Adaminho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden Ibra ani Afi tylko Ibi :)
0
Pep mówi, że następny mecz jest we wtorek, a na zegarze odliczający mecz widnieje środa :P
0
Trzeba czekać, może na końcówkę sezonu wróci starty dobry Pedro.
0
Szkoda tylko że miał takie problemy ze swoim bratem.
0
Ciekawe dlaczego Keity nie ma nawet na ławce.
0
Mogą grać i na Mastella, przynajmniej bliżej będzie.
0
doniaFCB
Obawiam się że trening będzie zamknięty dla kibiców oraz dziennikarzy. Zawsze ostatni treningi przed meczem są za zamkniętymi drzwiami.
0
novy83
Masz nieco racji, może powinienem napisać, że to jest taka gra w kratkę. Oczywiście brakuje stabilizacji formy. Muszę się zgodzić z większością, że to może być wina ciągłej rotacji wyjściowej jedenastki, ale trzeba też zwrócić uwagę na tą nieszczęśliwą plagę kontuzji jaki nawiedziła Barcelonę. Moim skromnym zdaniem coś zaczęło się powoli psuć po kontuzji Davida.
0
Spokojnie nie można wygrywać cały czas wszystkiego. Przecież to było wiadome, że kiedyś ta obniżka formy przyjdzie. Ważne, że dalej jesteśmy w walce o 3 trofea, tylko na jedno szanse znacznie zmalały :P
0
Nie przesadzajcie, temperatura -4 nie jest wcale straszna. Sam na orliku grałem przy -10 czy -15.
0
Oglądam już po raz 5 z kolei mecz Valencii i powiem że Barcelona powinna się poważnie zainteresować Albą. Koleś naprawdę pasowałby do naszego stylu.
0
A komentator na TVP Sport powiedział przed chwilą, że David Villa jest już po operacji :P
0
Co do Realu to myślę tak:
0
Z Mascherano raczej wszystko w porządku. Zdążył wrócić na boisko, ale zaraz po tym sędzia gwizdnął koniec meczy.
0
wojaug:
Zgadza się, specjalnie olałem zajęcia żeby obejrzeć Barce :D
P.S. ale wielka ławka :D
0
Na boisku z takim krajobrazem też chciałbym potrenować :P
0
Tak ciesząc się tej wygranej, skonstruowałem taki cytat :P
"Barcelona jest jak perpetum mobile, raz wprawiona w ruch już się nie zatrzyma" A. Maliszewski
hehe VeB !
0
Nie wiem dlaczego wszyscy w środku widzą całą ofensywna trójkę: Xavi, Iniesta, Cesc. Chyba jakiś defensywny pomocnik też by się przydał ?
0
Ja stawiam na Puyola, że zagra na prawej, ponieważ grał już na tej pozycji nie raz.
0
DeksHPR, Real właśnie rozgrywa już 2 połowę :)
0
Już mnie mdli od tych rekordów :D Ale czekam z niecierpliwością na kolejne :P
0
Znowu gadanie, że będą walczyć itd. I tak wiadomo, że będzie autobus.
0
Czy się zwolni miejsce dla Thiago to bym polemizował. Przecież możemy zagrać w środku z Sergio, Cesciem i Xavim. Wszystko oczywiście zależy od Pepa. Możliwe, że da w końcu odpocząć Xaviemu.
0
Mascherano od początku sezonu spisuje się świetnie. Jestem skłonny powiedzieć, że w obronie radzi sobie lepiej niż w pomocy :P
0
Ostatnio z Sportingiem Barcelona toczy ciężkie mecze, więc na pewno cieszy zwycięstwo. Mecz bez historii, do zapomnienia. Dzisiaj dobre spotkanie Adriano, jako fałszywy pomocnik. Bardzo pomysłowe ustawienie przez Pepa, Adriano przy samej linii wyciągający obrońcę z pola karnego, co powodowało więcej miejsca na prostopadłe podania.
0
Nie jest źle, większość będzie niezadowolona ponieważ zawsze ciężko zmienić coś z czym się było związanym kilka lat. Na pewno przy dłuższym kontakcie z nowym layoutem się przyzwyczaimy. Chociaż nad kolorystyką Blau i Grana można popracować :P
0
Może i są lepsi, w jedzeniu makaronu.
0
Skład nawet ciekawy, mam nadzieje że Javier poradzi sobie na prawej flance :)
0
Sanchez zagrał raczej jako czarny koń. Mourinho nie wiedział czego ma się po nim spodziewać, dlatego zagrał w niedziele od początku.
0
samuel912, to Barca gra jutro jakiś mecz ? Nie wiedziałem.