0

Jak Brazylia będzie grała tak jak w meczu z Koreą, to nie wiem czy wyjdą z pierwszego miejsca. Dzisiejszy mecz pokazał, że wszystko jest możliwe. Więc nie wypisujcie, że Hiszpania zagra z Brazylia w 1/8. Dzisiejsze wydarzenie niczego was nie nauczyło ?

0

Zna ktoś jakiś fajny portal, gdzie są zamieszczane wszystkie informacje na temat mistrzostw ?

0

Rami

Bo nie dawno wrócił ze zgrupowania reprezentacji Meksyku. Trener go nie zabrał na MŚ, dlatego wrócił.

0

przemekses

Jak ze zrozumieniem przeczytasz ten artykuł, to będziesz wiedział kiedy są wybory.

0

Ibra ma zostać, Villa na lewą. Jeżeli odejdzie Toure to Fabregas jak najbardziej.

0

Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Yaya, Keita, Messi, Jeffren, Pedro, Bojan

0

florek81

Barca gra jutro, a nie dzisiaj wielki proroku.

0

Ja też jestem zdania, że Ibra powinien zostać. Należy mu się druga szansa. Chyba wszyscy pamiętają jak było z Henry, pierwszy sezon nie ciekawy, zaś w drugim pokazał do czego jest zdolny.

0

Oglądałem meczyk i Pique skakał jak małe dziecko :P

0

Iniesta w tym sezonie już nie zagra.

0

pio92

Ja nie chce żeby Barca zaczęła mecz w 10 :|

0

Ja bym jeszcze jednak dał szanse Zlatanowi. Pamiętacie przecież jak było z Henrym. Pierwszy sezon nie ciekawy, za to w następnym był jednym z głównych filarów sukcesu Barcy.

0

Mi się wydaje że było tak: sędzia wyciągnął kartkę i pokazał Sergio,ale gdy się zorientował że ten chciał tylko podać rękę żeby podziękować za grę, to sędzia musiał szukać usprawiedliwienia więc przekazał kartkę Llorente.

0

Trochę nie w temacie, ale chciałem podkreślić wczoraj bardzo dobrą grę Azpilicuety w meczu z Realem. Z łatwością powstrzymywał Kake, uprzykrzał też grę Ronaldo. Jego akcje ofensywne przypominają wypady Alvesa pod pole karne. Potrafi też wyjść zwycięsko z akcji 1 na 1 . Jeżeli dobrze pamiętam, to kiedyś był news o tym że Barça jest zainteresowana usługami tego piłkarza. Moim zdaniem jest idealnym zmiennikiem dla Alvesa, a w przyszłości może być z niego solidny grajek na skale światową.

0

Trochę nie w temacie, ale chciałem podkreślić wczoraj bardzo dobrą grę Azpilicuety w meczu z Realem. Z łatwością powstrzymywał Kake, uprzykrzał też grę Ronaldo. Jego akcje ofensywne przypominają wypady Alvesa pod pole karne. Potrafi też wyjść zwycięsko z akcji 1 na 1 . Jeżeli dobrze pamiętam, to kiedyś był news o tym że Barca jest zainteresowana usługami tego piłkarza. Moim zdaniem jest idealnym zmiennikiem dla Alvesa, a w przyszłości może być z niego solidny grajek na skale światową.

0

D&G

To, że padł taki wynik, nie odzwierciedla gry. Sędzia wypaczył wynik, wiele kontrowersji. Nieuznana prawidłowa brama Aguero i wiele zmarnowanych okazji prze graczy Atletico. Dodatkowo drużyna z Madrytu grała w nieco okrojonym składzie.

0

Na wp bądź onecie, czytałem że Messi jest zawieszony za kartki :|

0

gostek15 można jeszcze dodać, że Real był nie pokonany w tym sezonie na Santiago, a co Barca zrobiła, to wszyscy wiedzą.

0

Wielka szkoda, że w tych najważniejszych momentach sezonu zagramy bez Iniesty.

Tak z innej beczki Eto'o coraz lepiej sobie poczyna we Włoszech dziś znowu strzelił.

0

W tym skrócie 624x352, w drugiej połowie jest obcięta bramka Pedro. Jest moment podania, a później cieszącego się już Pedro.

0

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że mecz na C+ będzie pokazany lecz bez komentarza.

0

Można by symbolicznie uczcić pamięci ofiar wypadku i umieścić na stronie czarną wstążkę.

A co do Grand Derbi, to mam nadzieję, że na C+ puszczą mecz mimo tragedii. Chociaż satysfakcja z oglądania troszkę spadnie.

0

pinio

Bzdura, tak było kiedyś.

0

skolmann: jeżeli padnie remi to w dwumeczu my jesteśmy lepsi więc przy takiej samej ilości punktów to my wygrywamy ligę.

0

Widać jak na tacy kto jest lepszy z pary C.Ronaldo - Messi. Szczególnie jak się porówna ilość strzałów na mecz. Analizując wszystko Ronaldo nie ma najmniejszych szans konkurować z naszym królem :)

0

Nie ma co sobie życzyć składów bo Pep swój już podał

Valdes Alves Marquez Milito Abidal Sergio Xavi Keita Pedro Messi Bojan

0

misiek1818 Chyhry przecież nie może grać w LM.

0

ziom993 o ile pamiętam, a niestety chyba pamiętam było to w sezonie 2007/2008.

0

Henry95 w jakim ty świecie żyjesz ? Ni słyszałeś nigdy o anulowaniu kartek przez federacje poszczególnych rozgrywek ?

0

Raczej nie prima aprilis, bo ta sytuacja naprawdę była bardzo kontrowersyjna. Nie zdziwię się jak kartka zostanie anulowana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?