Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde na razie są pozytywne recenzje zwiastuna i słusznie, zapowiada się świetny serial.
1
@Kapitan hawk sami postawili zarzuty, sami na nie odpowiedzieli, sami wyśmiali swoje odpowiedzi - a na końcu spadli z rowerka ;p nie do podrobienia są ;p
3
Trump liczył na obniżenie cen paliwa w ramach kampanii, a tu jak na złość się okazało, że Ukraińcy mają jakieś karty i zaczęli ich używać ;p
0
@esem91 ja jestem jeden, dobrze się czujesz?
Co to ma za znaczenie kto ich ogląda, ja odnoszę się do sposobu przedstawiania materiałów, a nie rozwodzę się nad tym jak potencjalnie ich widzowie mogą te materiały odebrać z uwagi na swoje własne poglądy.
4
Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach, mamy takie czasy, że Irańczycy w komunikatach są bardziej wiarygodni niż Amerykanie.
Inna rzecz, że moim zdaniem spowoduje to przyspieszenie w UE inwestycji w atom i OZE bo europejska gospodarka nie może sobie pozwolić na to, żeby co 2-4 lata ceny gazu i ropy podskakiwały do astronomicznych kwot z uwagi na to, że tysiące kilometrów od nas jacyś wariaci postanawiają obrzucać się rakietami.
0
@Pressinho jakbym przywołał po jednym cytacie to zaraz pojawiłby się zarzut, że manipuluję i wyrywam z kontekstu ;p Inna rzecz, że caly czas zarzucasz mi opieranie się na miniaturkach, gdy przedstawiłem Ci już w jakiej koncepcji robione są te materiały.
0
@sokot nie oglądam Wojewódzkiego bo go nie trawię, więc nie będę omawiał samego wywiadu, którego nie oglądałem.
0
@esem91 planujesz przeprowadzkę do Rosji? Tam sami życzliwi ludzie mieszkają :)
0
@Mow_mi_Douglas jednak ten sztab medyczny Realu nie jest taki tragiczny.
0
@Pressinho jak mam Ci streścić kilkugodzinne materiały w jednym komentarzu? ;p W przypadku materiałów o Europie Zachodniej masz pokazywane najgorsze dzielnice, opisywane są wyłącznie problemy i na tej podstawie wysuwane są generalne wnioski. W przypadku materiałów o Rosji masz wizytę w propagandowo przygotowanym sklepie pełnym towarów, miłe rozmowy z ruskimi, bagatelizowanie tematu wojny itd.
Po prostu sobie obejrzyj bo jeżeli oczekujesz dokładnego streszczenia kilku kilkugodzinnych materiałów to sorry, ale nie mam zamiaru tego robić.
0
@D10SLEO materiały o Rosji to nie materiały pokazujące Rosję na miejscu. Tu tylko Wernikowska była i wystawiła laurkę.
0
@esem91 Btw. Kanał Zero wypuszczał swoje skróty i na tym trzeba było poprzestać bez wypuszczania dodatkowego materiału z samym sobą.
0
@esem91 bądźmy poważni ;p wiesz, że jak w pierwszej części wypowiedzi krytykujesz coś co planujesz zrobić w drugiej to ta pierwsza nie ma znaczenia :) Typowa wypowiedź w stylu "nie jestem rasistą, ALE..."
0
@PatrychoO nie ma znaczenia - materiały o Europie mają wydźwięk wyłącznie negatywny, a o Rosji pozytywny, gdzie ani jeden ani drugi obraz nie odpowiada rzeczywistości.
0
@Pressinho ponieważ pokrywają się z moimi wnioskami opartymi na obejrzanych materiałach?
Inna rzecz, że same miniaturki/zapowiedzi również są elementem manipulacji i one tutaj oddają treści materiałów.
0
@PatrychoO nie ma znaczenia użyte słowo, liczy się sens - a sens jest taki, że Rosja jest tam przedstawiona pozytywnie. Jeżeli miasto/kraj ma swoje dobre i złe strony, a Ty pokazujesz tylko te złe (albo tylko te dobre) i na ich podstawie wysuwasz generalne wnioski to to jest propaganda, a nie rzetelny materiał.
0
@draxidox jeszcze Tuska w to mieszasz? ;p Weź z tymi swoimi homoseksualnymi fantazjami się prędko oddal, nikogo one nie interesują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pressinho "nie oglądałem żadnego z tych materiałów i raczej nie zamierzam, ale wysnuwanie wniosków po clickbaitowych tytułach, raczej nie jest dobrym pomysłem."
Zgadzam się. Stanowczo odradzam Ci wysuwanie wniosków po clickbaitowych tytułach.
