Adaminho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja jestem pewien, że formacja obronna będzie wyglądać następująco:
Abidal/Maxwell Marquez Pique Puyol
0
Nie ma jak to porównywać wirtualną grę do rzeczywistości.
0
Nie ma żadnego kryzysu, mecz przegrany przez dwa głupie błędy indywidualne.
0
Coś mu się w głowie poprzestawiało.
0
Czy on jest środkowym obrońcą, czy ja coś źle przeczytałem ?
Na co w Barcelonie 6 środkowy obrońca ?
0
Pique ma fajną koszulkę:P
0
A mnie osobiście Real nie obchodzi. Skupiam się na wydarzeniach związanych z Barceloną. Real może sobie grać jak chce i kiedy chce, dla mnie i tak najlepsza jest Barcelona. Z waszych komentarzy wygląda, że nawet nie warto poświęcać cennego czasu na mecze Realu.
0
unique czytaj ze zrozumieniem Pep nie powiedział, że zawsze drużyna odpada w 1/8 tylko często się to zdarza. A wczorajszy mecz w wykonaniu Puyola był perfekcyjny, czyścił wszystko i wszędzie.
0
I się skończyło tak jak pisałem:D ma się to wyczucie hehe.
0
Ja tak z innej beczki. Ostatnio była dyskusja na temat, czy pokażą mecz Barcelona - Almeria na C+, otóż mecz będzie transmitowany na C+ Sport 2, początek o 19:55.
A co do dzisiejszego meczu stawiam na 2:0.
Messi i Zlatan mogą coś ustrzelić:)
0
Więc z Almerią też pokażą.
0
Będzie na C+, bo w środę w przerwie meczu z Racingiem reklamowali mecz Malaga vs Barca.
0
Deadcandance
Patrz lepiej na Portugalię, bo jak na razie to oni mają wielką szansę nie zagrać na Mundialu.
0
Ibra z Malagą odpocznie, niech się szykuję na LM. A za niego spokojnie może zagrać już Iniesta, ewentualnie Pedro. Ktoś z wymienionej dwójki zagra od pierwszej minuty.
0
Ja kiedyś skręciłem kostkę, że spuchła tak mocno, że prawie nie mogłem wsadzić do buta. Po wizycie u lekarza dostałem pozwolenie na trenowanie, lecz ze ściągaczem. Przy dzisiejszej technologii medycznej, czuje że lekarze Barcelony doprowadzą Zlatana do pełnej sprawności na sobotę.
0
Z Malagą powinni sobie spokojnie poradzić bez Zlatana. Atak może wyglądać, tak jak we wczorajszym meczu po zejściu Ibry. Zresztą Iniesta mógłby zagrać już od pierwszej minuty.
0
Lubi Katalonię, ale jako należącą do Hiszpanii, a Katalończycy wolą Katalonię jako niepodległą. Więc wyrażanie swojej opinii (chodzi o Laporte) jest jak najbardziej na miejscu.
Ciekawe, dlaczego według Pana Miguela niepodległość nie może być mieszana z Futbolem. Przecież co mecz widzimy tłumy kibiców Barcelony z flagami Katalonii. Nawet piłkarze samej Barcy często używają słów pozdrawiając kibiców Visca Catalonia.
0
champion:
Co do Czyhrynskiego, to jeszcze trochę mu brakuje do Puyola.
0
Ja dałbym odpocząć Pique grał w 1 kolejce potem w 2 mecach reprezentacji z Getafe oraz w LM. Więc zasługuje na odpoczynek. Środek obrony powinni tworzyć Chyhrynski i Puyol.
0
Inieste pewnie ujrzymy w drugiej połowie.
0
1.Mecz Barcy zaczyna się dokładnie za 1 min.
2.Mecz Inter - Barca pokazują na Polsacie otwartym
0
Nie pogniewałbym się gdyby Messi powtórzył wyczyn z meczu Barca - Getafe i znowu przeszedł pół boiska po czym strzelił bramkę:P
0
Nawet jak już będzie mógł grać to szybko nie zawita w 1 drużynie. Po takiej przerwie trzeba się na nowo oswajać z grą. Przypuszczam, że rozegra parę meczy w rezerwach nim wróci do pierwszej drużyny. Jeśli ktoś myśli, że Millito wróci w tym sezonie to niech sobie odpuści. A co do Puyola, jak dla mnie on jest nie do ruszenia. Od niego Guardiola zaczyna ustalać skład w obronie.
0
Jak Keita i Toure pojadą, to na pivocie śmiało może grać Marquez lub Basquets.
0
Może wybuchnie jego forma w Barcelonie, tak jak to było w przypadku Pique.
0
DeCoo
To nie pierwszy raz kiedy TVP tak napisało nazwisko Xaviego :)
Jak transmitowali finał Pucharu z Bilbao też pisało Xabi :)
0
Ja w rozkładówce Polsat Sport nie widzę nigdzie tego meczu.
0
To Zlatan zadebiutuje w nietypowej koszulce:)
0
http://atdhe.net/8437/watch-macedonia-vs-spain
0
Ja właśnie sobie włączyłem Hiszpanie od 2 połowy i jak na razie nie narzekam:D