Arczinho7
Dołączył/a: marzec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheo23 Może być już w ten piątek.
1
@ronni37 Myślę że chodzi o dbanie fanów z Azji jak i Ameryk Północnej i Południowej.
1
@MesQueUnClub96 Dla Arsenalu
0
Gwizdnął nam faul jest postęp
0
@Firestone Oni tam pewnie mają taki challenge kto więcej popełni błędów podczas sezonu.
0
@Lukas90 Mistrzostwo już dawno temu było przegrane
0
@DonMatteo901 Ale on dostał palca w oko do jasnej cholery a nie kopa w jaja, Jest chyba różnica, nie widzieć na oko gdzie nie mach ochrony, a na jajka mają raczej jakieś ochraniacze.
0
@IronSanHybrid Wydaję mi się że nie ma czasu na czekanie w takim momencie. Z resztą raczej by wzrok mu w chwilkę nie wrócił, a nawet jakby to by dostał by strzała i by mogło to pogorszyć. Ona jest od tego by dbać o zdrowie zawodników.
0
@tomek8756 Hejter wsadził TF palca w oko i lekarka weszła i TF nie widział na jedno oko i go nie dopuściła do dokończenia walki.
0
@IronSanHybrid Nie dała. Zrobiła to co do niej należało. Stwierdzała że jest niezdolny do walki i go nie dopuściła. To że TF chciał walczyć to normalne, każdy zawodnik by chciał walczyć dalej.
0
Jeszcze Legie pozdrowił
0
@KrystianR No właśnie nie wiem od czego to zależne jest, bo czasami jak przelatują mi nad domem wojskowe samoloty to ich nie na radarze.
0
https://www.flightradar24.com/WD610000/2af8b2aa dwa odrzutowce z USA wystartowały z Anglii.
0
Syreny wyją w Kijowie!
0
@Guess A czy ja to powiedziałem?
0
@Guess To są właśnie dwie różne sytuacje. Po 1: VVD będąc na spalonym bierze udział w akcji. Gdyby go tam niebyło nie wiadomo jakby akcja się potoczyła. Po 2: Akcja z meczu Barcy. Garcia przecinając podanie likwiduje akcje więc o spalonym Oshimena nie ma mowy.
1
@tbas No brał, gdyby go tam nie było to James może by zdążył do Mane, a tak to został zablokowany.
1
@dariooo Imo dobra decyzja
0
@lampa16 Jak to nie. Jak na razie jest w terminarzu 6 kwiecień mecz z Rayo 21 kolejka.
0
@SuperPatsonFCB To prawda teraz według tego sędziego nie ma ręki, a inny by to gwizdnął. Dla mnie to jest ręka.
0
@msmsms Dla mnie ręka.
0
@stone80 Odpowiedź na to pytanie zna tylko Xavi.
1
Guza sobie narobił nasz Xavi przez G
1
Tak z innej beczki fajne to Viaplay komentatorzy umarli a mecz se leci
0
@Axoon Słaby bait
0
@david89 BarcaTV
3
@marcinbarca1984 I pójdzie do City
3
@tbas Wydaję mi się że nie.
0
@Alemany_presidente wojskowe na radarze są?
0
@taris Z Levante