Arczinho7
Dołączył/a: marzec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mam timing Boga, włączyłem na ostatnie okrążenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys Oni tam lubią takimi cudnymi tekstami rzucać.
0
@Jackazz
2
@Joe_Pesci To ten odpoczynek z Węgrami oddaje dopiero teraz.
0
@dariooo Po zmyłce
0
@Nieznajomy A to ciekawe czemu mam taką chujową jakość. Co ciekawe jak na telefonie włączę to jest git, a na kompie jest tragedia jakbym miał ustawione 240p.
0
@kubinho1032 @Nieznajomy A oglądacie na nc+go czy na tej normalnej stronie canal+?
0
Czy ktoś tutaj z zebranych używa przeglądarkowej telewizji canal+, jeśli tak to czy tez ma taką słabą jakość?
0
@Wossi61FCB To na pewno
0
@Wossi61FCB jaki kurs był pamiętasz?
0
@mauerinho zawodnicy
1
@Joe_Pesci No Pogba właśnie leci
1
@Pawel13sz Ja się dziwię że oni go jeszcze nie wyjebali
0
@Xenoxi Antonina Banaś to jest. Właśnie ziomkowi się przypomniało.
0
Jak nazywa się ta laska co czyta komentarze zawodnikom na fame mma?
0
@Worny Bierzemy Czesia do Barcy
0
@Lordzi Odpowiedź jest jedna i tam sama w kółko!! BARTOMEU!!!
3
Wpuści zaraz pewnie Umitiego żeby grać na 5 w obronie
0
@KierownikLucas Aaaaa okay. Dziękować za info.
0
Ej kto będzie teraz grał o Superpuchar Europy nadal zwycięzca LM i LE? Wiadomo coś?
0
@hugz Ale wiesz że Mbappe i tak by przyszedł pewnie za rok i to za darmo, wiecznie by nie grał w PSG.
0
@BARCA1899Messi Tylko mimo niskiej klauzuli musisz mieć jeszcze raz tyle żeby zapłacić mu i Raioli
0
@DonMatteo901 Może na stadionie są
0
@BARCA1899Messi 75 mln taka klauzula od grudnia jest chyba
3
@Survier To pewnie Węgrzyn piszę w międzyczasie na la bombie
0
@AmigoBlancos Panie czerwona a co to takiego xD
1
@Kgorecki2500 Do Polski go
0
@kkbarca Pewnie 1 mln za sezon
0
@piotrek1315 Tak