0
@mmaciass "Pokazywanie syfu, narkomani, złodziejstwa w Berlinie , Marsylii czy Atenach nie jest prorosyjskością."
A skąd Ty to w ogóle wytrzasnąłeś? ;pp
Mam wrażenie, że w tym momencie to Ty oceniasz moje komentarze "po okładce". Już napisałem, że część z tych materiałów oglądałem i oceny nie zmieniam. Przyjmując widza czerpiącego wiedzę tylko z K0 (a taką perspektywę należy przyjąć, oceniając kwestie propagandy), to taka osoba dowie się z tych materiałów o upadku zachodniej cywilizacji, powszechnej przestępczości, islamizmie i syfie na zachodzie co nie ma nic wspólnego z prawdą. W Rosji zaś zobaczy pełne półki w sklepach i posłucha kilku wywiadów z uprzejmymi ruskimi.
0
@Tabaluga37 mamy więc rozumieć, że moim zdaniem w Rosji można znaleźć propagandowo sklepy z pełnymi półkami, podobnie jak w Europie można znaleźć dzielnice biedy. Natomiast ani przedstawienie Rosji w powyższy sposób, ani przedstawienie Europy w powyższy sposób nie będzie miało nic wspólnego z rzeczywistością.
1
@PatrychoO bo problem z Wami jest taki, że zachowujecie się jak socjaliści zwalczający problemy, które sami stworzyliście.
Przypisaliście mi, że wrzucam powyższy post wyłącznie na podstawie miniaturek bo przecież to oczywiste, że taki liberał jak ja nie zadałby sobie trudu, aby obejrzeć przynajmniej część z tych materiałów ;p
A tu figa - wrzuciłem powyższy post bo pokrywa się z moją oceną tego co sam oglądałem/czytałem w tych materiałach. I tak, Rosja w materiale Wernikowskiej jest przedstawiana jako kraj życzliwych ludzi, którzy nie narzekają na biedę, a wojnę niespecjalnie odczuwają.
0
@mmaciass inna rzecz, że nawet gdybym nie oglądał tych materiałów to one nadal są czystą manipulacją - bo jaki obraz wyciągnęłyby na podstawie tych zapowiedzi osoby, które tych materiałów nie oglądały? No zgniła Europa, ciekawa Rosja ;p
2
@mmaciass sorry, ale uzurpowanie mi, że wrzuciłem post, aby odwrócić uwagę od kompromitacji Wojewódzkiego, którego szczerze nie znoszę - sorry, ale odpowiadam za swoje czyny, a nie za to co ludzie sobie wymyślają.
Narracja jest konfederacka bo to konfa ciągle wieszczy upadek Europy Zachodniej, natomiast sam materiał Wiernikowskiej oceniam jako prorosyjski (co już wyżej napisałem).
Post wrzuciłem bo trafiłem na niego na twitterze, a czas jest też nie przypadkowy bo dzisiaj widziałem i czytałem jak propagandowo przedstawili Berlin.
5
@LukaszFan płynie z nich konfederacji spin o upadku Europy Zachodniej. W sprawie materiałów o Rosji - tak, uważam, że materiały (szczególnie pierwszy odcinek) pchają prorosyjską narrację o spokojnym kraju życzliwych ludzi, którzy nie odczuwają praktycznie skutków wojny. Inna sprawa, że sama Wernikowska ma prorosyjskie poglądy, co wyszło później, gdy niewystarczająco szybko wyczyściła swojego fejsa.
0
@esem91 nic nie pisałem o skuteczności Stanowskiego. Pisałem o tym jakie są te materiały.
Jeszcze wczoraj widziałem pełno komentarzy chwalących Stanowskiego i jadących po Wojewódzkim za kłamstwa, manipulację i agresję. To zamiast na tym się zatrzymać to Stano poszedł dalej i dzisiaj widzę komentarze, że Stanowski znowu przegrzewa temat i znowu tłumaczy widzom jak mają myśleć.
0
@mmaciass ale co Wy macie z tym wywiadem? ;p Co ma wspólnego ośmieszenie Wojewódzkiego z narracją o zachodniej Europie pchanej w K0?
0
@LukaszFan czytałem ostatni o Berlinie, oglądałem część o Londynie i ten przewodnik też. Tego o Paryżu nie pamiętam.
0
@kamilop ale ja go nie obejrzałem bo nie oglądam Wojewódzkiego ;p a K0 od czasu do czasu oglądam i tak, rzuca mi się w oczy, że Europa Zachodnia jest przedstawiana jako twór upadły.
0
@PatrykBarca tak, całymi dniami rozpaczam nad zwycięstwem Stanowskiego (nie oglądałem go bo nie oglądam Wojewódzkiego) ;p