0

@Matheo23 Może być już w ten piątek.

1

@ronni37 Myślę że chodzi o dbanie fanów z Azji jak i Ameryk Północnej i Południowej.

1

@MesQueUnClub96 Dla Arsenalu

0

Gwizdnął nam faul jest postęp

0

@Firestone Oni tam pewnie mają taki challenge kto więcej popełni błędów podczas sezonu.

0

@Lukas90 Mistrzostwo już dawno temu było przegrane

0

@DonMatteo901 Ale on dostał palca w oko do jasnej cholery a nie kopa w jaja, Jest chyba różnica, nie widzieć na oko gdzie nie mach ochrony, a na jajka mają raczej jakieś ochraniacze.

0

@IronSanHybrid Wydaję mi się że nie ma czasu na czekanie w takim momencie. Z resztą raczej by wzrok mu w chwilkę nie wrócił, a nawet jakby to by dostał by strzała i by mogło to pogorszyć. Ona jest od tego by dbać o zdrowie zawodników.

0

@tomek8756 Hejter wsadził TF palca w oko i lekarka weszła i TF nie widział na jedno oko i go nie dopuściła do dokończenia walki.

0

@IronSanHybrid Nie dała. Zrobiła to co do niej należało. Stwierdzała że jest niezdolny do walki i go nie dopuściła. To że TF chciał walczyć to normalne, każdy zawodnik by chciał walczyć dalej.

0

Jeszcze Legie pozdrowił

0

@KrystianR No właśnie nie wiem od czego to zależne jest, bo czasami jak przelatują mi nad domem wojskowe samoloty to ich nie na radarze.

0

https://www.flightradar24.com/WD610000/2af8b2aa dwa odrzutowce z USA wystartowały z Anglii.

0

Syreny wyją w Kijowie!

0

@Guess A czy ja to powiedziałem?

0

@Guess To są właśnie dwie różne sytuacje. Po 1: VVD będąc na spalonym bierze udział w akcji. Gdyby go tam niebyło nie wiadomo jakby akcja się potoczyła. Po 2: Akcja z meczu Barcy. Garcia przecinając podanie likwiduje akcje więc o spalonym Oshimena nie ma mowy.

1

@tbas No brał, gdyby go tam nie było to James może by zdążył do Mane, a tak to został zablokowany.

1

@dariooo Imo dobra decyzja

0

@lampa16 Jak to nie. Jak na razie jest w terminarzu 6 kwiecień mecz z Rayo 21 kolejka.

0

@SuperPatsonFCB To prawda teraz według tego sędziego nie ma ręki, a inny by to gwizdnął. Dla mnie to jest ręka.

0

@msmsms Dla mnie ręka.

0

@stone80 Odpowiedź na to pytanie zna tylko Xavi.

1

Guza sobie narobił nasz Xavi przez G

1

Tak z innej beczki fajne to Viaplay komentatorzy umarli a mecz se leci

0

@Axoon Słaby bait

0

@david89 BarcaTV

3

@marcinbarca1984 I pójdzie do City

3

@tbas Wydaję mi się że nie.

0

@Alemany_presidente wojskowe na radarze są?

0

@taris Z Levante

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?