25

Jak się tak jednak przypatrzeć z bliska.. ;p

https://x.com/Mmaasemy3/status/2040677420219482309

7

Najzdrowszy kibic Realu ;pp




1

@Encore tylko on mógłby mieć problem z zachowaniem czystości krwi ;pp

13

@Pedri16Future tutaj tak - nawet jak był wkurzony na siebie/sędziego/rywali/kogokolwiek innego to nie powinien w taki sposób ignorować Flicka. Ktoś mu powinien zrobić suszarkę.

21

Żona akurat Fede Valverde to najodpowiedniejsza osoba, żeby pisać o oczywistych czerwonych kartkach, które nie zostały pokazane ;p


0

@Damian11 ale na meczu było widać, że łapał się za kostkę i lekarze ją sprawdzali.

17

W sumie tak to wyglądało ;p Yamal cały mecz sztuczki jak w cyrku i żadnego konkretu, a Lewy se tylko barkiem raz poruszył i gol na wagę zwycięstwa ;p


3

Mbappe sezon na ZP - a za chwilę może stać się śmieszna rzecz i Muriqui go wyprzedzi w klasyfikacji strzelców LL ;p 4 bramki różnicy.

5

Chyba pierwszy mecz w LL, w którym VAR działał tak jak powinien - i to jest śmieszne bo mamy już kwiecień ;p

2

Epickie zagranie :) Oby to oznaczało wejście Yamala na najwyższy poziom w najważniejszym momencie sezonu.


5

Tam spalony był - jakby dostał bezpośrednią to by został na boisku, a że tylko drugą żółtą i poza polem karnym to VAR nie może interweniować ;p

0

Nawet jak cała drużyna pressuje to Rashford sobie truchta i cała robota drużyny idzie w łeb.

12

Ta bramka Muriquiego przypomina trafienie Lewego przeciw Realowi jeszcze z czasów w BVB. Przyjęcie z wycofaniem lekkim piłki, żeby odsunąć się od obrońcy i później wpakowanie piłki pod poprzeczkę.

0

To w sumie dzisiejszy mecz jest z automatu bez większej wagi. Nawet jak przegramy to mamy dalej 4 pkt przewagi, więc warto, aby nasi skupili się na spokojnym wdrożeniu po reprezentacjach i unikaniu kontuzji. Piękny nam prezent biali zrobili na święta :)

4

Co to jest za uniwersum ;p Najpierw zgodził się zrobić sobie z nią selfie jako gwiazda.. a po chwili podkablował ją do sędziego za posiadanie telefonu ;p


0

@Ilka początkowo tak, ale generalnie nikt nie miał z tym problemu :) Ja jak już coś bym miał wypić do jagera, ale wiem, że ziołowe alko nie każdemu podchodzi :)

4

@MirusAmisz tylko ja zwróciłbym uwagę na jedną istotną rzecz - on nie gra dobrze bo dominuje aktualnie fizycznie nad rywalami, lecz gra dobrze mimo tego, że fizycznie od rywali znacznie odstaje.
Moim zdaniem to pokazuje skalę talentu.

8

Pisałem o tym dzieciaku ostatnio, a tutaj jego występy z ostatniego turnieju. Przy takim talencie to za 4-5 lat będzie debiutował (12 lat ma).


0

@PatrychoO zobacz sobie art. 53 w kodeksie karnym - tam masz wymienione dyrektywy wymiaru kary i wskazane okoliczności obciążające i łagodzące wymiar kary. W ramach obrony wykazujesz po prostu wystąpienie okoliczności łagodzących w jak najszerszym zakresie i kwestionujesz wystąpienie okoliczności obciążających.

2

@PatrychoO normalne ;p chociaż od razu zaznaczam, że karnego nie praktykuję, to jednak jak się nie da zaprzeczyć popełnieniu przestępstwa to można albo ze sprawcy spróbować zrobić wariata i przejść do środków zabezpieczających albo jak się nie da zrobić ze sprawcy wariata, to się szuka okoliczności łagodzących (brak wcześniejszych wyroków, dobra opinia społeczna, żal za popełniony czyn, naprawienie szkody, kwestionowanie zakresu szkody i kosztów jej usunięcia, motywacja popełnienia czynu itd.).

1

@Ilka dlatego jedno na 2-3 miesiące i pod kontrolą rodziców, ale tak :) To też były inne czasy i inne podejście do alko.
Ja właśnie ze względu na smak jestem abstynentem, nie smakuje mi żaden alkohol i w pewnym momencie stwierdziłem, że nie ma sensu się zmuszać do picia w towarzystwie czy przy jakimś świętowaniu.

2

@Ilka idzie! Ja od urodzenia mam jedną nerkę i mi mój nefrolog już w dzieciństwie jak miałem 12-13 lat zalecał wypicie przynajmniej jednego piwa raz na 2-3 miesiące bo jest gęste i oczyszcza nerkę z osadów, które mogą tworzyć kamienie nerkowe ;p Byłem jedynym dzieciakiem w klasie, który mógł na legalu pić piwo, gdybym chciał.

0

@JimMorrisonFCB ale jest różnica między byciem znudzonym, a obrażaniem żartujących od frustratów i sugerowanie incelstwa ;p

0

@Foton jest lista konkretnego sprzętu, który zostanie kupiony i układało ją wojsko

KPO nie poszło na głupoty, nie mów, że dałeś się zmanipulować? KPO to program na ponad milion umów i prawie 100 mld zł, a nieprawidłowości stwierdzono w kilkudziesięciu umowach na kilkanaście mln zł. Większość poszła na potrzebne inwestycje w całej Polsce.

2

@JimMorrisonFCB serio zabrałeś się za moralizatorstwo przy zwykłych żartach? ;p Komentarz napisany w taki sposób, że aż prosił się o ruszenie stereotypów

@Ilka na zdrowie, chociaż ja sam jestem abstynentem ;p

12

@Ilka kobieta czasami powinna wychodzić z kuchni - np gdy podaje facetowi zimne piwo z lodówki, gdy ten ogląda tv ;p

0

@Borneo ja nie kwestionuję SAFE i idea rozwoju europejskiego przemysłu jest słuszna. Natomiast należy wymagać pewnej lojalności europejskiej zbrojeniówki i oczekiwać, że nie będzie kantować na cenach w podziękowaniu za wycięcie ich pozaeuropejskich konkurentów.

1

I tu jest pole do reakcji dla KE. Rumuni cierpią na tym, że nie mogą całej kwoty wpakować we własny przemysł zbrojeniowy bo go za bardzo nie mają. Nie zmienia to faktu, że KE powinna program SAFE uzupełnić o monitoring cen serwowanych przez europejskie firmy zbrojeniowe i wykluczać te, które sztucznie zawyżają ceny, wykorzystując ograniczoną pulę dostawców, którzy łapią się na program SAFE.


7

Takie rzeczy tylko w filmach. W prawdziwym życiu nawet jakby udało im się wzbić w powietrze, to piloci z państwa okupującego Palestynę by ich bez ostrzeżenia zestrzelili :)


13

Sytuacja z Bastonim zaczyna przypominać mi transfer Luisa Suareza, którego też nie chcieli w Liverpoolu po jego zabawach w wampira :)
Niech tylko ta krytyka rośnie - im jej więcej tym cena transferu będzie niższa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?