Adaminho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Brazylia będzie grała tak jak w meczu z Koreą, to nie wiem czy wyjdą z pierwszego miejsca. Dzisiejszy mecz pokazał, że wszystko jest możliwe. Więc nie wypisujcie, że Hiszpania zagra z Brazylia w 1/8. Dzisiejsze wydarzenie niczego was nie nauczyło ?
0
Zna ktoś jakiś fajny portal, gdzie są zamieszczane wszystkie informacje na temat mistrzostw ?
0
Rami
Bo nie dawno wrócił ze zgrupowania reprezentacji Meksyku. Trener go nie zabrał na MŚ, dlatego wrócił.
0
przemekses
Jak ze zrozumieniem przeczytasz ten artykuł, to będziesz wiedział kiedy są wybory.
0
Ibra ma zostać, Villa na lewą. Jeżeli odejdzie Toure to Fabregas jak najbardziej.
0
Valdes, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Yaya, Keita, Messi, Jeffren, Pedro, Bojan
0
florek81
Barca gra jutro, a nie dzisiaj wielki proroku.
0
Ja też jestem zdania, że Ibra powinien zostać. Należy mu się druga szansa. Chyba wszyscy pamiętają jak było z Henry, pierwszy sezon nie ciekawy, zaś w drugim pokazał do czego jest zdolny.
0
Oglądałem meczyk i Pique skakał jak małe dziecko :P
0
Iniesta w tym sezonie już nie zagra.
0
pio92
Ja nie chce żeby Barca zaczęła mecz w 10 :|
0
Ja bym jeszcze jednak dał szanse Zlatanowi. Pamiętacie przecież jak było z Henrym. Pierwszy sezon nie ciekawy, za to w następnym był jednym z głównych filarów sukcesu Barcy.
0
Mi się wydaje że było tak: sędzia wyciągnął kartkę i pokazał Sergio,ale gdy się zorientował że ten chciał tylko podać rękę żeby podziękować za grę, to sędzia musiał szukać usprawiedliwienia więc przekazał kartkę Llorente.
0
Trochę nie w temacie, ale chciałem podkreślić wczoraj bardzo dobrą grę Azpilicuety w meczu z Realem. Z łatwością powstrzymywał Kake, uprzykrzał też grę Ronaldo. Jego akcje ofensywne przypominają wypady Alvesa pod pole karne. Potrafi też wyjść zwycięsko z akcji 1 na 1 . Jeżeli dobrze pamiętam, to kiedyś był news o tym że Barça jest zainteresowana usługami tego piłkarza. Moim zdaniem jest idealnym zmiennikiem dla Alvesa, a w przyszłości może być z niego solidny grajek na skale światową.
0
Trochę nie w temacie, ale chciałem podkreślić wczoraj bardzo dobrą grę Azpilicuety w meczu z Realem. Z łatwością powstrzymywał Kake, uprzykrzał też grę Ronaldo. Jego akcje ofensywne przypominają wypady Alvesa pod pole karne. Potrafi też wyjść zwycięsko z akcji 1 na 1 . Jeżeli dobrze pamiętam, to kiedyś był news o tym że Barca jest zainteresowana usługami tego piłkarza. Moim zdaniem jest idealnym zmiennikiem dla Alvesa, a w przyszłości może być z niego solidny grajek na skale światową.
0
D&G
To, że padł taki wynik, nie odzwierciedla gry. Sędzia wypaczył wynik, wiele kontrowersji. Nieuznana prawidłowa brama Aguero i wiele zmarnowanych okazji prze graczy Atletico. Dodatkowo drużyna z Madrytu grała w nieco okrojonym składzie.
0
Na wp bądź onecie, czytałem że Messi jest zawieszony za kartki :|
0
gostek15 można jeszcze dodać, że Real był nie pokonany w tym sezonie na Santiago, a co Barca zrobiła, to wszyscy wiedzą.
0
Wielka szkoda, że w tych najważniejszych momentach sezonu zagramy bez Iniesty.
Tak z innej beczki Eto'o coraz lepiej sobie poczyna we Włoszech dziś znowu strzelił.
0
W tym skrócie 624x352, w drugiej połowie jest obcięta bramka Pedro. Jest moment podania, a później cieszącego się już Pedro.
0
Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że mecz na C+ będzie pokazany lecz bez komentarza.
0
Można by symbolicznie uczcić pamięci ofiar wypadku i umieścić na stronie czarną wstążkę.
A co do Grand Derbi, to mam nadzieję, że na C+ puszczą mecz mimo tragedii. Chociaż satysfakcja z oglądania troszkę spadnie.
0
pinio
Bzdura, tak było kiedyś.
0
skolmann: jeżeli padnie remi to w dwumeczu my jesteśmy lepsi więc przy takiej samej ilości punktów to my wygrywamy ligę.
0
Widać jak na tacy kto jest lepszy z pary C.Ronaldo - Messi. Szczególnie jak się porówna ilość strzałów na mecz. Analizując wszystko Ronaldo nie ma najmniejszych szans konkurować z naszym królem :)
0
Nie ma co sobie życzyć składów bo Pep swój już podał
Valdes Alves Marquez Milito Abidal Sergio Xavi Keita Pedro Messi Bojan
0
misiek1818 Chyhry przecież nie może grać w LM.
0
ziom993 o ile pamiętam, a niestety chyba pamiętam było to w sezonie 2007/2008.
0
Henry95 w jakim ty świecie żyjesz ? Ni słyszałeś nigdy o anulowaniu kartek przez federacje poszczególnych rozgrywek ?
0
Raczej nie prima aprilis, bo ta sytuacja naprawdę była bardzo kontrowersyjna. Nie zdziwię się jak kartka zostanie anulowana.