1

@AFA90 Juve gra u siebie

7

0

@kamiVeB Z Rennes

1

HarryMagłaja odwala. Jedyna piosenka która teraz powinna być śpiewana na trybunach.



0

@mindbender84 No właśnie jak widziałem na yt w jakiś filmikach to tam w tej apce Xbox'a trzeba coś kliknąć, żeby zrobić folder z modami, ale ja nie mam tam takich opcji. I teraz nie wiem czy trzeba mieć kupioną grę czy ten edytor.

1

Pytanie do ludzi którzy grają w FM'a. Czy jak chcę wgrać mod z herbami to muszę kupić edytor czy nie? Mam grę z xbox game pass.

6

@LionelM95 A ja nigdy nie zrozumiem ludzi którzy nie są wstanie pojąć tego że każdemu podoba się co innego.

0

Ktoś wie co to za piosenka do której wychodził szalony?


1

@stradomek Bo są ludzie, którzy wolą obejrzeć dobry mecz swojej drużyny, a nie męczyć się oglądaniem meczu.

0

@jacob345 ta, ja myślałem przez chwilę co ten sędzia gwiżdże

0

@pt9 To lepiej nie wychodź, bo może przestać

0

@hank_moody Mi właśnie error wyskakuje

0

@BARCA1899Messi Kto gwiżdże na swoich?

0

@kuz Jeśli chodzi, że jest na bandach to tylko my tak widzimy.

0

@mekston Ty tak serio?

1

@bari_94 Ta, na tel mi działa normalnie, ale jak chce na komputerze włączyć to nie działa.

0

@GeraltzKatalonii On już z 4 bramki mógł mieć xD

0

@Sapos93 Jakoś też mam git, tylko rozłącza mi transmisję nie wiem dlaczego. Wczoraj na tel jak włączyłem to też wywalało.

0

Czy ktoś ogląda MŚ na stronie/aplikacji TVP Sport? Jeśli tak to czy też wywala transmisję wam co 15-20min?

0

Costa wraca z czerwoną

0

@kuz Ale jak by tutaj zremisujemy to Austria w ostatnim meczu nie ma co szukać i tak

0

@wasacz Naszym to chyba zabroniono strzelać z dystansu. Bo nawet prób brak.

0

@adi7adi8 Podobno tak jest, ale jakoś nie działa jak widać.

1

@MrPGG xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@robsons23 Z czerwo się zgodzę że nie powinno być. Podobno jak jest karny to nie powinno być czerwa bo podwójne karanie, ale może jest tak że skoro Benz miał dobrą okazję to w sumie bardzo dobrą, więc może dlatego ta czerwona.

2

Jak ktoś tam karnego nie widzi to niech oczy umyje

1

@BulaKG Tak jest, a raczej był

1

@zeko0 Chyba pierwszy raz widzę by kibice wychodzili z stadionu w pierwszej połowie

0

@M4rcinAFC No właśnie mam tak samo. Ja nie wiem albo mają lewe konta albo urządzenia z drewna napędzane chomikami.

0

@St0bierrrr Aż mnie skręca jak go słucham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?