinna wykorzystać Barca. Jeśli Walcott będzie grał od pierwszej minuty w rewanżu, to Pep będzie musiał dać asekuracje obrońcy.
0
tak szczerze mówiąc, to Alonso już nie powinien grać w tym meczu. Ci co oglądają, to wiedzą o co chodzi.
0
Ja tak z innej beczki. Właśnie przed chwilą w meczu Real - Atletico, kibice gospodarzy nucili hymn Barcy a w refrenie zamiast BARCA BARCA BARCA było słychać REAL REAL REAL. Mam nadzieję, że nasi piłkarze odegrają się za to już niedługo.
VeB !
0
Rybarca1: Chodziło o to, że Thiago zagrał po raz pierwszy w meczu La Liga, wcześniej grał ale w Pucharze króla.
0
Mnie też to rozśmieszyło. Co ma machanie rękoma do złamania komuś nosa łokciem ?
0
sorry nie dziś, a jutro oczywiście :P
0
A ja bym dał dzisiaj od początku pograć Bojanowi.
0
Jak Messi nadal będzie strzelał z taką częstotliwością, to w przyszłym sezonie pobije Eto'o.
0
Mamy jeszcze Puchar Gampera :D:D
0
Teraz w Barcelonie potrzebni są zawodnicy, którzy są głodni sukcesów. Mamy Zlatana, ale najbardziej przydałby się właśnie Fabregas, który niestety dużo trofeów nie ma w kolekcji.
0
towrzyski
0
Mam takie pytanie, będą gdzieś transmitować galę wręczenia złotej piłki ?
0
Podobno mecz z Xerez będzie na Canal + Sport, choć w programie nie jest napisane. Jak leciał mecz z Realem, to komentatorzy zapraszali na antenę C+ na mecz Xerez vs Barcelona.
0
Można mówić że zasługują na remis gdyby był jakiś ewidentny nie podyktowany rzut karny albo prawidłowo zdobyta nie uznana bramka. Nic takiego nie miało miejsca więc to Barcelona zasłużyła na wygraną między innymi dzięki postawie stoperów.
0
W Realu po każdym przegranym meczu szukają wymówek, taka już ich natura :P Nawet jak by się mecz skończył 2:0 to i tak coś by było nie tak. Śmieszne jest mówić, że Real zasługiwał na remis, skoro nie udało im się strzelić bramki to jak ma być remis ? Przecież nie było żadnych kontrowersyjnych sytuacji po których real mógłby strzelić bramkę. Po prostu nasi obrońcy zagrali zawody na najwyższym poziomie, Puyol i Pique przechodzą samych siebie. Messi zatracił instynkt strzelca, ale jego obecność na boisku jest bardzo potrzebna, swoimi rajdami ośmiesza przeciwników. Messi wczoraj przechodził zawodników Realu niczym tyczki na treningu, więc o jego formę można być spokojnym.
0
Lepszej informacji być nie mogło :)
Tak z innej beczki, szukam namiarów na hymn Barcy w wersji damskiej.
0
Coldplay-Viva la vida
0
Jak na oficjalnej stronie nic o tym nie pisze, to znaczy że onet nie ma o czym pisać dzisiejszego wieczoru.
0
Rooney jest wart może połowę tej ceny.
0
Skład rzeczywiście jak dla mnie dziwny, może Pep chce zobaczyć jak gra Barca bez Iniesty i bez Xaviego. Tak z innej beczki cena Fabregasa wciąż rośnie :P
0
Keita z pewnością potrzebuje odpoczynku i mam nadzieje, że Henry zagra dzisiaj w pierwszej jedenastce. Mecz do najłatwiejszych nie należy, wystarczy popatrzeć na pozycję Mallorci w tabeli. Liczę na to, że wyspiarze zagrają bardziej ofensywny futbol niż Rubin.
Moja jedenastka:
Valdes, Alves, Pique, Puyol, Abidal, Toure, Iniesta, Xavi, Messi, Henry, Zlatan.
0
Messiemu trochę spadła forma, ale czuje że niedługo wszystko wróci do normy.
0
Jak chce się wygrać LM, to trzeba wygrywać ze wszystkimi. Nie ważne że jest -10 czy 30 stopni, profesjonalista potrafi grać w każdej temperaturze.
0
Strasznie boli ta stracona bramka i to jeszcze w takich okolicznościach. Dadzą chłopaki rade, wróci Alves i wszystko będzie po staremu:)
barcelona1987: Obwiniasz Messiego za ten remis, ale to on kontem oka wypatrzył dobrze wchodzącego w pole karne Puyola przy bramce Keity.
0
Barcelona powinna się skupić na ściągnięciu tego piłkarza to jest alternatywa dla Xaviego.
0
Takim zachowanie na pewno oddala się od powrotu w szeregi Barcelony.
0
Aż zal, że tacy piłkarze jak Larsson kończą karierę.
0
Odp. Tak mecz będzie na Canal+ Sport.
0
Genialny artykuł.
0
Robinho w barwach blaugrana strzelający na Bernabeu Realowi bramkę na wagę zwycięstwa, scenariusz marzenie dla każdego cule :D