0

Jest szansa,ale raczej nie zagra, raz że z zespołem będzie dopiero 2 dni, a dwa wraca po kontuzji.

0

Po co komu ORANGE SPORT jak mecz będzie pokazywany nawet na TVP 1 :)

0

A oba kluby to nie przypadkiem meksykańskie ekipy ?

0

cules100pro

Widocznie nie było bezpośredniego lotu do Barcelony.

0

Imprezy są tak często, że brakuje funduszy :P

0

Jak na pierwszy sezon w Barceolnie, to niezły wynik. W drugim na pewno będzie lepiej, powinien się jeszcze lepiej wkomponować tak jak to zrobił Herny w sowim drugim sezonie.

0

I bardzo dobrze robią, trzeba w końcu ustatkować rynek transferowy po tych szaleństwach Realu.

0

Super transfer, za tak śmieszne pieniądze. Pogratulować władzą klubu.

Z innej beczki, posiadacze Canal+ Sport mogą jutro o 12:30 obejrzeć film dokumentalny z serii Bohaterowie Futbolu. Odcinek będzie poświęcony Messiemu.

0

robokochambarce

Akurat stadion Osasuny jest zaraz przy autostradzie na obrzeżach miasta, więc takiego problemu nie będzie.

0

Na Canal+ wycofali już mecz z ramówki.

0

Ech.... i znowu to samo, już do prawie 3 lat coś cobie wkręcają po Gran Derbi. Kolejny dowód jaki Madryt jest śmieszny.

0

kibicka_09

Messi grał piach ???? hahahaha dobry kawał

0

Ostrzeżenie

0

Kiedyś miałem bardzo podobnie spuchnięte, poszedłem do ortopedy, a on powiedział, że mogę normalnie dalej grać tylko ze ściągaczem. Mam nadzieję, że w przypadku Messiego będzie podobnie.

0

lordi666

Właśnie dobrze jest napisane.

0

mesfabfcb

Dwa kluby z tego samego kraju, nie mogą się spotkać w fazie grupowej. Więc z Realem na pewno nie zagrają.

0

Fhero

Albo jakieś dziecko próbuje coś napisać, lub ktoś nie wytrzeźwiał :P

0

mmazur4

Messi Ci nie wystarcza ?

0

Wpadką, to są osoby nie potrafiące czytać.

0

Voldemord_16

Czy ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?

0

To takowy osobnik ma pecha :P

0

woojtas9

Jakby nie patrzeć zdradziłeś miejscowość pisząc kod pocztowy :P

0

hero

Wydaje mi się, że dostaniesz tyle za ile zapłacisz. Ewentualnie jedno zamówienie zostanie anulowane.

0

hero

Prawie dobrze napisałeś, ja bym przymknął na to oko, ale nie wiem jak odbiorą to panowie zatwierdzający zamówienie :P

Jak chcesz być spokojny to napisz jeszcze raz :]

0

Temat: Jan Kowalski

Treść:

Jan Kowalski

42-200,Koziołkowo

ul.taka i raka

3x męska L,M,M wszystkie wersja numer 2

0

tusieq

Jak minęły 24 godziny od Twojego maila i nie dostałeś potwierdzenia, to napisz jeszcze raz.

0

tusieq

Chyba po to jest kod pocztowy, żeby koszulka do Ciebie dotarła. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.

0

Hero

Treść maila jest zła :P Czy to tak ciężko dostosować się do instrukcji ?

"(np. 2x męska: L, XL; 2x Damska: S, M; wszystkie wersja numer 2)"

0

kretoszczurfcb

A co powiesz o Vincente del Bosque, który też nie wiedział co ma robić w meczu ze Szwajcarią. Szwajcarzy grali bardzo podobnie do Interu, a Hiszpania do Barcelony. Jestem przekonany, że niewielu trenerów poradziłoby sobie z tak grającym defensywnie zespołem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?