0

Ale mam timing Boga, włączyłem na ostatnie okrążenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys Oni tam lubią takimi cudnymi tekstami rzucać.

0

2

@Joe_Pesci To ten odpoczynek z Węgrami oddaje dopiero teraz.

0

@dariooo Po zmyłce

0

@Nieznajomy A to ciekawe czemu mam taką chujową jakość. Co ciekawe jak na telefonie włączę to jest git, a na kompie jest tragedia jakbym miał ustawione 240p.

0

@kubinho1032 @Nieznajomy A oglądacie na nc+go czy na tej normalnej stronie canal+?

0

Czy ktoś tutaj z zebranych używa przeglądarkowej telewizji canal+, jeśli tak to czy tez ma taką słabą jakość?

0

@Wossi61FCB To na pewno

0

@Wossi61FCB jaki kurs był pamiętasz?

0

@mauerinho zawodnicy

1

@Joe_Pesci No Pogba właśnie leci

1

@Pawel13sz Ja się dziwię że oni go jeszcze nie wyjebali

0

@Xenoxi Antonina Banaś to jest. Właśnie ziomkowi się przypomniało.

0

Jak nazywa się ta laska co czyta komentarze zawodnikom na fame mma?

0

@Worny Bierzemy Czesia do Barcy

0

@Lordzi Odpowiedź jest jedna i tam sama w kółko!! BARTOMEU!!!

3

Wpuści zaraz pewnie Umitiego żeby grać na 5 w obronie

0

@KierownikLucas Aaaaa okay. Dziękować za info.

0

Ej kto będzie teraz grał o Superpuchar Europy nadal zwycięzca LM i LE? Wiadomo coś?

0

@hugz Ale wiesz że Mbappe i tak by przyszedł pewnie za rok i to za darmo, wiecznie by nie grał w PSG.

0

@BARCA1899Messi Tylko mimo niskiej klauzuli musisz mieć jeszcze raz tyle żeby zapłacić mu i Raioli

0

@DonMatteo901 Może na stadionie są

0

@BARCA1899Messi 75 mln taka klauzula od grudnia jest chyba

3

@Survier To pewnie Węgrzyn piszę w międzyczasie na la bombie

0

@AmigoBlancos Panie czerwona a co to takiego xD

1

@Kgorecki2500 Do Polski go

0

@kkbarca Pewnie 1 mln za sezon

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?