2

@LAMC_10 PC better

1

@PatrychoO Ktoś coś krzyczał z trybun

2

Norwegio! Co ty robisz?

0

@KrwawiaceoczyVEB Szczerze, oni nawet jakby spadli z ligi to by zostawili Diego na stanowisku

2

@HERORICH2 Dziękuję za spierdolenie kuponu

0

1

Nadal uważacie że to wina bramkarza? xd

0

@zenoowity Rabini jak zwykle niezdecydowani xd

0

@Kamil689 Olmost

0

@FcPortoFan1999 Słuchaj wiele razy "słaby" zespół grał z lepszym i ten lepszy przegrywał, to jest PL i tam może się wydarzyć wszystko.

0

@A4ron Wszystko się może zdarzyć.

2

@A4ron Jeszcze nie wygrali

1

@Szmulek Oni po 1 połowie chyba ze sobą gadali, tak mi się kojarzy.

0

@Uukasz_93 Zapomniałeś o Bellim

0

@Patrykl145 Chłopak jest dopiero od stycznia w klubie, a ty wymagasz od niego nie wiadomo czego.

0

@michaleu To nawet nie jest on xd

0

@Matheu12 Z tego co ostatnio ziomek mówił to wywalili bo za długa rotacja jest na cobblu, bo jednak jest to duża mapa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Viaplay ma jakiegoś bana na dogrywki że nie pokazują Tel Aviv z Olympiakosem?

0

@TR3YWAY Ja miałem taką samą reakcje jak komentator. Chłop pionę chce sobie zbić a tu taka niespodzianka.

0

To teraz też nam półfinał wystarczy żeby zagrać w KMŚ czy trzeba LM wygrać?

1

Co te Porciaki się prują

2

@Orlik00 Takie coś nie powinno mieć prawa miejsca i nie ważne kto gra.

0

@cyron1 Tam nikt nie odpuścił tam wszyscy grali do końca, nawet jeden z obrońców Valencii był wkurwiony że w ostatnich minutach dostali bramkę bo nie słyszał gwizdka.

0

@Rust_Cohle Raz jest be raz nie, jak każdy sędzia xd


0

@Herbert No i czego nie rozumiesz xd

0

@pluszek Przy karnym dużo zamieszania było.

2

@PatrykBarca Dla kadr młodzieżowych jest niewidoczny bo dostaje powołanie do pierwszej drużyny nie wiem po jakiego grzyba jak i tak nie gra, więc lepiej by było by grał dla młodych.

0

@Litman Jak kontuzje dostanie to wtedy xD

0

@joloskyy No właśnie nie było w tym problem od czasów odejścia Alvesa to my nie mamy PO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?