Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox no ja K0 nie traktuję jako bezstronnego miejsca. Na początku może było szeroki komentariat, ale z czasem komentatorzy lewicowi/centrowi się wycofali i aktualnie został głównie Stanowski z Mazurkiem oraz spady z TVP Kurskiego i Chęć, a sam K0 od wyborów prezydenckich uprawia papkę pod kliki. Chyba ostatni komentator, który nie sympatyzuje tylko z Konfą/PiSem to Matczak.
Tutaj warto dać szansę bo nazwiska są bardziej znane z kręgów merytorycznych, a nie medialnej papki - a jak to się rozwinie to się zobaczy.
1
@ifoa wszystko zależy od tego czy będzie próbował ingerować w kanały innych autorów. Jeżeli nie to po prostu materiały jego i Baranowskiej będzie można pominąć ;p
2
@Safrani nawet nie dasz im szansy? ;p Ja samego Janke nie specjalnie trawię, ale nazwiska zebrał mocne pod kątem merytorycznym.
3
@FcPortoFan1999 no ja właśnie mam nadzieję, że nie polecą na kliki. Już K0 poleciał i w efekcie robią coraz więcej gównokontentu pod klikalność.
Moim zdaniem fakt, że wśród autorów mają praktycznie samych merytorycznych autorów (niekoniecznie medialnych) to akurat dobry znak.
5
@FcPortoFan1999 wiadomo, że leje wodę na początku, ale nazwiska są ciekawe.
6
Startuje konkurencja dla K0. Patrząc po nazwiskach to zapowiada się chyba zupełna rezygnacja z rozrywki i pudelka, a skupianie się stricte na merytorycznych tematach.
3
Tempo dostarczania satelit przez ICEYE robi wrażenie. Nie minął nawet rok od złożenia zamówienia, a to już kolejna satelita od nich poleci na orbitę.
2
@alone49 opinia taka sama jak w przypadku wszystkich dotacji na sztukę czy "sztukę" - moim zdaniem jakiekolwiek dofinansowania na tworzenie jakichkolwiek utworów, sztuk teatralnych itd. są bezsensowne bo albo coś jest ludziom potrzebne i tym samym może na siebie zarobić albo nie jest potrzebne i nie zarabia.
Te dotacje pełnią dla mnie rolę większych zasiłków dla bezrobotnych, którzy dla pozoru nazywają sami siebie artystami.
4
Marciniak mech na głowie zapuścił ;p
1
@MessiForeverTheBest teraz się to odwraca. W wyborach uzupełniających kandydaci Trumpa dostają wpierdziel od demokratów nawet w miejscach, które tradycyjnie są republikańskie.
1
@Almighty nie zależą. Do wystąpienia z NATO potrzebna jest bodajże zgoda Senatu większością 2/3 lub zgoda obu izb.
Natomiast tu nie o to chodzi czy wystąpią - chodzi o to co ten gościu wygaduje i jak niszczy relacje międzynarodowe USA.
7
Ciekawe czy Trump dotrwa do wyborów w listopadzie czy wcześniej go sami Republikanie zdejmą.
22
Życzę powodzenia wszystkim politykom chwalącym się swoimi specjalnymi relacjami z Donaldem Trumpem ;pp
3
@Kgorecki2500 czyli jednak z tego powodu wyskoczyli tak nagle z obniżką cen paliw ;/
14
Wiadomo, że ze Szwecją będzie ciężko, ale najtrudniejszego rywala tych eliminacji już przetrwaliśmy - mamy Taylora za sobą.
2
No i po urodzinach ;p
5
Sędzia już daje popis - Rozga wszedł czysto w piłkę, obrońca go chwycił w pół i przytrzymał, a ten gwiżdże faul dla Albańczyków ;p
1
@Nazio_87 jakby 11 Tajek oglądał, a nie reprezentację ;p
1
Co on zrobił? Piłka na 5 metrze, obrońca bez możliwości bloku, a ten wycofuje w gąszcz obrońców ;p
17
Co Atletico gotuje od kilku dni z oficjalnych kont ;pp
1
@Toretto podobno została skazana za brak reakcji oraz zoofilię. W przypadku braku reakcji córka twierdzi, że matka nic nie wiedziała. W przypadku zoofili matka twierdzi, że odbywało się to bez jej zgody bo główny sprawca ją odurzał tak jak pozostałe ofiary i w czasie tych aktów nie wiedziała co się dzieje.
Sąd miał ją skazać bo nie dopuścił zeznań córki.
Natomiast temat stał już się tematem politycznej nawalanki, więc fakty przestają mieć znaczenie (zresztą autor wątku jest najlepszym przykładem).
1
@Bykunn jeżeli tylko my to wprowadzimy to skończy się turystyką paliwową i osuszaniem zapasów. Oby to był tylko populizm na święta bo jeżeli to jest reakcja na wieści o dłuższym konflikcie to za chwilę paliwo będzie kosztować u nas 0 zł bo go po prostu nie będzie.
1
@Cochise chyba nie będzie nic o LPG.
0
@Cochise tutaj. Natomiast to nie jest chyba dobra informacja bo skoro obniżają, to musieli dostać informację, że wojna potrwa znacznie dłużej.
8
@Safrani tylko jej córek szkoda. Inna rzecz, że w mojej ocenie skandalem jest, że jeszcze opieka społeczna i sąd rodzinny nie zajęły się z urzędu kwestią jej władzy rodzicielskiej. Tworzenie dla dzieci patologicznego środowiska lub też naganna postawa społeczna rodzica to też mogą być podstawy do ograniczenia albo pozbawienia władzy rodzicielskiej.
1
@RanDiFCB każdy ma prawo do swojej opinii - dla mnie ten zwiastun zapowiada serial zrobiony na wysokim poziomie. Ja również jestem fanem HP, wszystkie książki przeczytane po kilkanaście razy i na razie nie widzę elementów, których można byłoby się czepiać.
0
@Hasszz 1. Tak napisałem i z czym jest problem?
2. Widzę, że masz jakiś kompleks na moim punkcie i zaczepiasz, ale to musisz się sam pobawić.
8
Chora ciekawostka ;p
0
@Hasszz pozytywne oceny - a co ma być oceniane skoro serial wychodzi w grudniu?
Może Ci się to nie podobać, ale ludzie przewidują także poziom serialu po wstępnych zapowiedziach.
6
@clyde mam na fejsie polajkowanych sporo stron skupiających się na recenzjach filmów i seriali, wszędzie opinie są pozytywne.
Może to kwestia podejścia, ale ja komentarze krytyczne opierające się tylko na narzekaniu na czarnego Snape'a olewam. Mi się to nie podoba z uwagi na odstępstwo od książki, ale większość krytyki po prostu oparta jest na rasistowskich uprzedzeniach (ludzie z kategorii tych, którzy narzekają na każdego czarnoskórego aktora czy aktorkę).