Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech już dadzą Martina na LO, a Cancelo na PO bo ta para stoperów nie działa ;p
5
Dalej nie rozumiem jak sędzia VAR mógł wczoraj tych 2 sytuacji nie wywołać.
3
Jednej rzeczy w naszej taktyce na stałe fragmenty nie rozumiem - dlaczego Rashford, który ma 1,85 metra wzrostu przy rożnych i dośrodkowaniach z wolnych jest zawodnikiem, który te stałe fragmenty wykonuje, zamiast walczyć w powietrzu w polu karnym.
Nie mamy zbyt wysokich zawodników, każdy centymetr się przyda w polu karnym, a wolne i rożne ma kto wykonywać (zawsze jest Pedri, Raphinha czy boczni obrońcy).
0
@ProMILs Dokładnie. Jak jest gwarancja, że nie gryzą i nie roznoszą żadnych zarazków to szczury i oposy jako jedyne mają miękkie i grzejące futro.
5
Ciekawe jak wytłumaczą tutaj brak karnego, gdzie obrońca klarownie kopie w stopę napastnika + ręka Frana ;p
6
To zaczyna wyglądać w tym sezonie jakby drugi raz LM miał wygrać indywidualnie Courtois. Broni seryjnie akcje nie do obrony.
3
Stanowski tego Chęcia to chyba na dotację z PFRONu zatrudnił ;pp
1
@michal26 nie no, dla nas jest tragicznym prezydentem bo dogaduje się z Putinem i zdejmuje sankcje, wspomagając ruską gospodarkę. Dodatkowo czytałem, że broń kupowana przez Europę w USA dla Ukrainy spada z listy priorytetów i w pierwszej kolejności będzie wysyłana na Bliski Wschód i do uzupełnienia własnych zapasów.
Dla nas i dla naszego regionu jest tragiczny bo jak USA się realnie wystrzela w Iranie to nam po prostu fizycznie nie będzie miała możliwości pomóc - zresztą widzieliśmy to w trakcie wlotu dronów w naszą przestrzeń powietrzną, gdzie Trump z ekipą nawet kolacji nie przerwał, aby monitorować sytuację, musieli nam Europejczycy pomagać w obronie.
To samo z Iranem. Jak atakował Wenezuelę to dla nas tam rybka, ale jak zaatakował Iran to doprowadził do wzrostu cen surowców dla nas i całej UE. Teraz nie mam wątpliwości, że nawet ten Biden byłby dla nas lepszy bo kierowaliby nim bardziej rozsądni ludzie.
6
Myślę, że zorganizowanie jakiejś kolacji przez polskie władze byłoby więc właściwą reakcją na żądania Trumpa ;p
(taka ciekawostka - czytałem, że nasze zdolności do rozminowywania akwenów wodnych są na najwyższym poziomie i akurat my moglibyśmy się tym zająć, gdyby Iran zaczął minować cieśninę).
21
Potencjał memiczny z tego tańca jest duży - a on tu jeszcze trzeźwy jest ;p
4
@Kozinho. podobna do Hathaway, top!
2
Ale człowiek by sobie poszedł na taką imprezę z Laportą ;p Gruby już szampana otwiera.
4
66,6% dla Laporty w sondażu - diabelnie dobry wynik ;p
5
@ProMILs tylko on dla Fonta sobie wstydu narobił ;p To jak gościu miał takie podejście, że Xaviego można wykorzystać i porzucić, to tym bardziej ciężko gościa polubić.
12
Dlatego Laporcie prawie wszystko można wybaczyć, a Fonta ciężko polubić nawet jak nic nie robi.
5
Ktoś się orientuje skąd ta zmiana nastawienia trybun? Chodzi o weto do ustawy o języku śląskim?
5
Flick głosuje, a Laporta dalej pilnuje, żeby głosowano dobrze ;p
0
Co za mecz Bernala ;p Dzisiaj to on kieruje środkiem. MVP obok Cancelo.
1
@tbas najlepsze jest to, że musiałby jeszcze kilkadziesiąt tysięcy zapłacić bo tę fotowoltaikę musi jeszcze mieć u siebie przez pół roku - inaczej zwraca dotację.
4
@blakkudium Espart i Roony na jednej stronie. Trochę ryzyko, że nie będzie działać, ale przynajmniej Yamal w końcu został zrotowany.
0
@Vegeta88 w sumie możesz mieć rację. Straciłem czujność bo nie podejrzewałem Matiego o takie baity.
4
Jak opis Trzaskowskiego przed debatą w Końskich.
0
Puszczają gdzieś na YT legalnie mecz kobiet czy tylko na stronie klubu?
0
@tbas potwierdził sztab Laporty + są zdjęcia z głosowania Busiego. Po Gasparcie też Laporta ratował klub, widać ma doświadczenie w takich akcjach ratunkowych.
1
@Azi Stawia klub ponad legendy i czas pokazał, że miał rację - i w tym jak podszedł do Koemana i w tym jak podszedł do Xaviego.
Wykorzystywanie prasy do ataków na zawodników? Dosłownie to robił Bartomeu, który teraz popiera Fonta.
Sprzedaż aktywów przy pustej kasie i ogromnych długach na start? Winisz Laportę za to co przejął po Bartomeu. Czas pokazuje, że były to świetne decyzje bo mądrze te pieniądze zainwestował.
Rejestracja Olmo oraz inne rejestracje pokazały skuteczność w trudnych czasach. Ty oczywiście byś się uniósł honorem i grał nim na boisku ;p
Reasumując, pokazałeś jedynie, że Laporta w trudnych czasach potrafił podejmować trudne decyzje i pokazał skuteczność w działaniu.
1
@ShawnC mam Laportę, który ponownie wprowadził nas do topu, przejmując klub z pustą kasą, ogromnym długiem krótkoterminowym, sypiącym się stadionem i kadrą pełną emerytów i zawodników na poziomie średniaka LL.
0
@Azi niby czym Laporta pokazał, że nie zasługuje na zaufanie? Nikt nie jest idealny, ale bilans jego kadencji jest zdecydowanie pozytywny.
1
@PatrychoO jest skuteczny. Jeżeli masz ludzi śliskich jak Bartomeu, który prawie doprowadził do bankructwa i masz Laportę, który ten klub odbudowuje to ja nie mam problemu z tym, że potrafi podejmować trudne decyzje wobec legend.
4
@Sulimo świetny piłkarz, mały człowiek. Już jako trener, gdy więcej mówił, to pokazywał, że ma dość paskudny charakter i ogromne ego.
4
Nie ma przypadków, że na Fonta chcą głosować Bartomeu czy ter Stegen, a na Laportę Busi, Flick czy większość (cała?) drużyny uprawnionej do głosowania.
Widać, że śliskich ciągnie do śliskiego, a dobrych do dobrego.