Adaminho10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Więc skład na Superpuchar Hiszpanii nie wygląda fajnie brak: Zlatana, Messiego, Iniesty oraz prawdopodobnie Henry'ego.
0
Koło 60 tys.
0
Zgadzam się w 100% co do Maxwella. Przyzwoity debiut.
0
Ukryli przed Barceloną złamaną rękę, więc nie powinni być żadnej odpłaty.
0
Jakoś nie fajnie wygląda Zlatan:P
0
C. Ronaldo opanował kilka sztuczek i co mecz je powtarza. Gdzieś kiedyś czytałem, że jest to udowodnione, a Zlatanowi ciężko jest przejść pół boiska i strzelić bramkę ponieważ gra na szpicy.
0
A mi się wydaje, że jest duże prawdopodobieństwo, iż chcą sprowadzić Ville i Zlatana do Barcelony. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o tym, że Barcelona ma około 80 mln na transfery. Lewego obrońce mamy prawie za darmo. Defensywnego pomocnika chcemy wymienić za Caseresa, na pivocie może zagrać również Marquez. Niedawno pojawiła się informacja, że Barcelona wygrała sprawę w sądzie, z czego spadło im z nieba dodatkowe 30 mln euro. Dokładając do tego całego szumu pikanterii, dlaczego po rozmowie Laporty i Tixiego z Morratim o Zlatanie pojawiła się informacja o zwiększeniu oferty kupna Villi za 45 mln euro?
P.S. Villa może też zagrać na lewej stronie.
0
czarna wołga:
Nawet jak będzie miał kontuzje, to za darmo przyjmie go z radością połowa klubów Europejskich z najwyższej półki.
0
"Monreal był już powoływany do reprezentacji Hiszpanii U-21"
To znaczy, że grał kiedyś a nie, że gra teraz.
0
Xavi nie dawno przebił się do składu to się uśmiałem.
0
Raczej wypożyczenie. O ile się orientuje w przepisach, to sprzedaż zawodnika w tym samym oknie transferowym co go kupili jest zabroniona.
0
Nigdy bym nie zamienił Eto'o na żadnego innego zawodnika. Samuel to zawodnik z charakterem potrafi walczyć i biegać cały mecz. Co z tego, że teraz marnuje tyle sytuacji. To dzięki niemu możemy się cieszyć zwycięstwem w lidze i Lidze Mistrzów. A Zlatana nie chcę w Barcelonie, on tu nie pasuje, strzela fochy itd... A po drugie nie róbmy z siebie drugiego Realu, który kupuje gwiazdy za niebotyczne ceny. Trzeba inwestować w młodzież np. Aguerro, Palacio. A Eto'o jeszcze wszystkim pokaże jak się strzela bramki. Najwyższym priorytetem teraz dla Barcy powinno być podpisanie kontraktu z Samuelem.
0
fcbbcf: Maxi Lopez nie strzelił 2 bramek przeciwko Chelsea tylko 1. A co do Hleba to rzeczywiście rozczarował wszystkich Cule swoją grą. To nie jest ten Hleb co kiedyś.
0
Więc przyszedł chyba czas na Hleba i Bojana :)
0
Mecz z Realem, to bym ściągnął nawet jakby ważył 20 GB :P
0
rayan giggs- rzeczywiście Xaviemu brkauje do Lamparda i Ballacka, tylko ciekawe kto został zawodnikiem turnieju EURO 2008.
0
A jak jest z kartkami, bo coś niedawno głośno było o anulowaniu kartek na finał?
0
Dla mnie Xavi jest ostoją i ikoną Barcy zaraz po Puyolu.
VeB !
Mistrzostwo jest nasze !
0
Gratulacje dla panów, którzy układają terminarz.
0
Henry ratował się chyba żeby mu w klatkę piersiową nie przywalić, a wyszło jak wyszło.
0
Ja bym dał mu szansę w nadchodzącym meczu. Po takiej rozmowie zawsze w zawodnika wchodzi duch walki.
0
A ja mam nadzieję, że zagramy z Bayernem jak w pamiętnym Pucharze Gampera:D