Arczinho7
Dołączył/a: marzec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA90 Juve gra u siebie
7
@MesQueUnClub96 Nie
0
@kamiVeB Z Rennes
1
HarryMagłaja odwala. Jedyna piosenka która teraz powinna być śpiewana na trybunach.
0
@mindbender84 No właśnie jak widziałem na yt w jakiś filmikach to tam w tej apce Xbox'a trzeba coś kliknąć, żeby zrobić folder z modami, ale ja nie mam tam takich opcji. I teraz nie wiem czy trzeba mieć kupioną grę czy ten edytor.
1
Pytanie do ludzi którzy grają w FM'a. Czy jak chcę wgrać mod z herbami to muszę kupić edytor czy nie? Mam grę z xbox game pass.
6
@LionelM95 A ja nigdy nie zrozumiem ludzi którzy nie są wstanie pojąć tego że każdemu podoba się co innego.
0
Ktoś wie co to za piosenka do której wychodził szalony?
1
@stradomek Bo są ludzie, którzy wolą obejrzeć dobry mecz swojej drużyny, a nie męczyć się oglądaniem meczu.
0
@jacob345 ta, ja myślałem przez chwilę co ten sędzia gwiżdże
0
@pt9 To lepiej nie wychodź, bo może przestać
0
@hank_moody Mi właśnie error wyskakuje
0
@BARCA1899Messi Kto gwiżdże na swoich?
0
@kuz Jeśli chodzi, że jest na bandach to tylko my tak widzimy.
0
@mekston Ty tak serio?
1
@bari_94 Ta, na tel mi działa normalnie, ale jak chce na komputerze włączyć to nie działa.
0
@GeraltzKatalonii On już z 4 bramki mógł mieć xD
0
@Sapos93 Jakoś też mam git, tylko rozłącza mi transmisję nie wiem dlaczego. Wczoraj na tel jak włączyłem to też wywalało.
0
Czy ktoś ogląda MŚ na stronie/aplikacji TVP Sport? Jeśli tak to czy też wywala transmisję wam co 15-20min?
0
Costa wraca z czerwoną
0
@kuz Ale jak by tutaj zremisujemy to Austria w ostatnim meczu nie ma co szukać i tak
0
@wasacz Naszym to chyba zabroniono strzelać z dystansu. Bo nawet prób brak.
0
@adi7adi8 Podobno tak jest, ale jakoś nie działa jak widać.
1
@MrPGG xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@robsons23 Z czerwo się zgodzę że nie powinno być. Podobno jak jest karny to nie powinno być czerwa bo podwójne karanie, ale może jest tak że skoro Benz miał dobrą okazję to w sumie bardzo dobrą, więc może dlatego ta czerwona.
2
Jak ktoś tam karnego nie widzi to niech oczy umyje
1
@BulaKG Tak jest, a raczej był
1
@zeko0 Chyba pierwszy raz widzę by kibice wychodzili z stadionu w pierwszej połowie
0
@M4rcinAFC No właśnie mam tak samo. Ja nie wiem albo mają lewe konta albo urządzenia z drewna napędzane chomikami.
0
@St0bierrrr Aż mnie skręca jak go słucham.