Adaminho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest szansa,ale raczej nie zagra, raz że z zespołem będzie dopiero 2 dni, a dwa wraca po kontuzji.
0
Po co komu ORANGE SPORT jak mecz będzie pokazywany nawet na TVP 1 :)
0
A oba kluby to nie przypadkiem meksykańskie ekipy ?
0
cules100pro
Widocznie nie było bezpośredniego lotu do Barcelony.
0
Imprezy są tak często, że brakuje funduszy :P
0
Jak na pierwszy sezon w Barceolnie, to niezły wynik. W drugim na pewno będzie lepiej, powinien się jeszcze lepiej wkomponować tak jak to zrobił Herny w sowim drugim sezonie.
0
I bardzo dobrze robią, trzeba w końcu ustatkować rynek transferowy po tych szaleństwach Realu.
0
Super transfer, za tak śmieszne pieniądze. Pogratulować władzą klubu.
Z innej beczki, posiadacze Canal+ Sport mogą jutro o 12:30 obejrzeć film dokumentalny z serii Bohaterowie Futbolu. Odcinek będzie poświęcony Messiemu.
0
robokochambarce
Akurat stadion Osasuny jest zaraz przy autostradzie na obrzeżach miasta, więc takiego problemu nie będzie.
0
Na Canal+ wycofali już mecz z ramówki.
0
Ech.... i znowu to samo, już do prawie 3 lat coś cobie wkręcają po Gran Derbi. Kolejny dowód jaki Madryt jest śmieszny.
0
kibicka_09
Messi grał piach ???? hahahaha dobry kawał
0
Ostrzeżenie
0
Kiedyś miałem bardzo podobnie spuchnięte, poszedłem do ortopedy, a on powiedział, że mogę normalnie dalej grać tylko ze ściągaczem. Mam nadzieję, że w przypadku Messiego będzie podobnie.
0
lordi666
Właśnie dobrze jest napisane.
0
mesfabfcb
Dwa kluby z tego samego kraju, nie mogą się spotkać w fazie grupowej. Więc z Realem na pewno nie zagrają.
0
Fhero
Albo jakieś dziecko próbuje coś napisać, lub ktoś nie wytrzeźwiał :P
0
mmazur4
Messi Ci nie wystarcza ?
0
Wpadką, to są osoby nie potrafiące czytać.
0
Voldemord_16
Czy ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?
0
To takowy osobnik ma pecha :P
0
woojtas9
Jakby nie patrzeć zdradziłeś miejscowość pisząc kod pocztowy :P
0
hero
Wydaje mi się, że dostaniesz tyle za ile zapłacisz. Ewentualnie jedno zamówienie zostanie anulowane.
0
hero
Prawie dobrze napisałeś, ja bym przymknął na to oko, ale nie wiem jak odbiorą to panowie zatwierdzający zamówienie :P
Jak chcesz być spokojny to napisz jeszcze raz :]
0
Temat: Jan Kowalski
Treść:
Jan Kowalski
42-200,Koziołkowo
ul.taka i raka
3x męska L,M,M wszystkie wersja numer 2
0
tusieq
Jak minęły 24 godziny od Twojego maila i nie dostałeś potwierdzenia, to napisz jeszcze raz.
0
tusieq
Chyba po to jest kod pocztowy, żeby koszulka do Ciebie dotarła. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.
0
Hero
Treść maila jest zła :P Czy to tak ciężko dostosować się do instrukcji ?
"(np. 2x męska: L, XL; 2x Damska: S, M; wszystkie wersja numer 2)"
0
http://fotos.subefotos.com/3b4ee816f75fd879d30ce7f04e1f80c0o.gif
0
kretoszczurfcb
A co powiesz o Vincente del Bosque, który też nie wiedział co ma robić w meczu ze Szwajcarią. Szwajcarzy grali bardzo podobnie do Interu, a Hiszpania do Barcelony. Jestem przekonany, że niewielu trenerów poradziłoby sobie z tak grającym defensywnie zespołem.