0

A ja jestem pewien, że formacja obronna będzie wyglądać następująco:

Abidal/Maxwell Marquez Pique Puyol

0

Nie ma jak to porównywać wirtualną grę do rzeczywistości.

0

Nie ma żadnego kryzysu, mecz przegrany przez dwa głupie błędy indywidualne.

0

Coś mu się w głowie poprzestawiało.

0

Czy on jest środkowym obrońcą, czy ja coś źle przeczytałem ?

Na co w Barcelonie 6 środkowy obrońca ?

0

Pique ma fajną koszulkę:P

0

A mnie osobiście Real nie obchodzi. Skupiam się na wydarzeniach związanych z Barceloną. Real może sobie grać jak chce i kiedy chce, dla mnie i tak najlepsza jest Barcelona. Z waszych komentarzy wygląda, że nawet nie warto poświęcać cennego czasu na mecze Realu.

0

unique czytaj ze zrozumieniem Pep nie powiedział, że zawsze drużyna odpada w 1/8 tylko często się to zdarza. A wczorajszy mecz w wykonaniu Puyola był perfekcyjny, czyścił wszystko i wszędzie.

0

I się skończyło tak jak pisałem:D ma się to wyczucie hehe.

0

Ja tak z innej beczki. Ostatnio była dyskusja na temat, czy pokażą mecz Barcelona - Almeria na C+, otóż mecz będzie transmitowany na C+ Sport 2, początek o 19:55.

A co do dzisiejszego meczu stawiam na 2:0.

Messi i Zlatan mogą coś ustrzelić:)

0

Więc z Almerią też pokażą.

0

Będzie na C+, bo w środę w przerwie meczu z Racingiem reklamowali mecz Malaga vs Barca.

0

Deadcandance

Patrz lepiej na Portugalię, bo jak na razie to oni mają wielką szansę nie zagrać na Mundialu.

0

Ibra z Malagą odpocznie, niech się szykuję na LM. A za niego spokojnie może zagrać już Iniesta, ewentualnie Pedro. Ktoś z wymienionej dwójki zagra od pierwszej minuty.

0

Ja kiedyś skręciłem kostkę, że spuchła tak mocno, że prawie nie mogłem wsadzić do buta. Po wizycie u lekarza dostałem pozwolenie na trenowanie, lecz ze ściągaczem. Przy dzisiejszej technologii medycznej, czuje że lekarze Barcelony doprowadzą Zlatana do pełnej sprawności na sobotę.

0

Z Malagą powinni sobie spokojnie poradzić bez Zlatana. Atak może wyglądać, tak jak we wczorajszym meczu po zejściu Ibry. Zresztą Iniesta mógłby zagrać już od pierwszej minuty.

0

Lubi Katalonię, ale jako należącą do Hiszpanii, a Katalończycy wolą Katalonię jako niepodległą. Więc wyrażanie swojej opinii (chodzi o Laporte) jest jak najbardziej na miejscu.

Ciekawe, dlaczego według Pana Miguela niepodległość nie może być mieszana z Futbolem. Przecież co mecz widzimy tłumy kibiców Barcelony z flagami Katalonii. Nawet piłkarze samej Barcy często używają słów pozdrawiając kibiców Visca Catalonia.

0

champion:

Co do Czyhrynskiego, to jeszcze trochę mu brakuje do Puyola.

0

Ja dałbym odpocząć Pique grał w 1 kolejce potem w 2 mecach reprezentacji z Getafe oraz w LM. Więc zasługuje na odpoczynek. Środek obrony powinni tworzyć Chyhrynski i Puyol.

0

Inieste pewnie ujrzymy w drugiej połowie.

0

1.Mecz Barcy zaczyna się dokładnie za 1 min.

2.Mecz Inter - Barca pokazują na Polsacie otwartym

0

Nie pogniewałbym się gdyby Messi powtórzył wyczyn z meczu Barca - Getafe i znowu przeszedł pół boiska po czym strzelił bramkę:P

0

Nawet jak już będzie mógł grać to szybko nie zawita w 1 drużynie. Po takiej przerwie trzeba się na nowo oswajać z grą. Przypuszczam, że rozegra parę meczy w rezerwach nim wróci do pierwszej drużyny. Jeśli ktoś myśli, że Millito wróci w tym sezonie to niech sobie odpuści. A co do Puyola, jak dla mnie on jest nie do ruszenia. Od niego Guardiola zaczyna ustalać skład w obronie.

0

Jak Keita i Toure pojadą, to na pivocie śmiało może grać Marquez lub Basquets.

0

Może wybuchnie jego forma w Barcelonie, tak jak to było w przypadku Pique.

0

DeCoo

To nie pierwszy raz kiedy TVP tak napisało nazwisko Xaviego :)

Jak transmitowali finał Pucharu z Bilbao też pisało Xabi :)

0

Ja w rozkładówce Polsat Sport nie widzę nigdzie tego meczu.

0

To Zlatan zadebiutuje w nietypowej koszulce:)

0

Ja właśnie sobie włączyłem Hiszpanie od 2 połowy i jak na razie nie narzekam:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?