1

@filipsemeniuk10 Jak dla mnie to była dobra decyzja, do Messiego nie wiadomo czy by doszło podanie. Już przestańcie tak narzekać, bo jak podają cały czas do pustej i nie wychodzi to źle, jak ktoś strzela zamiast podać to też źle.

1

@Tomo_95 I tak źle i tak nie dobrze

1

@pacior95 Na stronie TVPSport

0

@frostiman90 Nie niema w tv, jest na stronie TVPSport.

0

Szanse na skończenie w top4 jest takie same jak skończenie w niżej. To też zależy jak będą grać inne drużyny w lidze i jak będą grać nasi zawodnicy.

0

@ChampionLW młodymi i tymi którzy przyjdą za dramo.

0

@ObiektywnyKibic121 Dobrze, że daleko nie mieli, ale i tak mógłby zostać w domu w sumie.

0

@MarcelNJ11 Ten mecz nawet śmiechu nie jest wart

1

@BellaCiao Sezon 2003/04 był takim sezonem.

0

@4drian0 Obok jest stadion może tam

1

@Mario96w jak wejdziesz na strone TVP Sport to masz tam w transmisjach mecz

0

@emjot Już po smrodzie.

3

@johny11 A Cavaniemu czasami kontrakt się nie skończył z PSG?

0

@Dajnatace chyba jeszcze nic nie wiadomo

0

@Janek_7 Ogólnie jest na Barca.TV ale trzeba wykupić, a tak to chyba nigdzie nie ma.

0

@theOneAndOnlyKing i niczego nie wygrywa

7

@betonito I może frytki do tego?

0

Jest gdzieś transmisja na żywo? I tak wiem że są wyniki, ale chce obejrzeć.


1

Ty tak na serio?? Czy to bejt? Bo nie wiem czy się śmiać z Ciebie czy co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?